Read the Official Description

Apžvalga

Šis kursas yra skirtas aprūpinti jums žinių ir įgūdžių, kurių reikalauja darbdaviai. Taip pat remdamasi neseniai pažangių studijų, turinys labai remiasi savo darbo vietoje ar vietos kartu su tyrimų smulkaus verslo įmonė, finansų valdymo ir strategijos, ir pokyčių. Jūs galite pasirinkti iš modulių diapazoną, kad atitiktų jūsų palūkanų ir karjeros siekius. Jūs galite sutelkti savo studijas šiose srityse:

BA (Hons) Verslo Valdymas

Jums bus sukurti žinias ir supratimą sukurti apie sunkumus ir įgūdžių, reikalingų dirbant šiuolaikinėje aplinkoje dėkingi. Disertacija modulis padės jums specializuotis ir kurti giliau suprasti kaip per verslo ir vadybos srityje.

BA (Hons) Verslo vadyba (Įmonių ir rinkodara)

Jūs išmoksite kaip analizuoti rinkodaros situacijas pasitelkiant atitinkamus strateginius rinkodaros priemones ir teorijas ir padaryti atitinkamas strategines rekomendacijas. Jūs taip pat kritikos strateginio marketingo teorijų ir mechanizmų asortimentą ir pagrįsti novatoriškus sprendimus organizacinių problemų naudojant strateginio marketingo analizė.

BA (Hons) Verslo vadyba (žmogiškieji ištekliai)

Per šį eliminacijos jums kritiškai išanalizuoti besikeičiančias aplinkybes ir procesas Žmogiškųjų išteklių valdymo per šiuolaikinio darbo organizavimo. Jūs analizuoti kintantis vaidmuo žmogiškųjų išteklių specialistas Nors tiriant valdymo praktiką, kad būti darbuotojų atrankos, mokymo ir plėtros, atlygio sistemas, veiklos vertinimo, atleidimo iš darbo ir dalyvavimą.

BA (Hons) Verslo vadyba (finansai)

Ši finansų kelias leis jums analizuoti atitinkamus apskaitos kontrolės sistemas organizacijos valdymą. Jūs įvertins kontrolės veiklą ir išteklius, taip pat finansinės rizikos tipus, su kuriais susiduria organizacija. Kelias taip pat orientuota į: finansų rizikos valdymo strategijos ir vidaus kontrolės, vertinimo kolektyvu bendrovės valdymo ir etikos klausimais šiuolaikinių organizacijų.

BA (Hons) Verslo vadyba (lyderystė)

Jums bus sukurti metodus, kurie leis jums kritiškai analizuoti vadovavimo, valdymo ir organizacines teorijas vis tarpusavyje globalizuotame pasaulyje. Kelias leidžia analizuoti ir įvertinti ryšį tarp individualios asmenybės, vadovavimo ir motyvacijos ryšį ir įvertinti jos poveikį darbuotojų dalyvavimo ir organizacijos tobulinimą.

Mokymosi ir vertinimo

Jūs išmoksite per paskaitas, klasėje, vadovėliai ir privačių studijų. Jūs taip pat plėtoti praktinius įgūdžius ir juos bandymą sprendžiant sudėtingas projektus ir užduotis. Projektai bus aplink savo patirtį darbo vietoje. Jūs vertinami vadovybės ataskaitas, pristatymus, atvejų tyrimus, tarpusavio vertinimo, darbo pagrindu projektų ir laiko suvaržytas vertinimus.

Mokymosi būdai

bus priimtas mokymosi ir mokymo metodus diapazonas, kuriam yra į studentą orientuotą ir kuri grindžiama ir toliau plėtoti studentų mokymąsi.

Tai apims paskaitas, grupė, įsikūrusi veikla, įskaitant samouczków, o bendradarbiavimo studentų vadovaujama seminarus ir pristatymus, seminarus, paklausimus grindžiamus metodus, pavyzdžiui, atvejis-studijų scenarijus / kritinis incidento analizės, imituojant patirtį, pavyzdžiui, seminarų ir diskusijų.

Nors dėstymo metodai yra skirtos spręsti mokymosi rezultatus, daroma prielaida, kad tai bus labiausiai tikėtina, kad bus pasiektas, jei režimai pristatymo yra įdomus ir įvairus ir BA (Hons) laipsnis patirtis paprastai malonus.

Paskaitų tikslas yra suteikti informaciją apie idėjas, kurios yra pagrindinis modulio ir padėti studentams plėtoti savo supratimą apie sudėtingas idėjas.

Daugelis mokymo medžiagą paskaitoms yra prieinami elektroniniu būdu mūsų e-Portal - NCG internete. Paskaitos pateikiami pagal personalo narių ir svečių dėstytojų ir pranešėjų diapazone. Paskaitos bus naudojami ištirti pagrindines temas per konkrečius modulius ir mažų grupių seminaruose bus naudojamas suteikti galimybę studentams kritiškai diskutuoti dėl šių klausimų svarbą.

Karjera ir progresavimo galimybių

Šis kursas atvers platų galimybių verslo, administravimo ir valdymo karjeros viešajame ir privačiajame sektoriuje. Akademinė progresavimo yra prieinama per mūsų Masters of Business Administration (MBA).

Patekimo į rinką reikalavimai

Šie priėmimo kriterijai paprastai taikys 6 lygyje:

  • Atitinkamas fondas ar lygiavertį laipsnį.
  • Plius GCSE s lygyje C arba aukštesnei anglų kalbos, matematikos ir / arba pagrindinius įgūdžius 2 lygio taikymo skaičiaus ir ryšiai.

Pareiškėjai, kurie neatitinka pirmiau nurodytus reikalavimus, gali būti laikomi, jei jie gali pateikti įrodymus, pakankamą ir atitinkamą patirtį verslo aplinkos. Tai bus vertinama atsižvelgiant į Kolegijos pasiekimų įvertinimu politikos (prieinama naudojant NCG pripažinimo paslauga - Recogniseme.ncl-coll.ac.uk).

Darbo patirtis bus vertinama CV ir laiškai iš darbdavių ir interviu ir visą diskusiją dėl turinio, akademinio griežtumo ir darbo įsipareigojimų tikimasi su programa lyderis.

Studentai, kurie grįžta į studijas po tam tikro laiko bus prašoma imtis diagnostinis vertinimas matematikos ir anglų kalbomis, taip pat raštu mažą gabalėlį akademinio darbo.

Tarptautinė studentų

Pareiškėjai, kurie neturi anglų gimtąja kalba bus reikalaujama turėti bent IELTS 6.0 (arba lygiavertis) Be reikalaujamų priėmimo reikalavimais.

Priėmimo Tutor, prireikus, skaitykite NARIC duomenų bazės kvalifikacijų ir palaikyti ryšius, prireikus, su Tarptautinio biuro nustatyti akademinę reputaciją pareiškėjo kvalifikaciją.

Šis kursas yra pristatomas kartu su Teesside universitete.

Program taught in:
Anglų
Newcastle College

See 4 more programs offered by Newcastle College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
1 metai
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019