Policijos pareigūno karjera reikalauja įgūdžių, atsakomybės, lyderystės ir iniciatyvos - kartu su nuoširdžiu noru pakeisti visuomenę. Mūsų novatoriškas „BA“ („Hons“) poliravimas paruošia jus vienai iš sudėtingiausių profesijų iš visų.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ugdykite tiek praktines, tiek teorines žinias, kurių jums reikia norint tapti efektyviu policijos pareigūnu, kartu tapdami specialiuoju konstantu kaip kurso dalimi. Įgysite išsamų supratimą apie baudžiamojo teisingumo sistemas ir policijos naudojamas galias - tai suteiks jums realų startą jūsų karjeroje.

Ar tai kursas tau?

Jei norite išsamaus policijos pareigūno vaidmens šiandien supratimo ir galimybės kritiškai ištirti policijos klausimus, šis laipsnis yra puikus pasirinkimas. Galite pritaikyti savo studijas, rinkdamiesi iš paskutiniųjų metų nusikaltimų tyrimo Pathways ; darbas su pažeidėjais; tarptautinė kriminologija; arba kriminologijos teorija ir praktika.

Kaip mokysi

BA („Hons“) policijos veikloje siūlomos paskaitų, vadovėlių, vaidmenų žaidimų, kviestinių paskaitų ir apsilankymų policijos nuovadose, globos namų, paramos aukoms ir teismų srityse derinys. Turime praktinės patirties ir mūsų aukščiausio lygio mokymo įstaigose, skirtose nusikaltimo vietos valdymui.

Galimybės ir patirtis

Mūsų yra vienas iš nedaugelio laipsnių, kur jūs taip pat galite įgyti žinių apie policiją (CKP) pažymėjimą . Be to, kaip kurso dalyvis taip pat tapsite specialiuoju konstantu, gerindami įsidarbinimo galimybes ir suteikdami būtiniausius įgūdžius, kai baigsite studijas. Norėdami tapti specialiuoju konstantu, turėsite praeiti patikrinimo, vertinimo centrą, medicinines ir kūno rengybos procedūras, susijusias su policijos pajėgomis, į kurias kreipėtės. Turite būti šalies, esančios Europos ekonominėje erdvėje (EEE), pilietis arba, jei šalies, esančios ne EEE, pilietis turi teisę gyventi šioje šalyje be apribojimų, geros sveikatos ir geros savybės.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Derby

Peržiūrėti 16 daugiau kursų University of Derby »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Price
9,250 GBP
JK / ES per metus (2019/20). Tarptautinis mokestis - £ 13 250 per metus (2019/20)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date