Buhalterinės apskaitos ir finansų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Buhalterinė apskaita dažnai buvo apibūdinama kaip verslo kalba, ir jau seniai buvo pripažinta, kad apskaitos ir finansų supratimas yra būtina sąlyga tiems, kurie ketina siekti karjeros komercijoje, pramonėje ar viešajame administravime. Tokio supratimo poreikį ir toliau stiprina vis sudėtingesnė aplinka, kurioje vykdomas finansinis ir tarptautinis verslas, ir kompiuterinių metodų plėtra bei plitimas.

Tokių studijų vertę taip pat pripažįsta profesionali buhalterija ir giminingos draugijos, kurios patvirtintiems absolventams siūlo esmines išimtis dėl egzaminų ir sutrumpintus kvalifikacijos kėlimo laikotarpius. Mūsų buhalterijos ir finansų programa yra specialisto laipsnis, ypač tinkamas norintiems pradėti buhalterio profesiją ir siekti karjeros finansinėse paslaugose ar finansų valdyme.

Ja siekiama skatinti pažintinių įgūdžių vystymąsi, kad mokiniai išmoktų pritaikyti naujas žinias ir supratimą, tobulėjant, ir įsisavinti gilesnį požiūrį į mokymąsi, naudodamiesi analizės, apibendrinimo ir vertinimo galiomis.

Kodėl verta studijuoti buhalteriją ir finansus Heriot-Watt universitete Dubajuje?

  • Aukštos kokybės britų studijų programa
  • Įgykite atitinkamą laipsnį, kurį pripažįsta profesinės organizacijos ir kuris atitinka pramonės poreikius
  • Ugdykite ir tobulinkite savo įgūdžius
  • Toliau karjeros perspektyvos.

Kurso turinys

Pirmi metai

Studentai lankys įvadinius keturių pagrindinių apskaitos ir finansų, ekonomikos ir vadybos temų kursus.

Antri metai

Studentai pradės plėsti savo studijas. Apskaitos dalykai apima finansinę atskaitomybę ir valdymo apskaitą. Finansų dalykai apima finansų teoriją ir rinkas bei įmonių finansinę teoriją. Taip pat yra komercinė teisė, verslo subjektai ir kiekybiniai metodai.

Treti metai

Studentai vykdo apskaitos studijas audito ir aukštesniojo lygio apskaitos srityse. Finansų temos apima įmonių finansus, įmonių susijungimus ir įsigijimus, saugumo rinkas ir išplėstinę finansinę apskaitą. Taip pat mokomi tyrimo metodai.

Ketvirtieji metai

Paskutiniai metai suteikia galimybę specializuotis, studijuojant buhalterinės apskaitos teoriją, tarptautinę apskaitą, įmonių atskaitomybę ir įmonių valdymą. Studentai taip pat privalo atlikti disertaciją jiems ypač įdomioje srityje.

Studentai turi galimybę persikelti į Edinburgo universiteto miestelį studijuoti jų garbės metais.

Karjera

Studijuodami apskaitą ir finansus, galite tikėtis karjeros galimybių atlikdami šiuos vaidmenis: operacijų tyrimų analitikas, auditorius, apskaitos sekretorius, rizikos analitikas, finansų apskaitininkas, valdymo buhalteris, eksporto vadybininkas, verslo analitikas, verslo operacijų vadovas, logistikos vadovas, verslo vertėjas, projektų vadovas ir sutarčių vadovas.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau