BA (Hons) grafiniame projekte

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA (Hons) grafiniame projekte

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Šis papildomas laipsnio kursas yra studija pagrįstas, praktinis, praktinis ir kūrybingas. Jis siūlo daugybę skirtingų grafinio dizaino darbo būdų, kai jūs ištirti įvairius kontekstus ir formatus, su kuriais susiduria grafinis dizainas. Tai leidžia jums nuspręsti, kokio dizaino norite būti. Ji išbandys ir išbandys jums išplėsti savo supratimą ir žinias apie tai, kas yra grafinis dizainas, ką jis gali padaryti ir ką jis turi.

Jūs pateksite į tipografiją ir išdėstymą, atlikdami stebėjimą ir problemų sprendimą, tapatybę ir prekės ženklą, pakuotę ir pirkimo vietą, parodos dizainą, leidybą ir spausdinimą bei skaitmeninį judantį vaizdą. Žinoma, yra puiki išteklių bazė, kuria galite naudotis. Paprastai mūsų studentai dirba "Apple Mac" kompiuterių laboratorijose, ekrano spausdintuvuose ir Letterpress spaudoje mūsų spausdinimo studijose ir kuria prototipus medžio ir metalo dirbtuvėse.

Šis kursas, bendradarbiaujant su Derbio universiteto Didžiojoje Britanijoje, padės kurti kūrybinius sprendimus, kurie gali įkvėpti ir perduoti kosmoso tikslą. Jūs gausite unikalų supratimą apie ryšį tarp vidinės ir išorinės erdvės.

Derbio universitetas (UoD) yra ambicingas, novatoriškas ir modernus universitetas, orientuotas į realiojo pasaulio mokymąsi. Turėdamas savo reputaciją atitinkamoms pramonės šakų studijų programoms, UoD siūlo jums neprilygstamas galimybes įgyti profesinės patirties kartu su savo studijomis. Būtent šis įsipareigojimas mokytis realiuoju mastu, kuris išskiria jus į darbo rinką.

" UoD" užėmė 2-ąjį labiausiai rekomenduojamą "UK Modern University" tarptautiniame studentų barometre 2016 m., O 81,1% tarptautinių absolventų baigė studijas arba baigė studijas baigę studijas.

UDD buvo Tarptautinių studentų barometro * tarptautinių studentų centro paramos pasaulyje 5 vieta. Ji yra įsteigta "Top 50", 48 vietą iš 119 įstaigų "Guardian University Guide 2017" ir yra 20 didžiausių universitetų mokymo kokybė (Times

Nevietinė kursų registravimo Nr. 252807

Ką tu padengsi?

Tai yra sintezavimo (brėžinys) metų viskas, ką išmokote kurso metu.

Studijų moduliai:

  • Derybinis grafinio dizaino studija (40 kreditų) - Išplėstinės studijos ir konkurso galimybės, derybos su modulio dėstytojais.
  • Visual Culture: Išplėstinis esė (20 kreditų) - savarankiškai parengtas esė projektas, kuris apima dabartines diskusijas ir kritinį mąstymą bei analizę pagal grafinio dizaino specialybę.
  • Specializuota grafinio dizaino praktika (40 kreditų) - pagrindinis savarankiškai inicijuotas grafinio dizaino projektas.
  • Paskirties vietos (20 kreditų) - įsidarbinimo galimybės ir "Summer Show" kūrimas ir planavimas.

Kaip mokysi?

Mokymas vyksta daugiausia per studijas pagrįstą ir patirtinį mokymą naudojant projektų santraukas. Tai remiami vadovėliai, paskaitos, seminarai, lankytojai, lankytojai į galerijas ir parodas.

Kurdami savo studijų projektą, jūs taip pat sukursite asmeninio tobulėjimo planą, kuriame pateikiamas planas, skirtas tęsti studijas, pažangą ir būsimą karjeros planavimą. Kursų "Antrasis etapas" profesionaliosios praktikos modulis leidžia jums tirti projektavimo sektoriaus sritis ir susitikti su darbdaviais.

Vertinimas pagrįstas kursinių darbų, susijusių su kiekvienu moduliu. Tai gali būti meno kūrinių, parodų, piešinių, mokslinių tyrimų ir pagrindų medžiagos, esė, ataskaitų ir pristatymų portfeliai.

Karjera ir užimtumas

Baigęs studijas galite dirbti dizaino studijoje, laisvai samdomoje, meno kryptėje, redakciniame projekte, spausdinimo, prekės ženklo, reklamos, firminio stiliaus, interaktyviosios medijos, ženklų, dizaino konsultacijų ar internetinio dizaino srityse.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 5, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Bal 2019
Spal 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
180,000 HKD
Locations
Honkongas - Hong Kong
Pradžia : Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Bal 2019
Honkongas - Hong Kong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Spal 2019
Honkongas - Hong Kong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla