BA (Hons) muzikos ir muzikos atlikimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BA (Hons) Muzika ir muzikos spektaklio

ba201

Įkurta 1989 metais, muzikos programa yra orientuota į akademinę studiją muzikos integruota su kūrybine požiūrį į šiuolaikinių veiklos praktiką. Muzika studentai naudos iš neapmokėtų akademinių išteklių, muzikos įrenginių ir veiklos erdvių, taip pat mažos klasės dydžių ir asmeninį dėmesį nuo aukštos kvalifikacijos dėstytojų, kurie yra skirti švietimo misijos programą.

Abi programos keliai, muzika ir muzikos spektaklio, sutelkti dėmesį į studentų žinių ir kritiškai suprasti muzikos vystymąsi. Dėmesys skiriamas Europos muzikos ir jos repertuaro studijos, veiklos praktika, mokslinės literatūros ir istorinių kontekstų. Studentai taip pat bendradarbiauti su siūlomų naujų muzikos technologijų kūrybinių galimybių ir plėtoti esminius muzikalumu įgūdžius.

Be dalykines žinias, akademinis tyrimas muzika taip pat rengia intelektinės bei bendruosius gebėjimus, kurie visi yra susiję su karjeros muzikoje, taip pat kitų įvairių sričių įvairovė. Programos plati įkūrimo muzikos studijoje kartu su bendrojo lavinimo reikalavimus ir tarpdisciplininių variantų parengti studentus magistrantūros studijas muzikos disciplinų.

Ką studijuoti

Dailės bakalauras (Hons) Muzika

Muzika studentai tęsti akademinę studiją muzikos su daug dėmesio skiriant mokymosi, kaip mokslinių tyrimų, įvertinti ir aptarti muzikos. Jie taip pat plėtoti praktinius įgūdžius muzikos teorijos ir muzikos technologijas. Dėmesys skiriamas esminių įgūdžių, kritinio mąstymo ir gebėjimo bendrauti argumentus plėtrai. Veiklos pirmine priemone nereikia, nors studentai gali imtis pasirinkite efektyvumo kursus, kaip parinktis.

Dailės bakalauras (Hons) muzikos atlikimo

Muzikos atlikimo didžiųjų tęsti akademinę studiją muzikos, išmokti tirti, įvertinti ir aptarti muzikos, su pabrėžiant muzikos atlikimo įgūdžius. Muzikos atlikimo studentai turi ankstesnę instrumentinę ar vokalinio pasiruošimo, ir yra priimtas į programą klausytis. (Kreipkitės į muzikos katedros vedėja informacijos apie klausymai). Veikimo studentams plėtoti vertingą veiklos įgūdžius Muzika Forumas Performance Lab, kur jie surinkti kiekvieną savaitę atlikti savo pamoką repertuarą ir aptarti keletą veiklos klausimais.

Karjera / Magistrantūros studijų galimybes

Be įvairių praktinių, kuriems specialių įgūdžių, akademinis tyrimas muzika taip pat rengia intelektinės bei bendruosius gebėjimus, kurie visi yra susiję su karjeros muzikoje, taip pat kitų įvairių sričių įvairovė. Deree studentai turi galimybę tęsti ir derinti interesus iš įvairių akademinių disciplinų. Jie gali pasirinkti modulius remti absolventų specializacijos srityse, pavyzdžiui, muzikos terapija, muzikos žurnalistikos, muzikos valdymo, muzikos technologijos, muzikos kritiką, etnomuzikologijos, kino muzikos, muzikinio teatro, muzikos estetikos, taip pat kitų sričių specializacijos pasirengti platus asortimentas karjeros galimybes. Kaip karjeros galimybes muzikoje šiandien apima profesinės veiklos sričių, kurios yra nuolat tobulinamas veislės, kietas ir įvairi akademinis fonas siūlo Deree yra atskira privalumas. Žemiau yra kai kurių karjeros atvirų absolventų BA (Hons) Muzika programas, sąrašas: dauguma karjera reikalauja tolesnio specializaciją pereiti lygį:

  • muzikinis ugdymas
  • Nata Leidėjas, redaktorius (muzikos leidyklos)
  • Muzikologas, etnomuzikologė
  • Muzika bibliotekininkė muzika terapeutas muzika / Menai administratorius (reklaminės agentūros, muzikos industrijos)
  • Menas koordinatorius / Kūrėjas (savivaldybės, vietos tarybos)
  • Muzika redaktorius kino Muzika / Recording Industry
  • Muzika Technologijos, elektroninė muzika sintezė
  • TV / Radija Pramonė (programos direktorius, garsiakalbis, patarėjas, mokslininkas, archyvaras, administratorius)
  • Muzikos kritikas, rašytojas, redaktorius (spauda, ​​žurnalai, žurnalai, knygos)
  • Muzika Karjera sudėtį, atlikti ir veiklos reikalauja intensyvaus profesinio mokymo ir muzikinę ir techninę kompetenciją
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 ... Skaityti daugiau

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 years, ACG has been offering transformative education and cultivating a fertile intellectual and cultural collaboration between Greece and the United States. Skaityti mažiau