BA (Hons) Verslo vadyba su teise

BA (Hons) Verslo vadybos su teise programa yra skirta studentams, kurie nori plėsti savo verslo vadybos žinias kartu su teisinės sistemos, kurioje veikia organizacijos, supratimu.

Po pirmųjų metų apimant pagrindines verslo valdymo sritis, toliau plėtosite šias sritis 2 ir 3 metais kartu su teisės aktų sritimis.

Baigus studijas turėsite įvairias karjeros galimybes, įskaitant vaidmenis, tokius kaip valdymo konsultantas, verslo analitikas, operacijų vadovas arba verslininkas.

Taip pat galite apsvarstyti galimybę toliau studijuoti vienu iš šių studijų pakopų: magistrantūros verslo administravimo (MBA), strateginio verslo vadybos magistro arba „Chartered Management Institute“ antrosios pakopos kvalifikacijų.

Mes sėkmingai akreditavome šią programą su profesionaliai pripažintu Chartered Management Institute kvalifikacija. Baigę studijas taip pat gausite CMI 5 lygio išplėstinį vadybos ir lyderystės diplomą. Kurso metu ir vienerius metus po to, kai suteiksite jums galimybę naudotis daugybe šaltinių ir įsidarbinimo renginiais, automatiškai tapsite CMI nariu.

Reikalavimai kursui

  • BBC lygiu ir lygiu C ir aukščiau GCSE matematikos ir anglų kalbos arba lygiavertės kvalifikacijos.
  • Tarptautiniams studentams papildomai reikalaujama, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.0 arba aukštesnį lygį, kiekviename komponente turi būti bent 5,5.

Nestandartinės paraiškos bus peržiūrimos kiekvienu konkrečiu atveju.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų The University of Law Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
13,500 GBP
2019 m. Rugsėjis: Campus: £ 9 250 (UK / EU), £ 13,500 (INT)
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date