BA (Hons) Psichologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BA (Hons) Psichologija

ba101

Psichologija yra mokslinis tyrimas elgesio ir pagrindinių psichikos reiškinius. Laukas apima mokslinius tyrimus, per kuriuos studentai mokosi pagrindines funkcijas apie žmonių ir gyvūnų elgesį, ir praktikos, kurioje, kad žinios yra taikomos, siekiant padėti išspręsti žmogaus problemas. Psichologija pagrindinis suteikia studentams su aukštos kokybės, gerai suapvalinti, sudėtinga išsilavinimą. Ji skatina analitinį ir kritinį mąstymą, kad atidžiai įvertinti įrodymus ir įvairių techninių įgūdžių taikymą. Programa sprendžia platų teorinių klausimų ir praktinių metodų psichologijos ir tarnauja kaip naudingiausią tramplinas būsimai magistrantūros mokymo ir platų užimtumo galimybių.

Ką studijuoti

Pasibaigus jų pagrindinis pradžioje psichologijos studentai mokosi apie drausmės, laboratoriniams darbams atlikti ir statistikos pagrindų. Kaip studentai pažangą per programa, jie imtis kursus, kurie teikia konceptualų žinias apie pagrindinių sričių psichologijos, įskaitant vystymosi psichologijos, Biopsichologijos, mokslinių tyrimų metodus ir psychometrycznych ir asmenybės teorijos. Aukštesniojo lygio kursai suteikti studentams galimybę atlikti pirminę mokslinius tyrimus empiriniu projekto forma, taip pat pasirinkti iš pasirenkant teorinės ir taikomosios sričių psichologijos įvairovė, leidžianti studentams apibrėžti savo interesų sritis. Be to, studentai turi imtis tris privalomus kursus psichopatologijos, socialinės ir pažinimo mokslus.

Karjera / Magistrantūros studijų galimybes

Psichologija absolventai yra pasirengę dirbti vaikų priežiūros įstaigose, centruose, kurios specializuojasi specialių poreikių, mokymosi sunkumų, protinis atsilikimas, ar autizmas ar plataus diapazono vaidmenis organizacijose. Tie, kurie visiškai Išplėstinė diplomus gali dirbti kaip profesionalūs psichologai ar siekti karjeros mokymo ar mokslinių tyrimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 ... Skaityti daugiau

Founded in Smyrna, Asia Minor, in 1875, by missionaries from Boston, Massachusetts, The American College of Greece is the oldest and largest US accredited college or university in Europe. For over 140 years, ACG has been offering transformative education and cultivating a fertile intellectual and cultural collaboration between Greece and the United States. Skaityti mažiau