BA (Hons) interjero dizaino

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Interjero dizaino programa suteikia studentams galimybę ugdyti savo kūrybinius ir meninius talentus unikalioje, tiriamojoje ir labai į dizainą orientuoto kurso struktūroje, kur pagrindinis dėmesys skiriamas tarptautiniam šiuolaikiniam dizainui.

Programos metu studentai yra mokomi dizaino supratimo, sugebėjimo ir kritikos, metodų kūrimo ir techninių charakteristikų, reikalingų norint karjerą didžiojoje ir sudėtingoje interjero dizaino pramonėje.

Kodėl verta studijuoti interjero dizainą Heriot-Watt universiteto Dubajaus miestelyje?

 • Tvirti ryšiai ir palaikymas iš daugybės dizaino pramonės partnerių JAE ir mūsų pasauliniame tinkle.
 • Praktiškai pagrįsta programa, kurioje išsamiai aptariami visi interjero dizaino sektoriaus aspektai.
 • Unikalus britų dizaino išsilavinimas, akcentuojant aukštus akademinius standartus, kai studentai susiduria su dizainu orientuotu bendradarbiavimu su pramonės ekspertais.
 • Labai giriamas už didelę aktyvią informaciją spaudoje ir žiniasklaidoje per pastaruosius trejus metus.
 • Balsavo pirmąją vietą už meną ir dizainą Škotijoje, o JK - aštuntąją.

Kurso turinys

Pirmi metai

Pirmieji metai supažindina su interjero dizaino disciplina ir konceptualiais požiūriais per projekto trumpus aprašus. Studentai taip pat įgyja pagrindinių įgūdžių vykdydami su pramone susijusius projektus ir bendradarbiaudami grupėje. Studentai skatinami plėtoti savo stipriąsias puses ir įgūdžius analizuojant ir vertinant savo darbą, taip pat atliekant kūrybines ir šiuolaikines studijas.

Antri metai

Studentai toliau tobulina savo projektavimo gebėjimus ir techninių įgūdžių rinkinius, tuo pat metu rengdami pažangiausius Dizaino studijos, Šiuolaikinių ir kontekstinių studijų, Techninių studijų ir Statybos paslaugų kursus. Antraisiais metais studentai toliau tobulina savo projektavimo techniką ir palaipsniui kuria pagrindinius drausminius požymius, susijusius su projektavimo tobulinimu, statybų mokymosi medžiaga ir, visų pirma, naudodamiesi profesionalia braižymo programine įranga.

Treti metai

Studentai susiduria su aukštesnio lygio interjero dizaino pramonės patirtimi įgyvendindami įvairius projektus, konkursus ir bendradarbiaudami, kad toliau tobulintų savo įgūdžius ir žinias. Studentai imsis interjero dizaino praktikos, aplinkos ir elgesio bei interjero dizaino komercinio konteksto studijų, taip pat kuokštelinių dizaino studijos ir kūrybinių bei šiuolaikinių studijų kursų.

Ketvirtieji metai

Studentai patys kontroliuoja paskutinių kursų temą ir nukreipia savo projekto, kuris sudaro pagrindinį BA (Hons) laipsnio pagrindinį darbą, kryptį. Ištirtas, suprojektuotas ir pateiktas visas interjero darbo projektas kartu su akademine ataskaita. Ši ataskaita papildo kūrybinį ir profesionalų darbą, kuris yra nukreiptas į konkrečią vartotojo funkciją ir specialistų sektorių, siekiant parodyti išsamų interjero dizaino pramonės supratimo ir žinių lygį.

Karjera

Baigę studentai gali tęsti karjerą ir vaidmenis interjero dizaino pramonėje ir su ja susijusiose srityse, įskaitant:

 • Interjero dizaineris (komercinis, gyvenamasis)
 • Apšvietimo dizaineris
 • Televizijos, žurnalų ir filmų kūrėja
 • Sveikatos priežiūros dizaino specialistas
 • Baldų dizaineris
 • Vienintelis interjero specialistas
 • Projektavimo direktorius
 • Mažmeninių langų dizaineris
 • Vidaus svetainės koordinatorius
 • Vidaus erdvės planuotojas
 • Parodų dizaineris

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau