Read the Official Description

Šis vienerių metų papildomas kurso kursas, bendradarbiaujant su Derbio universiteto Didžiojoje Britanijoje, leis jums kurti kūrybinius sprendimus, kurie galėtų įkvėpti ir perduoti kosmoso tikslą. Jūs gausite unikalų supratimą apie vidinį ir išorinį erdvę.

Derbio universitetas (UoD) yra ambicingas, novatoriškas ir modernus universitetas, orientuotas į realiojo pasaulio mokymąsi. Turėdamas savo reputaciją atitinkamoms pramonės šakų studijų programoms, UoD siūlo jums neprilygstamas galimybes įgyti profesinės patirties kartu su savo studijomis. Būtent šis įsipareigojimas mokytis realiuoju mastu, kuris išskiria jus į darbo rinką.

" UoD" užėmė 2-ąjį labiausiai rekomenduojamą "UK Modern University" tarptautiniame studentų barometre 2016 m., O 81,1% tarptautinių absolventų baigė studijas arba baigė studijas baigę studijas.

Ne vietos kursų registras Nr. 252805

Ką tu padengsi

Visi moduliai šiais metais prisidės prie jūsų projekto, kiekvienas papildys kitą. Jums suteikiama galimybė pasirinkti pastatą, kurį reikia tobulinti, konceptualizuoti funkciją (-as), kurią reikia atlikti, ir atitinkamai konfigūruoti interjero erdvę. Veiklos lygis šiame lygmenyje reikalauja konceptualios ir techninės reikšmės. Dėl mokslinių tyrimų metodikos dėmesio reikia pateikti tyrimo dokumentą, kuriame būtų parinktas jūsų pasirinktas pastatas pagal makroekonomikos ir mikroekonomikos aplinkybes. Esate raginami parodyti socialinę, tvarią ir ekonominę reikšmę, parodydami dizaino reikšmes, susijusias su siūlomos konstrukcijos koncepcijos įgyvendinamumu ir jos veikimu.

Studijų moduliai:

  • Jūsų balsas: jūsų kontekstas
  • Vizija: poveikis ir taikymo sritis
  • Dizainas: tyrimas ir tapatybė
  • Projektas: tirpalas

Kaip mokysi

Mokysite gerai finansuojamų profesionalių dizaino studijų srityje ir galėsite visiškai išnaudoti tradicines 3D dirbtuvių patalpas (medieną ir metalą) "Markeaton" gatvėje, taip pat naujausią 3D programinę įrangą. Tekstilės skyriuje turėsite galimybę naudotis specializuoto tekstilės įrangos ir mašinų, pvz., Lazeriu pjaustytuvo ir skaitmeninių audinių spausdinimo įrenginių.

Kaip jums bus vertinama

Vertinimas yra 100% kursinių darbų, įskaitant praktinę gamybos ir žodinio pristatymo darbą kartu su raštiškais darbais. Per savo paskutinius metus turėsite galimybę parašyti disertaciją pagal pasirinktą temą ir dirbti su savarankiškai derėtais ir nepriklausomais kūrybiniais projektais.

Mokymasis ir mokymas

Ši programa apibendrina ir toliau tobulina jūsų praktiką ir įsitraukia į interjero dizainą, pasirengdama būsimiems studijoms ar užimtumui. Vis dažniau jūs ketinate derėtis dėl savo studijų ir suformuluoti savo idėjas ir tikslus per projekto santraukas; kad pradėtumėte patvirtinti savo asmeninę praktiką ir dominančias sritis iš įvairių profesionalių interjero dizaino.

Šie moduliai siekia suteikti jums galimybes nustatyti ir patobulinti jums svarbius interjero aspektus. Metai baigiasi projektuojant ir kuriant studentų derybas dėl ilgalaikio dizaino projekto

Karjera ir užimtumas

Pagrindinis šios programos tikslas yra paruošti jus kaip profesionalų interjero dizainerių pasaulį, ir mes tikimės, kad daugelis iš jūsų siekia tęsti savo karjerą per laisvai samdomų ar konsultacinių praktikų naudojimą, pasinaudodami mokymo programoje pateiktomis galimybėmis. bendradarbiauti su interjero tekstilės ar baldų gaminiais.

Šis kursas suteiks jums galimybę išnagrinėti įvairius komercinio ir gyvenamosios paskirties interjero sektorius, leidžiančius jums suprasti ir vertinti daugybę aspektų ir galimybių, kurios yra atviros interjero dizaino absolventams.

Po baigimo būsite pasirengę karjerai interjero dizaino, stiliaus ir mažmeninės ekspozicijos / reklamos, kino, televizijos ir scenos dizaino ar laisvai samdomų dizainų verslo.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by Hong Kong Raffles School Of Continuing Education »

Last updated March 5, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Bal 2019
Spal 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
180,000 HKD
By locations
By date
Start Date
Bal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Bal 2019

Location
Application deadline
End Date

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date