Read the Official Description

Tai trejų metų dieninių ar keturių metų darbo laiku bakalauro studijas.

Jei esate dieninio studentas, jums bus reikalaujama, kad dalyvaus kolegijos dvi dienas per savaitę. Be to, jums bus tikimasi, dalyvaus vietas už maždaug 16 valandų per savaitę nuo sausio - birželio mėn. Jei esate ne visą darbo dieną studentas, jums bus reikalaujama kolegija vieną dieną per savaitę. Be to, jums bus tikimasi, dalyvaus vietas apie 8 valandas per savaitę nuo sausio - gruodžio mėn.

Šis kursas yra skirtas studentams su ankstesne patirtimi jaunimo ar bendruomenės darbe ar su gyvenimo patirtimi, kuri sustiprino savo supratimą šiose srityse. Ji pastatyta ant tvirtą įsipareigojimą prie tolesnės lygių galimybių ir kovos su despotiška praktikos ir rezultatų, tiek patys studentai ir, su kuriais jie dirba savo studijų metu ir ilgalaikėje perspektyvoje žmonių. Požiūris yra grindžiama principų, vertybių ir etikos profesijos, per patirtinio mokymosi aplinkoje. Nacionalinė jaunimo agentūra (NYA) yra įteisinti kūno visoms jaunimo ir Bendrijos programas Anglijoje ir Velse. Kiekvienais metais jie stebėti ir analizuoti kiekvienos programos kokybę ir Ruskin jaunimo ir Bendrijos veiklos programą buvo apdovanotas didžiausią įmanomą iš "Patenkinama su pasižymėjimą" kategoriją. Kaip komanda, mes labai didžiuojamės kurti ir išlaikyti aukščiausius galimus standartus, ir tai atsispindi kūrinio, kad studentai rengia ir jų aktyvų dalyvavimą užtikrinant, kad jų mokymosi patirtis yra pavyzdinis kokybę.

Ką aš mokausi nuo kurso?

Programa siekiama plėtoti atspindinti ir refleksyvus praktikus ir šviesti ir mokyti studentus, kurie ne tik supranta, kad profesinės ir akademinės vertės bazės, bet ir aktyviai įsipareigojusi principais jie įkūnija. Programa siekia padidinti jaunimo darbo teorijos ir praktikos profesionalumą, per toliau taikyti eperiential mokymosi antioppressive praktikoje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Visi kandidatai turi sugebėti atitikti bendruosius priėmimo reikalavimus Ruskin kolegija.

Jei turite aukštojo mokslo ar 120 kreditų atitinkamą dalyką sertifikatą ir yra JNC kvalifikuoti Jums gali būti tiesiogiai atvykti į šį kursą du metus.

Pareiškėjai, kurie sėkmingai pabaigė Išduotas pažymėjimas / diplomas arba fondas laipsnį jaunimo ir bendruomenės darbą ir jau Nacionalinė jaunimo agentūra JNC kvalifikacijos, bet, kurie nori pakelti savo kvalifikaciją, kad visiškai BA (apdovanojimai) laipsnis jaunimo ir Bendrijos darbo gali kreiptis dėl tiesiogiai patekti į Lygis 6 (trečiasis) metai BA) su pagyrimu).

Visi studentai yra prašoma atskleisti jokios teistumą (įskaitant įspėjimus, įspėjimai ir papeikimas), tačiau seniai jie atsirado ir ar kaip nepilnamečiui ar suaugęs. Be to, studentai bus reikalaujama atlikti iki datos sustiprintas teistumą patikrinti ir gauti pažymėjimą prieš pradedant bet kurią paskirties vietą.

Kur studentas turi ankstesnis apkaltinamasis nuosprendis, atsargiai, įspėjimas ar papeikimas tai negali būti automatinis baras atvykimo į kurso, bet jis bus visiškai atsižvelgti ir gali būti taikoma rizikos įvertinimu.

Kursų datos

Šis kursas prasideda rugsėjo mėnesį. Programos uždaryti rugpjūtis 15.

KARJERA

Jaunimo ir Bendrijos veiklos karjeros tikslai yra vietos institucija jaunimo paslaugas visoje šalyje ir įvairių savanoriškų sektorių jaunimo darbo organizacijomis, įskaitant centrebased, deleguotiems (kaimynystėje ir bendruomeninių) ir tikėjimo susijusių projektų. Galimybės taip pat egzistuoja kvalifikuoti darbuotojai dirbti kitų nustatymų profesijų, įskaitant diapazonas: mokyklos, Narkotikų agentūros, Moterų Refuge, darbas bendruomenei, nusikaltusio jaunimo paslaugų ir Connexions.

Kaip kreiptis dėl šio kurso

Jūs galite kreiptis dėl kursų internete per Ruskin koledžo tinklalapyje arba galite atsisiųsti iš mūsų paraiškos formą PDF formatu.

FINANSAVIMAS mokytis

Finansavimas yra nuo Studentų Finansų Anglijoje, jei jūs gyvenate Anglijoje (www. gov.uk/studentfinance, 0845 300 5090). Jei gyvenate kituose JK kreipkitės Student Finance Wales, Student Finance Šiaurės Airijoje arba Student Award agentūra Škotijoje. Tarptautiniai studentai bus atsakingas už savo mokesčius už mokslą mokėjimo

Mokestis už mokslą 2015/16

Prieiga prie HE programų, 3 lygis, Full Time: £ 3,358

Sertifikatas aukštojo mokslo Lygis Visas laikas Ištęstinės
Verslas ir socialinės įmonės 4 lygis 6000 £ 3000 £
Anglų Tyrimai: Creative Rašymas ir svarbiųjų praktika 4 lygis 9000 £ 4500 £
istorija 4 lygis 9000 £ 4500 £
Tarptautinė darbo ir profesinių sąjungų Tyrimai 4 lygis 9000 £ 6750 £
teisė 4 lygis 9000 £ 4500 £
Socialinių ir politinių studijų 4 lygis 9000 £ 4500 £
Rašymas Performance 4 lygis 9000 £ 4500 £
Bakalauro laipsnį Lygis Visas laikas Ištęstinės
Socialinis darbas 4 lygis 9000 £ 6750 £
Jaunimas ir Bendrijos 4 lygis 9000 £ 6750 £
MA programos Lygis Visas laikas Ištęstinės
Visuomenės istorija 7 lygis 5100 £ 2550 £
Rezidentų Studijų miegamaisiais Kainos 2014/15 40wks už wk
Tyrimas Miegamojo standartas Metai £ 4000 100 £
Tyrimas Miegamasis su atskiru vonios kambariu 4840 £ 121 £
Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by Ruskin College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019