Read the Official Description

Ši muzika gamyba ir garso inžinerija laipsnis Žinoma, bus suteikti jums su pažangiosios įgūdžių nustatytą įrašymo ir muzikos įrašų gamybos metodus. Studentai bus suteikta didelę įžvalgą įvairių metodų ir metodikų ir paskatino juos įtraukti į savo veiklos arba modifikuoti ir kurti savo naujas metodikas.

Gyvenimas studijoje

, Įgysite giliai suprasti visų darbingo Studio aplinkoje, įskaitant klausymo įgūdžius, maišymo ir dar kartą išmaišius, įsisavinimas, akustika, Psychoakustyka ir daug daugiau elementų.

Rankas.

Nesvarbu, ar tai mūsų klasikinis Neve maišymo stalas ar pačią naujausią programinės įrangos plug-ins, jūs visada garantuoja, kad gauti savo rankas ant pačios geriausios pavara esant DBS muzikos. Jūs turėsite išsamų supratimą apie paketus Pro Tools ir Logic Studio apie šį kursą.

Realiame pasaulyje.

Mes matome mūsų kursus, kaip jūsų pirmas žingsnis į pramonę. Taigi labai svarbu, kad jūs dirbate su realių juostų, atsižvelgiant pramonės specialistai, kaip dėstytojų ir specialių svečių paskaitų iš tarptautiniu mastu sėkmingas gamintojų / inžinierių.

Patekimo į rinką reikalavimai

Šis kursas yra skirtas neįtikėtinai kryptingai ir ambicingas studentas, kuris nori patekti į pramonę aukščiausiu lygiu.

Mūsų būdinga minimali įrašas reikalavimas pareiškėjams su lygiais / AS lygių / BTEC yra 260 UCAS taškų. Kiti panašūs kvalifikacija gali būti svarstomas individualiai.

Jūs taip pat turite GCSE anglų ne C ar aukščiau (arba lygiavertę kvalifikaciją)

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by dBs Music UK »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
27,000 GBP
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019

Rugs 2019