Read the Official Description

Ar šis kursas už mane?

Jei tikrai patinka kontroliuoti duomenis, tada Verslas ir finansai yra puikus karjeros kelią jums. Kiekviena organizacija turi tikslią finansinę informaciją tam, kad išgyventų, ir priimti sprendimus dėl būsimo augimo. Jūs galės atpažinti tendencijas ir ieškoti būdų, kaip išlaikyti verslo jachtoje, todėl įsitikinkite, pelnas sustabdyti iki ir išlaidos likti mažas. Kadangi tai yra jungtinis laipsnis, šis kursas bus naudingas studentams trokštantis būti buhalteriai ar dirbančius finansų pasaulyje. Ji apima įgūdžius, kurti investicijų ir komercinės bankininkystės, draudimo, konsultavimo ir finansų rinkose. Ten, kur yra verslas, yra sąskaitos, kurios turi kontrolinį. Beveik kiekvienas komercinė organizacija turi kvalifikuotą finansinę paramą. Yra bendrovių, kurios prekiauja tik finansų pat. Tai gali būti investiciniai bankai, draudimo bendrovės ir finansinių paslaugų bendrovės. Paskutinių metų šio kurso apima finansų susijusių disertaciją, kartu su strategija, tarptautinių finansų ir mokesčių tyrimas. Tai yra skirtos užtikrinti, kad studentai palikti BPB su įvairių įgūdžių, kurie bus nustebinti darbdavį ir leistų jiems užtikrinti užimtumą. Ne tik šis laipsnis suteikia tvirtą supratimą apie tai, kaip veikia įmonės, bet jūs taip pat galės kurti ir analizuoti finansines ataskaitas. Sužinosite apie verslo aplinką ir žmonių valdymo, taip pat apskaitos pagrindai. Nepriklausomai maršrutas savo ateitį, kur kas laipsnis bus neįkainojamos kaip ji vystosi savo analitinius ir mokslinių tyrimų įgūdžių visose verslo srityse.

Kokios yra mano karjeros pasirinkimą?

Šis kursas yra skirtas padėti jums kreiptis dėl registracijos su profesinių organizacijų apskaitos ir finansų. Dauguma Verslas ir finansai absolventų pasirinkti darbą, kuris leidžia dar vieną tyrimą, siekiant įgyti pilną profesinę kvalifikaciją ir apskaitos ir / ar finansų karjerą. Taip pat galite naudoti savo laipsnį (ir apskritai verslo ir asmeninių įgūdžių jums bus sukurti), kaip dėl bendrosios valdymo karjerą platų organizacijų įkūrimo. Daugelis studentų bus eiti studijuoti siūlomų institucijų, tokių kaip profesinės apskaitos kvalifikacija ICAEW, ACCA, CIMA arba CIPFA, Jūsų laipsnis turėtų padėti jums įgyti išimčių skaičių iš jų nagrinėjimo reikalavimus ir kurti savo karjerą toliau sektoriuose -

  • verslo valdymas
  • apskaita
  • bankininkystės ir finansų
  • Konsultacijos
  • FINANSŲ RINKOS

Karjeros ir įsidarbinimo galimybės

Pasaulio bankų Mokykla trunka jūsų karjerą labai rimtai. Mes pradedame padėti savo karjeros galimybes nuo 1 dieną. Jums bus turintis vieną viena sesija su jūsų karjeros patarėjas nustatyti savo stipriąsias ir silpnumas prieš geriausių vaidmenų, kuriuos norite pasiekti po savo laipsnį. Yra įvairių žingsnių, jūs turite pereiti per: Pritaikymas savo aikštės: You pirmosios kadencijos, mes padėsime jums pritaikyti savo CV pagal pramonės ir jūsų pageidaujamą vaidmenį. Mes padės jums sukurti savo asmeninį prekės ženklą socialinės žiniasklaidos. Norime padėti jums su konkrečių atvejų tyrimus, juoktis interviu ir psichometrinių testų. konferencija: Jums bus skatinami dalyvauti padedant komandai už pramonės konferencijose įvairiomis temomis. Visuomenė: BGS bus pasiūlyti jums imtis savanorių vaidmenį įvairiose finansų ir investicijų visuomenių prisijungti su pramonės specialistų. Vertinimo olimpiada: BGS organizuoja kiekvienais metais Vertinimo Olimpiadoje ir komandų iš įvairių pasaulio į jį. Jums bus kviečiami dalyvauti jo ir etalonas save nuo savo konkurentų. Firmos Mokymas: BGS traukiniai specialistų investicinių bankų, privataus kapitalo, rizikos draudimo fondai, konsultacinių firmų ir įmonių visame pasaulyje. Galbūt geras galimybes patenkinti įmonių grupė ir paprašyti už įmonės kultūrą, prieš pradėdami Prisistatydami šių firmų. Diskusijos: BGS bus stumti jums plėtoti savo užklasinę įgūdžius. Turėtumėte aktyviai organizuoti ir dalyvauti diskusijose įvaldyti savo bendravimo įgūdžius. Mūsų didžiausias turtas yra mūsų absolventai tinklas Mes skatiname jus dalyvauti absolventai tinklų renginius įvairiuose miestuose ir sužinoti mentorių, kurie dalijasi bendrą viziją su jumis.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
- Stipendijos + Studentų Finansai laisvų
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment