BA (Hons) Verslo vadyba su Fondo metais

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

BA (Hons) Verslo vadyba su Fondo metais

BA (Hons) Verslo vadyba su Fondo metais yra skirta studentams, kurie nori plėtoti žinias ir suprasti svarbiausius verslo ir valdymo aspektus, ypač, kurie nori siekti karjeros šioje srityje.

Fondo metai yra neatskiriama bakalauro verslo programos dalis. Tai suteiks jums reikiamų studijų įgūdžių ir žinių, kad pasirengtumėte bakalauro studijoms ir padėtumėte geriau suprasti pagrindines verslo sritis. Po sėkmingo pamatų metų pabaigos, 1-asis metas apims pagrindinius verslo valdymo elementus. 2 ir 3 metai išsamiau išnagrinės šias temas kartu su pasirenkamomis galimybėmis, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į konkrečias dominančias sritis.

Šis kursas skirtas jūsų pasiruošimui karjerai, suteikiant puikų pagrindą pagrindinėse srityse. Jūs išmoksite mokslinius tyrimus, pristatymą, kritinę analizę, problemų sprendimą, komandos formavimąsi ir verslumą. Baigę kursą, turėsite pagrindinių gebėjimų, reikalingų būti veiksmingu vadovu, konsultantu, analitiku ar verslininku.

Šis kursas yra orientuotas į realųjį pasaulį, atsižvelgiant į mokymąsi tiek klasėje, tiek už jos ribų. Mokymą palaikys internetiniai ištekliai, įskaitant "Financial Times", atvejų tyrimus, modeliavimą, mokymosi vaizdo įrašus, skaitymo medžiagą, testavimą internetu ir atsiliepimus.

Įgiję verslo laipsnį Teisės universiteto verslo mokykloje viename iš mūsų JK miestelių, jūs taip pat gausite nemokamo magistro pasiūlymą. Norėdami padidinti savo įsidarbinimo perspektyvas, sėkmingai pereidami bakalauro laipsnį, galite pereiti į verslo magistro kursus be jokių papildomų išlaidų.

Kai studijuoji Didžiojoje Britanijoje, sėkmingai baigęs programą, gausi 5 lygio vadybos ir lyderystės diplomą iš Chartered Management Institute (CMI), kuris padės išsiskirti darbo rinkoje ir būti pastebimam darbdavių.

Galite pasirinkti studijuoti kursą viename iš mūsų JK miestelių Londono Bloomsburyje, Birmingame, Leedse, Mančesteryje ar Notingeme.

Reikalavimai kursui

  • 32 UCAS taškai iš vienos A lygmens ar 40 UCAS taškų lygiaverčių iš dviejų A lygio lygių
  • 5 GCSE kursuose AC (9-4), įskaitant anglų kalbą, ir D (4) lygį matematikos ar lygiavertėse kvalifikacijose
  • Anglų kalbos lygis atitinka IELTS 5.5 ar aukštesnius lygius, kiekviename komponente yra mažiausiai 5,5

Nestandartinės paraiškos bus peržiūrimos kiekvienu konkrečiu atveju.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Berlynas , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 7 Daugiau Mažiau