BA (Hons) kraštovaizdžio architektūra

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Aplinkos dizainas

Mokymo tikslas

 • Kraštovaizdžio dizainas yra kūrybinis procesas, įskaitant mokslinių tyrimų, analizės, sąvokų sintezės kosmoso ir rekomendacijų forma. Profesionali daugiausia dėmesio bus skiriama studentams
 • Kraštovaizdžio dizainas suteikia šias mokymosi rezultatus:
 • JK Kokybės užtikrinimo agentūra aukštojo mokslo .KU: Žinios ir supratimas:
 • Dizainas teorija ir metodai ir jų taikymas
 • Gamtos ir kultūros dinamika procesą ir tai, kaip jie dalyvauja projektavimo planas
 • Žvalgymas ir išraiška rankinės ir skaitmeninių technologijų įvairovė kaip priemonė sukurti trimatį modelį už pasiūlymą dizainas
 • Architektūros ir interjero dizaino precedentai ir jų santykiai šiuolaikinėje praktikoje
 • Turto ir augalų savybes architektūros ir interjero dizaino projektavimo taikymo
 • Konkrečių profesinių, teisinių, institucinių ir administracinių veiksnių, kraštovaizdžio projektavimo praktikoje

Mokymo modelis

Faktinis dizaino projekto skatinti teorijos konversiją praktikoje, todėl dizaino studija turi 50% akcijų į mokymo programą. Jame projektą ir susijęs su mokslinių tyrimų prioritetus svyravo; kai kurių projektų, įvežamų iš trečiųjų įmonių. Kiekvienas sąskaitos yra keli dizaino studija projektą ir minėto daugiau pirmiau minėtų metodų mokymą.

Vertinimo modelis

Paprastai pratyboms, Folio, popierius, dizaino projektai, stažuotės, paskaitos, pranešimai, ir kita baigimo egzaminas režimas.

Užimtumo kryptis

Užsiima interjero dizaino, namų projektavimas, įrankiai dizainas, kraštovaizdžio dizainas, prekybos įmonėse dizaino planavimo, aplinkos dizainas ir kitų multi-dimensional projektavimo darbus interjero dizaino įmonė, žinomų dizainerių studijos, projektavimo institutuose, dizaino padalinių didelėms įmonėms srityse. Studentai taip pat gali steigti savo verslą dizaino studija, ar toliau tęsti aukštesnio lygio švietimo namie, tiek užsienyje.

Mokymo pasiekimai

 • Per kūrybinės dizaino tirti ir kritinį vertinimą projektavimo procesą, nurodant gebėjimą sintetinti ir analizuoti kraštovaizdžio architektūros pasiūlymus paramos moksliniams tyrimams ir tais atvejais, pionierius pagal.
 • Sugebėti įrodyti, išsamių žinių ir tiems, kurie turi įtakos fizinei praktika šiuolaikinės architektūros aplinką, ekonominės, socialinės ir kultūrinės kritiškai suprasti.
 • Gebėjimas Architektūra / Interjero dizainas Rodyti standartizuoti medžiagos, technologija, įstaigos ir sistemos, atsižvelgiant į pasaulinę industrializacijos fone, atsižvelgiant į etikos, tvarumo ir kultūros dėkingi ir naudojimą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

You can now gain a prestigious British degree while completing all or part of your studies in China, thanks to a new collaboration with a leading Chinese university.

You can now gain a prestigious British degree while completing all or part of your studies in China, thanks to a new collaboration with a leading Chinese university. Skaityti mažiau
Uhanas , Birmingamas + 1 Daugiau Mažiau