BA (Hons) Pasaulinis Verslo Valdymo

Coventry University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA (Hons) Pasaulinis Verslo Valdymo

Coventry University

Ši programa veikia ne Coventry University London 2017 spalio (3 metus) ir 2018 m (paspartėjo 2,5 metų kursas)

Kadangi įmonės vis tenka konkuruoti globalioje rinkoje, sėkmingai absolventai gali pasinaudoti gražu judrus ir analizės -Tai Kurso tikslas išmokyti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų pasaulio verslo.

Global_Business_Management_N122_H

KODĖL VERTA RINKTIS šis kursas?

Šis kursas, įsikūrusi Koventrio universiteto Londone, yra sukurta siekiant suteikti Jums su pagrindinių žinių ir įgūdžių, veikia šiuolaikinio pasaulio verslo aplinką.

Jei pasirinksite šią programą galite pasinaudoti:

  • Platus verslo kontaktai su įvairiomis organizacijomis privataus, valstybinio ir savanoriško sektorių tiek Londone ir už jos ribų;
  • galimybė studijuoti užsienyje ir kreiptis dėl įdarbinimo ir darbo vietos projektus;
  • poveikis tarptautinio verslo praktikoje per darbdavį informuoti ugdymo ir lektorių, kurie praeityje atvyko iš kompanijų, tokių kaip Londono vertybinių popierių biržos ir "Standard and Poor;
  • Prieiga prie darbuotojų su tikrai tarptautine dėmesio į savo darbą, kartu su tęstinio dalyvavimo pasaulio verslo per konsultacijas ir tyrimus, kurie jie atneš į jų mokymą.

Kas bus mokytis?

Pirmieji metai suteikia išsamią skristi į pagrindinių aspektų verslo, įskaitant: ekonominė aplinka Verslo, profesinių ir akademinių įgūdžių plėtra, įvadas į verslo apskaitos, fondai organizacinės elgsenos, Įvadas į rinkodaros ir tarptautinės verslo kultūrų.

Antrus metus stato ant jų ir toliau plėtoja savo valdymo analizė įgūdžius per šiuos modulius: valdymo duomenų analizė, verslo valdymo ir sprendimų priėmimo procesas, verslumas pasauliniame kontekste, vartotojų elgsena, tiekimo grandinės ir operacijų valdymą, verslą Europoje. Kruopštus pasirengimas studijų užsienyje arba darbo vietą laikotarpį taip pat įsipareigojo anksti šiais metais prieš pradedant ant šia galimybe vėliau šiais metais.

Per paskutinius metus jūsų pagrindiniai moduliai bus įtraukti Tarptautinę verslo strategiją, plečiant karjeros plėtrą, tarptautinio marketingo strategiją, verslo tyrimų metodus ir Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas. Jūs taip pat galės pasirinkti tarptautinių investicijų analizės arba rinkodaros komunikacijų kaip pasirenkamų modulių.

Jūsų galutinio termino, jums bus suteikta galimybė pasirinkti tarp šių projektų *. Darbo vietą projektas ar verslo tyrimų projekto ar Global Business Modeliavimas projektą.

Kaip tai KURSO būti mokoma?

Moduliai paprastai pristatomos per paskaitas ir seminarus mažesnių grupių studentams. Seminarai yra interaktyvus ir gali būti hipotetiniai probleminius klausimus, modeliavimas, atvejų tyrimus ir daugiau teorinių klausimų analizę.

Kaip bus vertinamas?

Mes holistinį požiūrį į vertinimų padėti studentams tapti kritiška, pasitikintys ir nepriklausomas. Norėdami, kad jūsų mokymosi procesas daugiau interaktyvių ir užsiima jums bus vertinamas pasitelkus grupės ir atskirų pristatymų, egzaminus, diskusijos, bandymais ir praktine projekto darbą.

MOKYMO kontaktinių valandų

Galite tikėtis dalyvauti iki 12 valandų paskaitų ir seminarų. Didesnėms grupėms, žinios verčia trunka iki vienos valandos ir seminarams dvi valandas.

Seminarai yra interaktyvus ir gali apimti grupines diskusijas, debatus ir atvejo studijas.

Asmeniniai tyrimas: 24 valandas mokosi ir peržiūrint savo laiką kiekvieną savaitę.

Be to, jūs galite patenkinti savo dėstytojų išleistų biuro valandų sesijų, kurios leis jums diskutuoti apie problemas ar toliau tirti pranešimų per kuri domina jus į paskaitą ar seminarą.

study_culc

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Eteriniai Patekimo į rinką reikalavimai:

5 GCSE į A * -C įskaitant anglų kalbos ir matematikos, arba nurodyti ekvivalentų.

Tipiniai Pasiūlymai:

A-lygiai: BBB

BTEC 3 lygis Extended Diploma: DDM

Prieiga: Prieigos diplomas įtraukti 30 d 3 lygio kreditus nuopelnus, plius GCSE anglų kalba ir matematikos klasė A * -C, arba nurodyti ekvivalentų.

Tarptautinės bakalaureato diplomas: 30 taškų

Anglų kaip užsienio kalbos: IELTS 6.0

Kaip tai KURSO STIPRINTI mano karjeroje perspektyvos?

Mes sukūrėme kursą, kad turėtumėte lankstumą, siekiant padėti plėtoti karjeros platų funkcijų tarptautinio verslo ar plėtoti verslumo įgūdžius, siekiant sukurti savo verslą.

Baigusiems gali pasiūlyti potencialiems darbdaviams verslo laipsnį, kuri suteikia žinių ir įgūdžių, susijusią su šiuolaikinio pasaulio verslo aplinką su papildoma patirties išstudijavęs ir gyveno tarptautinėje aplinkoje. Šis derinys gali kreiptis į abiejų UK-based ir pasaulio kompanijų. * Glaudžiai bendradarbiaudama su pramone, Koventris universitetas Londonas pristato išsamią karjeros kūrimo programą, kuri apima darbą pagrįstą veiklą, vadovavimo paskaitas, mokymus karjeros planavimo ir konsultavimo su karjeros.

* Taikomi atrankos kriterijus.

Jokių paslėptų Extras

Įtraukti į mokesčius:

  • Mokestis už mokslą atsisakymo už išdėstymas ir studijų užsienyje metų;
  • Nurodyti pagrindiniai vadovėliai;
  • Bet privalomi UK gyvenamųjų išvykas;
  • Bet privalomi UK apsilankymai ir keliones;
  • 1000 pusių juodos ir baltos lazerinių spaudinius;

Papildomos išlaidos, neįskaičiuotos į mokesčių:

Jūs galite turėti galimybę dalyvauti išvykas Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje. Šie vizitai nėra įtrauktos į kursų kainą ir kainos skirsis priklausomai nuo kelionės vietos.Atsakomybės apribojimas:

Atkreipkite dėmesį, kad visi tarptautiniai apsilankymas / galimybių ir vietos yra taikomos sėkmingai studento paraiškos ir laikomasi kriterijų. visose vietose, konferencijos ir darbo patirtis gali keistis. Prašome naujausią informaciją susisiekite su fakultetą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Sau 2019
Duration
Trukmė
30 - 36 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
9,250 GBP
JK / ES mokesčių: £ 9,250 / Tarptautiniai mokesčių: £ 11.750
Locations
Jungtinė Karalystė - Coventry, England
Pradžia : Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Jungtinė Karalystė - Coventry, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Sau 2019
Jungtinė Karalystė - Coventry, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla