BA (Hons) architektūroje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Programa suteikia išsamų pagrindą architektūros tema, įskaitant projektavimo, techninių ir teorinių kursų, apimančių visus architektūros teorijos ir praktikos aspektus, rinkinį. Kursas buvo sukurtas atsižvelgiant į RIBA kriterijus, suteikiant studentams išsamią ir tarptautiniu mastu gerbiamą mokymo programą. Studentai dirbs tarp techninių ir humanitarinių mokslų disciplinų, išbandydami šių kursų žinias ir įgūdžius per pagrindinius projektavimo projektus, dėstomus studijos aplinkoje (apie 50% kursų). Kursas suteikia studentams pagrindinius analitinius ir praktinius įgūdžius ir žinias, kurių reikia norint pasiekti RIBA 1 dalies lygį - pirmąjį žingsnį link formalios chartijos kaip architekto (kurso akreditacija laukia).

Baigę studijas studentai yra pasirengę dirbti konsultantais, rangovais ar vyriausybe Architektūros asistento lygyje ir (arba) kreiptis į RIBA 2 dalies magistrantūros studijas tarptautiniuose universitetuose.

Pagrindinė programa apima visų pagrindinių dalykų mokymą, suteikiant pagrindą architektūros projektavimo istorijai ir teorijai, taip pat techninius nurodymus ir taikymą. Studentai turės pateikti įvairius nupieštų, modeliuotų (CAD ir fizinių), parašytų ir nagrinėtų darbų aplankus. Visą dėmesį skiriama asmeniniam studentų tobulėjimui profesinėje aplinkoje.

Kodėl verta studijuoti architektūrą Heriot-Watt universiteto Dubajaus miestelyje?

  • Heriot-Watt universitetas turi didelę specializaciją kuriamos aplinkos srityje ir yra tarptautiniu mastu pripažintas kaip tik vienas iš keturių tvarių pastatų projektavimo kompetencijos centrų.
  • Kursas remiasi tarptautiniu mastu žinomu RIBA 1 dalies lygiu.
  • Kursas apima tiek techninius, tiek teorinius aspektus, suteikiant puikų pagrindą būsimai praktikai ar studijoms magistrantūroje, įskaitant RIBA 2 dalį.
  • Paskaitų ir pristatymo kartu derinys skatina puikią savimotivaciją ir perduodamų įgūdžių, kurie yra vertingi visos statybinės aplinkos pramonėje, ugdymą.
  • Mūsų programa skirta padėti formuoti XXI amžiaus sukurtą aplinką ne tik architektūros prasme, bet ir palaikyti tvarią, energiją taupančią ir ekologišką visuomenę.

Kurso turinys

Pirmi metai

Studentai studijuoja įvadinius architektūros istorijos / teorijos, statybos ir projektavimo kursus, studijose pristatomus projektavimo kursus (50%), supažindinantį su pagrindiniais projekto rengimo, modeliavimo ir projektavimo įgūdžiais.

Antri metai

Išplečiamas pirmųjų metų pagrindas, toliau rašomas ir nagrinėjamas darbas plėtojant teorines ir konstrukcines žinias, akcentuojant energijos taupymą. Studijose dėstomi kursai (50%) suteikia studentams galimybę šias žinias pritaikyti įgyvendinant įvairaus masto paprastus projektavimo projektus.

Treti metai

Remdamiesi ankstesnių metų žiniomis, treti kursai supažindina su sąnaudų ir komercinio informuotumo parametrais bei vykdo nedidelį verslą. Studijose dėstomi kursai (50%) tiria studento ugdomąjį supratimą kuriant projektavimo projektus sudėtingose vietose.

Ketvirtieji metai

Studentai užpildo savarankišką mokslinių tyrimų disertaciją (25%), susietą su baigiamojo darbo projekto projektu (50%), ir gilinasi į dalykus. Kursai apima tarpdisciplininį bendradarbiavimo projektą ir praktines diskusijas.

Karjera

Absolventai iš „Architecture BA (Hons)“ programos gali tikėtis susirasti darbą kaip architektūros asistentai tarptautinėse architektūros ir inžinerijos įmonėse, vyriausybinėse organizacijose bei mažose ir vidutinėse privataus sektoriaus įmonėse (architektūra, miesto dizainas ir interjero dizainas).

„Heriot-Watt“ siūlomas BA („Hons“) architektūros laipsnis yra puikus pirmas žingsnis į architektūrinį išsilavinimą, kuris gali padėti tapti profesionaliai kvalifikuotu architektu, turinčiam tolesnių studijų, egzaminų ir patirties (laukiama galutinio RIBA patvirtinimo pirmajai daliai).

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau