BA (Hons) interjero dizainas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Erdvės, kuriose gyvename, daro didelę įtaką mūsų mąstymo ir emocinėms būsenoms, ir jūs išmoksite naudoti erdves įkvėpti harmoniją, energiją ir produktyvumą.

Dėl BA interjero dizaino, jūs sužinosite, kaip derinti funkciją ir estetiką, stulbinamus gyvybingus balansus tarp malonaus ir praktiško. Jūs išmoksite ištirti erdvę iš visų kampų ir ištirti visas galimybes. Jūs sukuriate ryžtingą akį dėl detalių - kartu su techninių, teisinių ir logistinių įgūdžių interjero dizainerių supratimu. Jūs eksperimentuojate su šviesa, garsu, medžiaga, spalva ir technologija - ir sujunkite juos, kad sukurtumėte stimuliuojančias ir efektyvias gyvenimo, darbo ir žaidimo vietas.

Šis kursas suteikia jums daug galimybių įsitraukti į šiuolaikinio dizaino praktiką ir mokytis iš pirmaujančių praktikų ir akademikų. Tai reiškia, kad kai paliksite mus, turėsite įgūdžių, žinių ir kūrybinę viziją, kad galėtumėte vairuoti savo karjerą.

Mokymasis

Didelis dėmesys skiriamas studijos studijoms, palaikomas Keynote paskaitų ir palaikančių seminarų metu. Atskiriems studentams bus teikiama daug „grįžtamojo ryšio“ grupių kritikų, vieno ir grupinio vadovo.

Pirmaisiais studijų metais kiekvienas studentas gali tikėtis gauti 14–22 valandų kontaktinio laiko per savaitę paskaitų, seminarų, konsultacijų ir praktinių seminarų metu.

Studentai atlieka reikšmingą lyderystę savo studijose, plėtoja savo mokslinių tyrimų kryptį ir patirties bazę, aktyviai dalyvauja vertinimo procese ir jų asmeninės patirties išraiška ir išbandymu.

Studentai bus remiami, kai jie dirba savarankiškai, kad jie sugebėtų sukurti reikšmingą ir unikalų mokymąsi vykdydami griežtą, savarankišką ir bendradarbiaujančią praktiką.

Įsidarbinimas

Nors jūsų mokymasis yra skirtas plėtoti jus suapvalintu ir galingu interjero dizaineriu / menininku ir intelektu, jūsų mokymo programa yra panašiai struktūrizuota ir turima omenyje jūsų potencialą. Taigi, kūrybiškai ir akademiškai akcentuojamas jūsų darbo etikoje akcentuojamas dėmesys sutelkiamas į didelį dėmesį realaus pasaulio patyrimui; nuo kontaktų kūrimo ir įsidarbinimo iki gyvų trumpikių ir, jei pasirinksite, parama formuojant savo verslą.

Turėsite galimybę bendradarbiauti su klientais ir savo paskutiniais metais ir turėsite galimybę parengti išsamų verslo planą, o ne pateikti disertaciją.

Programos absolventai yra gerai pasirengę prisijungti prie interjero dizaino įmonių, dirbti kaip nepriklausomi dizaineriai. Kai kurie mokosi toliau, pavyzdžiui, PGCE. Kai kurie iš jų nusprendžia toliau studijuoti studijavę CSAD magistro kvalifikacijai, ir yra galimybių dar labiau tai išlaikyti per Profesionalų dizaino daktaro laipsnį arba daktaro laipsnį.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti tvirtą meno ir (arba) dizaino portfelį ir įrodyti, kad jie įsipareigoja laikytis meno ir (arba) dizaino, ir, pageidautina, penki GCSE įtraukti „anglų kalbą (arba valų pirmąją kalbą) ir matematiką * pagal C ar aukščiau / 4 ar aukštesnį lygį (pareiškėjams, turintiems naujai pertvarkytus GCSE Anglijoje)

Po interviu ir portfelio vertinimo mūsų tipiški pasiūlymai gali svyruoti:

  • 96 - 120 taškų iš sėkmingai atlikto Art
  • 96 - 120 taškų iš bent 2 A lygių; Velso bakalaureato - pažangių įgūdžių iššūkio sertifikatas bus laikomas trečiuoju dalyku
  • RQF „BTEC National Extended Diploma / Cambridge Technical Extended Diploma: MMM / DDM
  • 96 - 120 taškų iš Škotijos auklėtojų ir Škotijos pažengusių aukštųjų mokyklų
  • 96 - 120 taškų iš Airijos išvykimo liudijimo į aukštojo mokslo darbuotojus, kad į jį būtų įtrauktos 2 x H2 klasės iš bet kurio dalyko (minimalus H4 laipsnis)
  • 96–120 taškų nuo galimybės gauti aukštojo mokslo diplomą atitinkamame dalyke

* Velso pareiškėjams, dalyvaujantiems reformuotoje matematikos GCSE, mes priimsime GCSE matematiką arba matematiką - skaičių .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau