BA (Hons) edukologijos studijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Švietimo studijų studijos BGU suteiks jums puikų supratimą apie švietimą plačiąja prasme, šalies ir pasaulio mastu, ir yra puikus pasirinkimas, jei jus domina mokymo karjera ar ketinate dirbti kitose su švietimu susijusiose srityse.

Pagrindiniai faktai

 • Apdovanojimas: BA (Hons)
 • UCAS kodas: X301
 • Trukmė: 3 metai
 • Studijų būdas: Ištęstinės
 • Pradžios data: rugsėjis
 • Bishop Grosseteste University institucija: Bishop Grosseteste University
 • Įstaigos kodas: B38

Kaip žmonės mokosi? Kas trukdo mokytis? Kur žmonės galėtų mokytis geriausiai ir kaip? Ar mums reikia mokyklų? Ar įmanoma „mokyti“ pasaulį? Ar švietimas gali pakeisti žmogaus teises? Moteru teises? Nacionaliniu mastu? Visuotinai? Tai tik keli dideli klausimai, kuriuos išnagrinėsite studijuodami edukologijos studijas BGU. Mes didžiuojamės savo šiuolaikišku, reaktyviu ir problemomis pagrįstu kursu, kuris buvo kruopščiai sukurtas siekiant suteikti jums „didesnį“ švietimo vaizdą pasaulinėje visuomenėje. BGU įgytas švietimo studijų laipsnis suteiks jums gerų galimybių ateityje, nesvarbu, kokia bus jūsų karjeros kryptis, tačiau jei ketinate mokyti toliau, pastebėsite, kad mūsų moduliai atvers jūsų akis įvairiems mąstymo būdams apie švietimą ir jo paskirtis ir vieta visuomenėje.

Švietimo studijų studijos pas mus suteiks jums puikų supratimą apie švietimą plačiąja prasme, šalies ir pasaulio mastu, ir yra puikus pasirinkimas, jei jus domina mokymo karjera ar ketinate dirbti kitose su švietimu susijusiose srityse. Tai suteiks jums gilių ir atspindinčių žinių bei supratimo apie šiuolaikines švietimo problemas, tiesiogiai susijusias su kasdiene praktika. Diskutuosite apie švietimo politiką, sužinosite daugiau apie švietimo pokyčius Anglijoje ir kritiškai apsvarstysite skirtingą požiūrį į mokyklas ir mokymą tiek JK, tiek visame pasaulyje.

Pagrindinis švietimo studijų bruožas yra dėmesys jums, kaip besivystančiam specialistui. Būsite skatinami plėtoti tvirtą asmeninę švietimo ideologiją ir bus palaikomi kuriant saugius įsidarbinimo įgūdžius per mūsų darbo vietas. Daugelis pagrindinių modulių kiekvienais metais apima praktiką mokyklose ar kitose su švietimu susijusiose aplinkose, o kruopščiai suplanuotos praktikos užduotys užtikrins, kad įgysite vertingos praktinės patirties iš pirmų lūpų.

Ką studijuosite

Šio kurso studentai šiuo metu studijuoja kai kuriuos arba visus toliau nurodytus modulius

Modulio moduliai

1 metai

 • Mokymosi perspektyvos
 • Mokiniai, mokyklos ir visuomenė
 • Smegenys už jo: intelekto sampratos

2 metai

 • Įtrauktis ir įvairovė
 • Mąstymas per pedagogiką
 • Nuo regėjimo iki realybės?
 • Profesionalus kontekstas
 • Švietimas skaitmeninėje eroje
 • Įvadas į tyrimų pasaulį

3 metai

 • XXI amžiaus mokymo programa
 • Įkvepiantis mokymasis: „Readin“, „Ritin“ ir „Revellin“
 • Tarptautiniai matmenys
 • Nepriklausomas tyrimas
 • Mokymosi kontekstai
 • Disertacija

141851_photo-1588072432836-e10032774350.jpg

Patekimo reikalavimai

Paprastai jums reikės 96–122 UCAS tarifų taškų (iš daugiausiai keturių aukštesnio lygio kvalifikacijų). Mes sveikiname įvairias kvalifikacijas, atitinkančias šį reikalavimą, pvz., A / AS lygiai, BTEC, prieigos kursai, tarptautinis bakalaureatas (IB), „Cambridge Pre-U“, išplėstinis projektas ir kt.

Kaip tau bus mokoma

BGU nėra vieno visiems tinkamo mokymo metodo - mes formuojame savo metodus, kad jie tiktų kiekvienam dalykui ir kiekvienai grupei, derindami geriausius tradicinio universiteto mokymo aspektus su novatoriškais metodais, skatinančiais studentų dalyvavimą ir interaktyvumą.

Būsite mokomi įvairiais būdais, pradedant paskaitomis, vadovėliais ir seminarais, baigiant praktiniais seminarais, kursiniais darbais ir praktikomis. Mažų grupių seminarai ir praktiniai užsiėmimai suteiks jums galimybę apžvelgti paskaitose iškeltus klausimus, o jūsų tikimasi atlikti savarankišką tyrimą.

Praktika yra pagrindinė BGU studijų dalis. Jie suteikia praturtinančią mokymosi patirtį, kad galėtumėte pritaikyti įgūdžius ir žinias, kuriuos įgysite kursų metu, ir tai darydami suteiksite vertingos realaus pasaulio patirties, kad padidintumėte savo karjerą.

Vertinimas

Švietimo studijų metu vertinimas atliekamas atliekant įvairių tipų kursinius darbus, įskaitant esė, pranešimus, žodinius pranešimus, daugialypės terpės pristatymus, atspindinčius žurnalus ir aplankus. Egzaminų nėra. Galite tikėtis, kad jūs kursite vieną ar du žodinius pranešimus ar stendinius pranešimus kaip vienas iš mažos studentų grupės kurso metu. Jūs palaipsniui lavinsite daugialypės terpės pristatymo įgūdžius, o trečio kurso studentai savo bendraamžiams šiuo metu pristato trumpą, įvertintą daugialypės terpės filmą. Nuosekliai kaupsite rašymo įgūdžius viso kurso metu, o pirmaisiais metais užpildysite trumpesnių rašinių ir dviejų ilgesnių esė rinkinį, iš savo dėstytojų gausite formuojamąjį atsiliepimą, kuris padės jums sukurti akademines galimybes.

Karjera ir tolesni tyrimai

Švietimo studijų absolventai turi labai aukštą įsidarbinimo lygį - kursai palengvina jūsų asmeninius ir profesinius įsidarbinimo įgūdžius reguliariai vykdant praktiką - ir mūsų studentai yra labai paklausūs. Šiuo metu apie 70% mūsų studentų baigia mokytojų rengimo kursus ir toliau bus labai sėkmingi pradinių ar vidurinių mokyklų mokytojai. Švietimo studijų laipsnis iš BGU reiškia, kad jūsų karjeros galimybės yra įvairios. Be karjeros švietimo srityje, Švietimo studijų absolventai gali dirbti kituose su švietimu susijusiuose, sveikatos, socialinės rūpybos, visuomenės informavimo ar komunikacijos sektoriuose. Kursai suteikia gerą mokymą, kad galėtų atlikti vaidmenį versle, paslaugų pramonėje, personale, muziejuose, galerijose ar labdaros organizacijose. Įvairus šio kurso pobūdis taip pat leis jums tęsti studijas, pavyzdžiui, magistrantūros studijas.

Jus domina mokymo karjera?

Kaip BGU bakalauro studentas, jums bus pasiūlyta nemokama vieta viename iš mūsų pasirengimo mokymui (P4T) kursų kaip jūsų laipsnio dalis (šiuo metu išskirtinai skirta BGU studentams).

Vadovaujant mūsų mokytojų rengimo ekspertų komandai, kursai skirti paruošti jus kreiptis dėl vietos PGCE programoje. Jis apima tokias temas kaip:

 • Kaip taikyti
 • Ko tikėtis interviu metu
 • Mokymo realijos ir daug daugiau

Jūs ne tik įgysite būtinų įgūdžių, kurie padės jums jūsų karjeroje ateityje, bet ir baigę kursą, jūs taip pat gausite garantuotą interviu vienam iš mūsų labai reikalingų PGCE kursų.

Parama

Studijos BGU yra į studentą orientuota patirtis. Darbuotojai ir studentai dirba draugiškai ir palankiai, būdami intymios miestelio bendruomenės dalimi. Kiekvieną personalo narį pažinsite asmeniškai ir jausitės užtikrintai kreipdamiesi į juos pagalbos ir patarimų, o darbuotojai jus atpažins ne tik iš matymo, bet ir kaip asmenybę, turinčią unikalių talentų ir pomėgių.

Mes būsime pasirengę palaikyti jus asmeniškai ir akademiškai nuo įvado iki baigimo.

Mokesčiai ir finansai

Daug informacijos apie studentų finansus galima gauti iš daugybės šaltinių, tačiau ji kartais yra paini ir prieštaringa. Štai kodėl BGU stengiamės suteikti jums visą informaciją ir paramą, kuriai galime padėti viso proceso metu. Mūsų studentų patarėjų komanda yra ekspertai, padedantys susitvarkyti studijų finansavimo tvarką, siūlantys įvairias paslaugas, kurios jums žingsnis po žingsnio padės visais studentų finansavimo aspektais.

Pretendentai į bakalaurą turi kreiptis per UCAS, naudodami atitinkamą UCAS kodą. Paraiškos mokestis yra 12 svarų už vieną pasirinkimą arba 23 svarai už daugiau nei vieną pasirinkimą. Visiems pareiškėjams UCAS pateikia išsamią instrukciją, kaip kuo paprasčiau užpildyti internetinę paraišką, taip pat prireikus pagalbos tekstą.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Skaityti daugiau

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Skaityti mažiau