BA (Hons) Verslo vadyba (rinkodara)

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

BA (Hons) Verslo vadyba (rinkodara)

BA (Hons) verslo vadybos (rinkodaros) programoje didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms ir bus suteiktos žinios bei įgūdžiai, reikalingi norint tobulėti versle ir rinkodaroje. Rinkodaros Pathway yra skirtas studentams, norintiems siekti rinkodaros ar verslo vadybos karjeros, ir siūlo pagrindą abiejose srityse. Sužinosite apie rinkodaros santykinį pobūdį ir kaip strateginis rinkodaros planavimas ir komunikacija prisideda prie organizacijų sėkmės tarptautiniu mastu. Šis kursas lavins jūsų planavimo, pristatymo, bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius.

Įgiję verslo laipsnį Teisės universiteto verslo mokykloje viename iš mūsų JK miestelių, jūs taip pat gausite nemokamo magistro pasiūlymą. Norėdami padidinti savo įsidarbinimo perspektyvas, sėkmingai pereidami bakalauro laipsnį, galite pereiti į verslo magistro kursus be jokių papildomų išlaidų.

Šis laipsnis paruoš jus įvairiausioms pozicijoms, įskaitant vaidmenis skaitmeninėje komunikacijoje, klientų elgesį ir valdymą. Šis laipsnis yra akredituotas Chartered Management Institute (CMI), tai reiškia, kad kaip absolventas gausite laipsnį, taip pat 5 lygio valdymo ir lyderystės diplomą iš CMI. Galite pasirinkti studijuoti universiteto miestelyje Londono Bloomsberio, Birmingamo, Lidso, Mančesterio ar Notingemo miestuose.

Reikalavimai kursui

  • BBC lygiu ir lygiu C ir aukščiau GCSE matematikos ir anglų kalbos arba lygiavertės kvalifikacijos.
  • Tarptautiniams studentams papildomai reikalaujama, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.0 arba aukštesnį lygį, kiekviename komponente turi būti bent 5,5.

Nestandartinės paraiškos bus peržiūrimos kiekvienu konkrečiu atveju.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Berlynas , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 7 Daugiau Mažiau