BA (Hons) architektūroje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sužinokite, kurdami šį RIBA ir ARB akredituotą kursą. Dirbdami tiesioginius trumpikius studijos aplinkoje, įgysite įgūdžių kurdami ir kurdami tikrus architektūros projektus. Nors jus palaiko praktikuojantys specialistai, jūs apibrėžsite savo darbotvarkę plačiame architektūriniame kontekste.

Įvadas

Sužinosite, kaip kurti specialiai unikalias vietas. Dirbdami įgysite vertingų pramonės įgūdžių ir išmoksite derinti dizainą su sudėtingomis vietomis.

Tu darysi:

 • Sužinokite bendradarbiaudami, studijomis paremtoje aplinkoje, atspindinčioje praktiką.
 • Turėkite galimybę įgyti vertingos patirties per trijų savaičių profesinę praktiką.
 • Dirbkite su socialiai aktyviais „live-build“ projektais klientams, tokiems kaip „Edeno projektas“ ir „National Trust“.
 • Dalyvaukite svečių paskaitose iš visos pramonės specialistų.
 • Pasiekite puikią techninę įrangą, kad galėtumėte ištirti savo dizaino projektus per įvairius analoginius ir skaitmeninius gamybos procesus.
 • Pasinaudokite stipriu ryšiu su profesine praktika, mokykitės iš patyrusių specialistų.

Kursas yra nurodytas ARB 1 dalyje ir patvirtinta RIBA 1 dalis.

Ko mes ieškome

Mes norime, kad kas nors:

 • Turi stebėjimo ir raidos piešimo sugebėjimus.
 • Parodo aiškius bendravimo įgūdžius.
 • Turi kritinį supratimą ir konteksto supratimą apie piešimą ir vaizduojamąjį meną.

126714_pexels-photo-1109541.jpeg„Lex Photography“ / „Pexels“

Ką mokysi

Šis į pramonę orientuotas architektūros kursas yra dėstomas per integruotus projektavimo projektus, kai žinios aptariamos ir dalijamasi profesionalioje studijos aplinkoje. Projektų yra nuo mažo masto, greito tempo iššūkių iki visapusiškų dizaino projektų, kurie leis parodyti savo įvairiapusius įgūdžius, kylančius per trejus mokslo metus.

Ugdydami kritinį mąstymą ir kūrybinius problemų sprendimo įgūdžius, pritaikysite piešimo, 2D ir 3D CAD projektavimo, modelių kūrimo, projektavimo proceso ir rašymo darbus architektūros projektuose. Dalydamiesi savo idėjomis aktyviose diskusijose, įgysite bendradarbiavimo ir organizacinių įgūdžių kurdami grupės dizaino projektus.

Visą kursą paruošime jus profesinei praktikai; išmoksite dalyvavimo projektavimo principus, leidžiančius jums pradėti naršyti po sudėtingas problemas, su kuriomis susidursite dirbdami architektūroje.

Baigę architektūros laipsnį, turėsite galimybę apibrėžti ir kurti kritiškai strateginius projektus, taip pat sugebėsite mesti iššūkį esamoms trumpikėms sukurti architektūrą, kuri išsiskiria savo įtraukumu ir tinkamumu toms problemoms, su kuriomis susiduria visuomenės šiandien ir ateityje. .

Jūs ištirsite architektūros amatą, suprasite medžiagų tektoniką ir jų ryšį tarpusavyje bei sukursite kritinį architektūros reakcijos į vietą supratimą.

Galų gale jūs paliksite mums įgūdžių ir žinių rinkinį, leidžiantį jums tapti provokatoriumi: verslų mąstymą ir kritiškai atspindintį jūsų darbą

Vienerius metus

Turėsite susitvarkyti su pagrindiniais architektūros įgūdžiais ir kalba, nes pritaikysite praktinius ir konceptualius įgūdžius kurdami į vartotoją orientuotus projektavimo rezultatus. Per pirmuosius metus jūs pradėsite suprasti, kaip formuojami projektai ir kaip geriausi bei įvairiausi būdai pradėti komunikuoti apie architektūrinius ketinimus. Jūs atsižvelgsite į erdvę ir šviesą architektūrinėje kompozicijoje ir įgysite pagrindinį supratimą apie skirtingus konstrukcinius požiūrius į pastatą. Mes jums pateiksime konteksto, istorijos ir teorijos apžvalgą, atkreipdami ypatingą dėmesį į unikalią Kornvalio istoriją. Metų pabaigoje pradėsite formuoti etinę ir estetinę pozicijas, susijusias su architekto profesija.

Moduliai

 • Vieta
  Jūs pažvelgsite į lokalumo, materialumo ir tapatumo problemas.
 • Žmonės
  Į vartotoją orientuotas dizainas ir pagrindiniai piešimo / modelio kūrimo įgūdžiai.
 • Bendruomenė
  Išnagrinėsite kolektyvinio gyvenimo ir darbo problemas.
 • Struktūra
  Tyrimas, kaip veikia ir yra padaromi dalykai.

Metai du

Jūs lavinsite savo techninius ir koncepcinius įgūdžius, kai imsitės didelių projektavimo projektų. Apsvarstydami darnaus vystymosi aplinkosaugos klausimus, apžiūrėsite „būstą“ plačiąja prasme. Mes taip pat skatinsime jus dalyvauti „Erasmus“ mainuose ir praktikose. Šiais antraisiais jūsų architektūros laipsnio metais įgysite pasitikėjimo techninės informacijos taikymu ir suprasite įstatymais nustatytus profesinės praktikos reikalavimus. Išmoksite kurti įvairius vartotojų poreikius tenkinančius dizainus ir toliau kurti asmeninius etinius sprendimus, susijusius su projektavimu, pabrėžiant klientų poreikius ir rūpinantis tiek natūralia, tiek sukurta aplinka.

Moduliai

 • Kontekstas
 • Didesnės apimties projektiniai projektai.
 • Aplinka
  Darnaus vystymosi klausimai.
 • Įpročiai
  „Būstas“ plačiąja prasme.
 • Praktika
  Profesinės praktikos kontekstas ir galimybė įgyti darbo patirties.

Treji metai

Nepriklausomas tiriamasis projektas patikrins jūsų apibrėžimą, kas yra ar gali būti architektūra, pagrįstą kritiniu ir teoriniu požiūriu disertacijoje. Tada kursą užbaigsite išsamiu dideliu projektu, pabrėžiančiu visus savo įgūdžius. Iki metų pabaigos būsite stiprus komunikatorius, galintis atpažinti jūsų stipriąsias ir silpnąsias puses, kad maksimaliai išnaudotumėte savo galimybes. Jūs taip pat galėsite parodyti griežtą ir išsamų architektūrinio projektavimo gebėjimų lygį, kuris atitinka ARB 1 dalies absolventų atributus.

Moduliai

 • Nepriklausomas tiriamasis projektas
  Eksperimentinis architektūros, gautos iš jos aplinkos, tyrinėjimas.
 • Disertacija
  Parašytas kritiškai reflektuojantis architektūros ir konteksto istorijos bei teorijos pristatymas.
 • Galutinis stambus projektas
  Išsamus projektavimo projektas.

Aukščiau pateikti moduliai yra tie, kuriuos studijuoja mūsų studentai, arba siūlomi nauji. Programos struktūros ir moduliai gali keistis kaip mūsų tobulinimo ir tobulinimo programos dalis. Jei tam tikras modulis jums yra svarbus, aptarkite jį su kurso vadovu.

Kaip mokysi

Nuo mūsų studijoje naudojamos mokymosi aplinkos iki praktikos, vizitų į pramonės atstovus ir konkursinių instrukcijų, jūsų projekto darbas jus susies su vietos, nacionalinėmis ir tarptautinėmis problemomis.

Dalyvausite aktyviuose debatuose ir grupiniuose dizaino projektuose bei lankysitės vietinėse statybvietėse, akmenyse, laivų statyklose ir skulptoriuose. Jūs netgi užsiimsite projektavimu ir statyba, kai lavinsite praktinį supratimą, kuris palaikys jūsų būsimą karjerą.

Vertinimo metodai

 • Negalima laikyti jokių oficialių egzaminų, visi darbai vertinami atliekant kursinius darbus.
 • Žodiniai ir vaizdiniai pristatymai pagrindiniams dėstytojams, lankantiems kritikams ir jūsų bendraamžiams.
 • Formalus grįžtamasis ryšys yra tęstinis visuose studijos moduliuose, o apibendrinamasis vertinimas atliekamas siekiant pateikti struktūrizuotą grįžtamąjį ryšį, kuris padėtų jūsų darbui vystytis.
 • Baigiamųjų metų projektai ir disertacija.

Darbuotojai

Jus mokys kvalifikuoti architektai kartu su praktikininkais iš tokių sričių kaip statiniai, paslaugos, išsaugojimas, įstatymai, planavimas, kraštovaizdis, verslas ir vadyba. Turėdami pramonės ir akademinę patirtį jie užtikrina atitiktį naujausioms reguliavimo sistemoms ir praktikai.

Kai kurie darbuotojai moko tik pagal tam tikrus modulius, o jūsų kursuose gali būti ne kiekvienas čia pavaizduotas narys.

Įranga

 • Specialios dirbtuvės, apimančios 3D ir bronzos liejimo liejyklas, spausdinimą, dažų paruošimą, pjaustymą lazeriu ir greitą prototipų sudarymą.
 • Skaitmeninis vaizdavimas.
 • Apgyvendinimas studijoje.
 • Video ir fotografija.
 • Biblioteka, kurioje yra 140 000 knygų, 17 000 DVD / vaizdo įrašų ir daugiau nei 400 žurnalų pavadinimų.
 • Archyvai su radiju, skaidrės, paveikslėliai ir žemėlapiai.

Kaip taikyti

Kreipkitės per UCAS

Ar esate pasirengęs prisijungti prie mūsų? Jei teikiate paraiškas naudodamiesi „UCAS Apply and Track“, turėsite remtis žemiau pateiktais universiteto ir kursų kodais.

 • Universiteto kodas: F33
 • Kurso kodas: K100

Kreipiamės kaip į tarptautinį studentą?

Tarptautiniai studentai gali kreiptis į kursus per UCAS, per agentą arba tiesiogiai su universitetu.

Patekimo reikalavimai

Mes svarstome visas paraiškas pagal individualius nuopelnus ir galimybes. Kviečiame visus kandidatus į pokalbio dieną ar klausymą, kad suteiktume jiems galimybę tai parodyti kartu su tuo, kas juos įkvepia ir motyvuoja savo srityje. Pareiškėjai taip pat galės parodyti savo aplanką arba pateikti pasirodymą, atsižvelgiant į kursą. Mes priimame paraiškas iš visų dalykinių sluoksnių, nesvarbu, ar esate specializuojasi STEM, menų ar humanitarinių mokslų srityse.

Kaip orientyras, mūsų tipinis pasiūlymas bakalauro lygyje yra 120–136 UCAS tarifo taškai, pirmiausia iš 3 lygio kvalifikacijų, tokių kaip A lygis, bet tuo neapsiribojant, BTEC išplėstinis diplomas ar fondo diplomas. Kandidatai turėtų turėti 4 (C) klasės GCSE matematikos arba lygiavertę kvalifikaciją.

Kalbos reikalavimai

Kandidatams, kurių gimtoji kalba yra anglų, reikalaujame, kad turėtumėte GCSE anglų kalbos 4 klasės (C) arba lygiavertę programą arba siektumėte jos.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turėsite atitikti tą patį standartą, kuris yra lygiavertis IELTS Academic 6.0 bendrajam balui, turint bent 5,5 skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo. Mes priimame daugybę ekvivalentų šalyje ir patvirtintus testus.

Jei jums reikalinga 4 pakopos studento viza norint studijuoti JK, turėsite išlaikyti patvirtintą saugų anglų kalbos testą (SELT). Norėdami gauti daugiau informacijos, galite perskaityti mūsų anglų kalbos reikalavimus.

Terminai

 • JK / ES paraiškos: 2020 m. Sausio 15 d. (Už vienodą požiūrį)
 • Pavėluotos paraiškos bus svarstomos, jei bus laisvų vietų.
 • Tarptautinių mokesčių mokėtojai gali kreiptis ištisus metus. Bet mes rekomenduojame kreiptis kuo anksčiau, kad būtų laiko vizai ir kelionėms susitarti.

Studijų įmokos 2020–21

 • 9 250 svarų sterlingų - visą darbo dieną JK / ES
 • 16 000 svarų sterlingų - visą darbo dieną dirbantis tarptautinis

Mokestis už mokslą nustatomas kasmet ir yra peržiūrimas kiekvienais metais. Todėl universitetas gali kelti mokestį už mokslą antraisiais ar vėlesniais kurso metais, atsižvelgiant į infliaciją ir (arba) įstatymų ar vyriausybės politikos leidžiamą maksimalią sumą. Apie bet kokius pakeitimus studentams bus pranešta kuo greičiau.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Skaityti daugiau

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Skaityti mažiau
Falmutas , Penryn + 1 Daugiau Mažiau