BA (Hons) iliustracija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ko tikėtis kursuose

Tapkite kvalifikuotu vizualiniu komunikatoriumi ir pasižymėkite greitai besikeičiančiame medijos peizaže.

Studijuodami bakalauro (Hons) iliustraciją HCA , jūs tobulinsite savo gebėjimą perteikti emocijas, supinti pasakojimą, paaiškinti sudėtingą problemą ir nušviesti stulbinamą temų rinkinį, naudodamiesi savo įvaizdžio kūrimo jėga.

Būsite apsiginklavę pagrindinėmis žiniomis, kurių reikia norint tapti iliustratoriumi, raginami ištirti nuostabų vaizdų kūrimo būdų platumą ir įkvėpti kurti savo, kaip kūrybingo profesionalo, kelią šiame kurse ir už jo ribų.

Iliustracijos studijos Herefordo menų koledže siūlo darbo vietas, kontaktinį laiką ir galimybes, reikalingas puikiam darbui atlikti.

Kalbant apie iliustracijos laipsnį HCA , mūsų prioritetas yra padėti jums išvystyti unikalų, asmeninį iliustratoriaus „balsą“. Mes tai darome vykdydami plataus masto kursus, o tai reiškia, kad prieš jums sutelkiant dėmesį į tai, kas jūsų darbą identifikuoja kaip jūsų darbą, jums bus suteikta pagalba tyrinėti ir plėtoti begalę metodų ir terpių.

Kurso metu turėsite galimybę dalyvauti daugybėje mažų grupių dirbtuvių ir piešimo užsiėmimų. Jums taip pat bus naudingi pokalbiai, kuriuos surengs mūsų patyrę kuratoriai, dirbtuvių meistrai ir iliustratoriai. Kai atėjo laikas dirbti su savo projektais, galite tai padaryti individualioje, individualizuotoje darbo vietoje.

Mes skatiname grupines diskusijas ir reguliariai rengiame grįžtamojo ryšio grupes, kad studentai galėtų paskatinti ir palaikyti vienas kitą. Dėstytojo laikas vienas reiškia, kad jums reikia individualios pagalbos, reikalingos įgyvendinant įvairius projektus, kur galite padaryti bet ką - nuo individualaus laikraščio atvaizdo iki paveikslėlių knygos ar žurnalo.

Tvirtai remdamasi tradiciniais procesais, tokiais kaip piešimas ir grafika, HCA iliustracija taip pat stebi šiuolaikines praktikas. Kursas yra susijęs su daugybe garsių iliustratorių ir tarptautiniu mastu žinomų renginių. „Hereford“ iliustracija taip pat suteikia galimybę naudotis pasaulinio lygio dirbtuvėmis ir kelionėmis į kultūros epicentrus. Tiesioginės trumpikės su išoriniais klientais reiškia, kad įgysite tiesioginės profesinės patirties dar nepabaigę studijų.

HCA iliustracijos studentai taip pat gali naudotis technine pagalba puikiuose į rankas orientuotuose seminaruose, kuriuose naudojami tradiciniai spausdinimo procesai, įskaitant laiškų spaudą, egzempliorių, monofotografiją, graviravimą, ofortą ir šilkografiją. Studentai naudojasi puikiomis IT priemonėmis ir parama, teikiančia pramonės standarto programinę įrangą tiek PC, tiek MAC sistemose. Tai apima visą „Adobe“ produktų rinkinį, įskaitant „Photoshop“, iliustratorių ir „After Effects“, taip pat „I-stop Motion“ ir „Final Cut Pro“, skirtus vaizdo įrašų gamybai.

Variantiniai moduliai suteikia galimybę pritaikyti savo studijų programą ir bendradarbiauti kursuose ir metus. Visi studentai dalyvauja kritinėse studijose, kur galite gauti įdomių įžvalgų apie jums patinkantį dalyką.

Visų pirma, individualus tobulėjimas yra HCA iliustracijos pagrindas.

Ką mes teikiame:

 • Mažų grupių mokymas draugiškoje studijos aplinkoje.
 • Individualios darbo vietos, kurias galite susikurti patys.
 • Išskirtinė prieiga prie pamokų palaikymo ir techninių patarimų.
 • Įkvepiantys, populiarūs vizituojantys praktikai, tarp kurių - apdovanojimus pelnę iliustratoriai: Clive Hicks-Jenkins, Jonny Hannah, Rebecca Gibbon, Matthew Richardson, Laura Carlin, Ian Murray, Geoff Grandfield, reportažų dailininkė Xaviere Pick ir meistrai spaustuvininkai Charlesas Sheareris bei Nickas Morley.
 • Reguliarūs piešimo užsiėmimai ir spaudos dirbtuvės
 • Galimybė sukurti daugybę rezultatų, įskaitant grafinius romanus, paveikslėlių knygas, žurnalus ir mažus leidinius, žemėlapius, spaudinius ir dar daugiau.
 • Tiesioginės projekto trumpikės su išoriniais klientais.

Karjeros galimybės

 • Grafikos dizaineris
 • Gamintojo dizaineris
 • Animatorius
 • Vaizdo įrašų gamybos inžinierius
 • Savarankiškai išleista iliustratorė
 • Kūrybingi laisvai samdomi specialistai

Sėkmės istorijos

Naujausi HCA absolventų užsakymų pavyzdžiai:

 • Redakcinė „The Radio Times“ ir „New Your Times“ iliustracija
 • Vaikų knygų užsakymai keliems leidėjams, įskaitant „Quarto“ ir „Wide Eyed Books“, „Otter-Barry“ ir „Graffeg Books“.
 • Kūrinių kūrimas viešųjų ryšių leidiniams Herefordshire Council ir Balfour Beatty
 • Kurkite konkrečiai vietai skirtas instaliacijas ir „freskos“ tipo meno kūrinius
 • Studentų grupės išaugino „kolektyvines“ įmones, dalijančias studijas ir plėtojančias mažąsias įmones

„Man patiko tiek daug dalykų, susijusių su HCA . Visada turėjome nuostabių ir įkvepiančių vizituojančių iliustratorių ir kelionių. Kursas yra taip gerai sujungtas “.
~ Tina Pearce

Ką mokysi

1 metai

1 metų įvadas

Tiriamasis, eksperimentinis ir analitinis.

Pirmaisiais metais jūs ištirsite piešimo, kaip pagrindinio įgūdžio, vaidmenį, taip pat santykį tarp piešimo ir tradicinių spausdinimo procesų. Išnagrinėsite keletą pagrindinių iliustravimo formų, tokių kaip „Mada“ ir „Reportažas“, kurios labai aiškiai priklauso nuo piešimo praktikos.

2 metai

2 metų įvadas

Praktikos kūrimas

Antrieji metai iliustruoja iliustraciją įvairiomis pagrindinėmis formomis. Turėsite galimybių plėtoti ir pritaikyti savo įvaizdžio kūrimo gebėjimus, pasitelkdami įvairius šiuolaikinius rezultatus. Tai apima užsiėmimą išoriškai nustatytais projektais ir užduotimis bendradarbiavimo, konkursų ir parodų forma.

3 metai

3 metų įvadas

Praktikos patvirtinimas

Paskutiniais metais iliustruosite savo interesų sritį ir (arba) specializaciją. Turėsite galimybę plėtoti savo tyrimų ir iliustravimo praktiką savo asmeninio projekto ir disertacijos metu. Mes palaikome tai padaryti derybų ir diskusijų metu, kai planuojate ir plėtojate šiuos darbus.

Jūs sukursite portfelį, kuriame bus demonstruojama jūsų individuali, specialistų iliustravimo praktika. Jūs taip pat sukursite įvadinę žiniasklaidą ir vaizdinius išteklius, tokius kaip novatoriškos vizitinės kortelės ir įspūdingas žiniatinklio rodymas, kad galėtumėte pasiekti ankstyvus karjeros tikslus baigdami studijas.

140225_IllustrationAnimation.jpg

© Herefordo menų koledžas

Patekimo reikalavimai

 • Minimalus amžius 18.
 • Sėkmingas portfelio interviu.
 • Akademiniai pasiekimai - paprastai tikimės, kad stojantys kandidatai pasieks 80 UCAS tarifų taškų, tačiau, nors kvalifikacija yra svarbi, mūsų pasiūlymai nėra pagrįsti vien akademiniais rezultatais. Mes galime pateikti pasiūlymus, pagrįstus kitais talentų ir tinkamumo kursams įrodymais.
 • 80 UCAS taškų naujoje 2017 m. UCAS tarifų sistemoje prilygsta 200 UCAS taškų ankstesnėje taškų sistemoje - daugiau informacijos rasite tarifų paaiškinimuose ir patarimuose UCAS svetainėje.
 • Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba, reikalaujama įrodyti IELTS bendrą 6,0 balą ir mažiausiai 5,5 visuose skyriuose (skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo).
 • Taip pat bus svarstomos brandžių studentų, turinčių atitinkamos patirties, paraiškos.
 • Ankstesnių mokymosi galimybių pripažinimas - kolegija laukia studentų, turinčių išankstinio mokymosi ir (arba) ankstesnės patirties, paraiškų. Daugiau informacijos apie tinkamumą galite rasti mūsų priėmimo politikos 15 puslapyje.
 • Arba susisiekite su mumis šiuo adresu: register @ HCA .ac.uk ir mes galime pasiūlyti papildomų patarimų dėl HCA ir UWTSD teikiančių institucijų reikalavimų.

NB „Top-Up“ studentams taikomi skirtingi stojimo reikalavimai

Naujas kūrybinis miestelis Herefordui:
Stoties priartėjimo studentų apgyvendinimas

Sunkia širdimi mes jums pranešame, kad naujas „Station Approach“ studentų apgyvendinimo kompleksas nebus atidarytas studentams, kaip planuota 2020 m. Rugsėjo 21 d. pasivyti pastatą studentai nebus paruošti iki 2021 m. sausio 2 d. Mes vertiname, kad tai nėra ideali žinia ir turės įtakos naujos 2020/21 studentų grupės planams. Tačiau „City heart living“ komanda sutvarkė reikalus, kad studentai galėtų atvykti rugsėjį ir turėtų laikinus patogius namus pradėti naują kadenciją.

„Station Approach“ yra nauja, specialiai sukurta apgyvendinimo vieta Herefordo menų koledžo studentams miesto centre, lengvai pasiekiamas pėsčiomis nuo HCA mokymo miestelių.

Būstas buvo specialiai sukurtas kolegijai, o HCA darbuotojai ir studentai dalyvavo kuriant dizaino koncepcijas ir priimant sprendimus, kaip pastatas veiks kaip jaukus, kūrybinis centras.

Nakvynės namai yra šalia Herefordo geležinkelio stoties ir yra pusiaukelėje tarp dviejų mokymo miestelių (College Road & Folly Lane) ir miesto centro. Tai leidžia lengvai pasiekti visus socialinius ir kultūrinius miesto išteklius, taip pat užmegzti ryšius su platesne bendruomene.

Dauguma kambarių yra išdėstyti grupėse su bendra virtuve ir gyvenamąja erdve, visi miegamieji yra su atskirais vonios kambariais.

Pastatas unikaliai orientuotas į kūrybinį darbą tiek viduje, tiek išorėje, o pirmame aukšte yra išskirtinė, erdvi socialinė erdvė, skirta parodoms ir performansams bei neformaliam bendravimui.

Šiam naujam pastatui naudingas novatoriškas, „išmanusis“ statybų už objekto vietos ribų procesas, palaikantis išskirtinę kokybę.

Vieta

„Station Approach“ yra kelios minutės pėsčiomis nuo daugybės studentų savarankišką gyvenimą palaikančių įstaigų, įskaitant didelį prekybos centrą priešais vietą.

Kelis šimtus metrų palei kelią atsiveria modernus „Hereford“ medicinos centras.

Ši svetainė suteikia studentams galimybę lengvai patekti į gražią Churchillio sodų žaliąją erdvę ir pramogas, tokias kaip populiarus Herefordo boulingo takas.

Jei norite keliauti toliau, „Station Approach“ negalima geriau pritaikyti geležinkeliui, autobusui, dviračiui ir taksi.

Ethos

„Station Approach“ bus vykdomas siekiant skatinti studentų bendruomenę ir studentų gerovę.

Dienos metu bus registratūra su darbuotojais ir pagalbos tarnyba ne darbo metu.

Atskiruose miegamuosiuose yra kūrybinės sienų lentos, skirtos studentams individualizuoti, parodant jų pačių darbus ar įkvėpimo šaltinius.

Visus metus vykstantys renginiai ir socialinė programa, kuruojama „Station Approach“ valdymo komandos bendradarbiaujant su studentais, palaikys kūrybinę bendruomenę.

Studentų atstovai ir HCA darbuotojai bus įtraukti į nuolatinius sprendimus, susijusius su miestelio valdymu.

Abigail Appleton, direktorė, sakė: „Man buvo labai įdomu dirbti su partneriais, kurie yra pasiryžę remti studentų bendruomenę ir studentų gerovę, kaip ir„ Cityheart “. Mes pradedame stoties metodą antraisiais ir trečiaisiais metais, taip pat pirmaisiais metais, nes tai atspindi mūsų požiūrį plėtoti tarpusavyje susijusią kolegijos bendruomenę. Tai skatina bendravimą, bendradarbiavimą, kūrybiškumą ir palaikantį elgesį tarp metų grupių. Mes taip pat dirbame su naujuoju „Hereford“ inžinerijos mokymo pradininku „NMiTE“, o naująją programą pradedantys laipsnio studentai taip pat kviečiami kreiptis į „Station Approach“ kambarius. Kūrybinio meno praktika ir naujoviška inžinerija turi daug bendro. Džiaugiuosi, kad HCA studentai turi tokią galimybę gyventi tame pačiame kūrybos centre ir tikimės, kad atsiras daugybė kūrybinio bendradarbiavimo “.

Kai kurie mūsų partneriai

Plėtros kompanija „Cityheart Partnerships“ specializuojasi darbe su viešuoju sektoriumi ir pristatė mažesnio masto studentų apgyvendinimo pastatus visoje JK, taip pat sveikatos priežiūros pastatus. Ji tvirtai glaudžiai bendradarbiauja su partneriais ir teikia tvarius sprendimus. Nuo direktoriaus Alastairo Gourlay iki operacijų vadovo Siano Evanso, „Cityheart“ taip pat aistringai rūpinasi, kad studentai būtų patenkinti ir palaikomi gyvenamosiose patalpose.

„Engie“ yra viena didžiausių JK energetikos ir paslaugų kompanijų, labai įsipareigojusi regeneracijai, bendruomenei ir vietos kūrimui. Engie džiaugiasi galėdamas reklamuoti studentų meną visose aikštelėse ir gatavame pastate.

„Caledonian Modular“ yra statybų už objekto pradininkas. Mūsų Kaledonijos dizainerio Davido Wallace'o DNR yra „Meno mokykla“ ir jis džiaugiasi kalbėdamas su mumis „Bauhaus“, kaip ir vonios kambario įranga.

Herefordšyro taryba labai palaiko Herefordo istorinės meno mokyklos plėtrą ir toliau plėtoja Herefordo tarptautinę reputaciją dėl specialistų aukštojo mokslo, taip pat kad Herefordas taptų tvariu miestu. Mums labai patinka, kad generalinis direktorius Alistairas Neillas dviračiu atvyksta aplankyti kolegijos.

Nakvynės išlaidos

Vieno miegamojo nuomos kaina per savaitę bus maždaug 142 svarai už 42 savaites - tai atitinka 5964 svarus per metus.

Studijos apartamentų nuomos kaina per savaitę bus maždaug 163 svarai už 42 savaites - tai atitinka 6846 svarus per metus.

* Laikantis sąlygų

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

HCA’s intimate scale lends itself to natural collaborations and distinctive creative groups. It is the ideal setting for you to discover alternative ways of looking at things – surprising yourself and ... Skaityti daugiau

HCA’s intimate scale lends itself to natural collaborations and distinctive creative groups. It is the ideal setting for you to discover alternative ways of looking at things – surprising yourself and each other. Students also experience an excellent amount of contact time with tutors in a forum which is small enough for your voice to be heard. Skaityti mažiau