BA (Hons) Sporto verslo vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Sujunkite sportišką aistra su verslo vadybos patirtimi ir realaus pasaulio vadovavimo įgūdžiais. Jūs išnagrinės pagrindines verslo sritis, įskaitant rinkodarą, finansus, ekonomiką, įmones, strategiją ir renginių valdymą bei jų santykius su sportu.

Sužinosite apie didėjantį sporto profesionalumą, ištirsite valdymo reikalavimus ir ištirsite, kaip besikeičiantys vartotojų poreikiai pavertė jį viena pelningiausių pramonės šakų pasaulyje. Kiekvienais metais milijonai svarų išleidžiama transliavimo teisėms, licencijavimui ir prekybai. Šis kursas buvo sukurtas taip, kad galėtumėte pasinaudoti šiomis naujomis ir įdomiomis galimybėmis

2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos programa

2014 m. "Research Excellence Framework": 59% mūsų pateiktų tyrimų buvo vertinami kaip geriausi pasaulyje arba tarptautiniu mastu puikūs.

Kurso išmokos

Glaudžiai bendradarbiaujame su tokiomis organizacijomis kaip Lidso miesto taryba, „Leeds Rhinos“ ir „Rugby“ futbolo lyga, kurios daugeliui mūsų studentų pasiūlė visą darbo dieną po jų įdarbinimo. Taip pat yra galimybių savanoriauti svarbiuose pasaulio sporto renginiuose - ankstesni renginiai buvo Sandraugos žaidynės, olimpinės žaidynės ir parolimpinės žaidynės.

Turėsite galimybę keliauti ir mokytis užsienyje per mūsų mainų programą su partneriais universitetais Australijoje, Amerikoje, Kanadoje ir Europoje.

Kiekvienais metais rengiame įsidarbinimo mugę, kurioje galėsite tiesiogiai pakalbėti su darbdaviais iš pagrindinių pirmaujančių organizacijų iš sporto verslo pasaulio. Tai galimybė anksti atsikišti koją į duris ir sužinoti apie visas įdarbinimo galimybes, nesvarbu, ar tai būtų jūsų įdarbinimo vieta, ar po to, kai baigiate universitetą.

Kartu su įsidarbinimo galimybėmis mes taip pat rengiame periodines karjeros sesijas, kuriose teikiame jums paramą, kurdami savo CV, rašydami motyvacinius laiškus darbdaviams ir interviu praktikai bei visus svarbius esminius patarimus, kaip jus į priekį patekti į darbo rinką.

Manome, kad labai svarbu nuolat bendrauti ir motyvuoti mūsų studentus. Atsižvelgdami į tai, mes naudojame įvairias socialines ir interaktyvias internetines žiniasklaidos priemones, skatinančias aktyviai įsitraukti į savo studijas ir sutelkti jėgas naudodami "Facebook", podcast'us, vaizdo transliacijos ir el. Portfelius.

SAVANORIŠKUMO SPORTO GALIMYBĖS

Mes siūlome sportinės savanorystės programą visiems, kurie domisi sportu. Mes turime daugybę galimybių su tokiomis organizacijomis kaip „West Yorkshire Sport“, „Kirklees Active Leisure“, „Rugby“ futbolo lyga, Lidso miesto taryba ir „Camp Leaders“ JAV. Jei norite nenutolti nuo žaidimo ir turėti konkurencinį pranašumą darbo rinkoje, tuomet savanoriška sportinė veikla yra idealus būdas įgyti papildomų žinių ir įgūdžių papildomai įgyjant laipsnį. Savanorystė yra didžiulis pranašumas, jei norite daryti karjerą sporto pramonėje - ir tai puikiai atrodys jūsų CV!

SPORTAS IR AKTYVINĖS GYVYBĖS

Mes aistringai sportuojame ir Leeds Beckett University yra daugybė sporto šakų ir renginių, įskaitant ir daugiau nei 40 sporto klubų. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, ką turime pasiūlyti, įskaitant "Carnegie" sporto stipendijų programą.

Patekimo reikalavimai

UCAS tarifiniai taškai Reikia 112 taškų. (Mažiausiai 72 iš dviejų A lygių arba lygiaverčiai, išskyrus bendrąsias studijas).

Papildomi reikalavimai:

GCSEs:

GCSE anglų kalbos ir matematikos klasė C arba aukštesnė (4 laipsnis tiems, kurie dirba savo GCSE nuo 2017 m.) Arba lygiavertis. Vietoj GCSE priimami pagrindiniai gebėjimai 2 lygis, 2 lygis - funkciniai gebėjimai ir suaugusiųjų raštingumo / skaičiavimo pažymėjimas.

GALIMYBĖ Į DIPLOMĄ:

Paprastai nuvykite į mažiausiai 112 UCAS tarifų taškų.

SCOTTAI APDOVANOJIMAI:

Ne mažiau kaip 5 dalykai B lygyje aukštesniu lygiu.

IRISH ATVYKIMO PAŽYMĖJIMAS:

Ne mažiau kaip 5 dalykai C1 arba aukštesnėje laipsnio aukštesnėje lygyje, iš kurių bent 3 turi būti B2.

ATRANKOS KRITERIJAI:

Dėl šio kurso populiarumo mes galime naudoti atrankos kriterijus, pagrįstus jūsų asmeniniais požymiais; patirtis ir (arba) įsipareigojimai studijų srityje. Ši informacija bus gauta iš jūsų asmeninio pareiškimo ir nuoroda ir bus naudojama tik tuo atveju, jei bus įvykdytos bendrosios atvykimo sąlygos.

Tam tikriems moduliams, susijusiems su darbu su vaikais ir (arba) kitiems pažeidžiamiems asmenims, gali prireikti sustiprintos baudžiamosios istorijos (DBS) patikrinimo. Šiuo metu Jungtinėje Karalystėje DBS negali atlikti užsienyje atliktų patikrinimų dėl nuosprendžių registro, todėl tarptautiniai pareiškėjai, asmenys be britų pilietybės ir britų piliečiai, turintys reikšmingą užsienyje gyvenančių asmenų gyvenamąją vietą, dėl to turės reikalauti iš jų namuose / užjūrio valstijoje prieš pradėdami dirbti su vaikais ir (arba) kitų pažeidžiamų asmenų.

Tarptautinis bakalauro laipsnis: 25 taškai

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Dėmesys įdarbinimo įgūdžių lavinimui, naujas sumuštinių metų pasirinkimas padidins jūsų patirtį ir galimybes. Mes suteiksime jums žinių, kurios padės realiai paveikti jūsų pasirinktą karjerą ir padės sukurti el. Portfelį, kad sužavėtų būsimus darbdavius. Mūsų studentai įsteigė savo įmones arba įgijo vadovaujančias pareigas aukšto lygio sporto įmonėse ir laisvalaikio organizacijose, tokiose kaip „Virgin Active“, RFL, „British Cycling“ ir nacionalinėse valdymo įstaigose. Mūsų absolventai taip pat užsitikrino vaidmenis profesionaliuose sporto klubuose. įskaitant Leeds Rhinos ir Yorkshire Golf bei rinkodaros ir viešųjų ryšių firmas Banana Kick and Michael Page.

  • Laisvalaikio klubo vadovas
  • Sporto plėtros specialistas
  • Stadiono vadovas
  • Sporto rinkodaros vadybininkas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Kurso mokestis studentams yra 9250 svarų sterlingų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Sportinė uniforma - konkrečios sportinės uniformos ar įrangos pirkimas nėra oficialus reikalavimas; tačiau jūs turėsite dėvėti tinkamą drabužių, skirtų seansams skirtingose ​​aplinkose. Aprangos kaina yra kintama, ir jūs galite turėti tinkamą daiktą, kurį jau turite.

Koučingo ir pirmosios pagalbos kvalifikacija - Jūs turėsite galimybę įgyti papildomos kvalifikacijos koučingo ir pirmosios pagalbos srityje. Individualios išlaidos priklausys nuo kvalifikacijos.

Tarptautinis

Studijų mokestis studentams per metus yra 12000 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Sportinė uniforma - konkrečios sportinės uniformos ar įrangos pirkimas nėra oficialus reikalavimas; tačiau jūs turėsite dėvėti tinkamą drabužių, skirtų seansams skirtingose ​​aplinkose. Aprangos kaina yra kintama, ir jūs galite turėti tinkamą daiktą, kurį jau turite.

Koučingo ir pirmosios pagalbos kvalifikacija - Jūs turėsite galimybę įgyti papildomos kvalifikacijos koučingo ir pirmosios pagalbos srityje. Individualios išlaidos priklausys nuo kvalifikacijos.

Įranga

Biblioteka ir internetiniai ištekliai

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Sporto salės

"Aš atvykau čia treniruoti nuo 2004 m., O įrenginiai yra puikūs". - Jessica Ennis, olimpinė aukso medalininkė

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau