BA (Hons) kino filmų ir judančių vaizdų gamyba

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Sutelkdami dėmesį į trumpametražių filmų formą, įskaitant originalią ir adaptuotą dramą, dokumentinį, reklaminį ir komercinį redakcinį tekstą, jūs išmoksite įvairias filmų kūrimo medžiagas ir platformas, skirtus mūsų bakalauro studijoms ir judančiam vaizdo kūrimo procesui. Jūs tapsite pasididžiuoju pasakotoju ir lanksčiu, multiskuliu bendradarbiu, giliai pažįstate pramonę, kuri remiasi savo techniniais ir amatų įgūdžiais.

Jūsų filmas ir judančio vaizdo gamybos įgūdžiai

Turėsite galimybę išbandyti įvairius gamybinius vaidmenis, kai sužinosite pagrindinius įgūdžius, susijusius su gamyba, režimu, fotoaparatu ir redagavimu bei kitomis sritimis, tokiomis kaip garso įrašymas, garso dizainas ir gamybos dizainas.

Ištobulinsite savo techninius įgūdžius, kai išmoksite naudoti pogaminimo programinę įrangą, taip pat skaitmeninio kino kameras, apšvietimą, fotografavimą studijoje ir vietoje, skirtą vienai kamerai ir daugiakamerėms dramoms. Išmoksite užfiksuoti ir redaguoti garsą naudodamiesi standartinėmis pramonės įrašymo ir redagavimo studijomis.

Jūsų filmas ir judantis vaizdas gamina ateitį

Jūsų verslumo įgūdžiai nebus grąžinti į priekį, nes žiūri profesionalius lankytojus ir žiūri filmų rinkodaros ir platinimo strategijas, įskaitant festivalių ir konkursų įrašus bei internetines platformas. Ir jūs visiškai išnaudosite su šiuo kursu susijusius pramonės tinklus, lankydami amatų dirbtuvėse su pirmaujančiais rašytojais, režisieriais, gamintojais, gamybiniais projektavimo darbuotojais, garso dizaineriais ir kinematografais.

Per pastaruosius metus jūs gausite parašyti, pagaminti ir nukreipti originalų trumpą filmą, su galimybe jį įvesti specialioje pramonės parodoje Londone. Jūs taip pat gausite tarptautinę patirtį per internetinius filmus ir NUA laipsnių parodymus.

Absolventai dirba įvairiausiose karjerose, įskaitant:

 • Direktorius
 • Gamintojas
 • Fotografijos direktorius
 • Redaktorius
 • Garso dizaineris
 • Direktoriaus pavaduotojas
 • Kameros operatorius
 • Vietos tvarkytuvė
 • Meno direktorius
 • Gamintojo dizaineris
 • Scenaristas
 • Script Supervisor

Žiūrėkite filmą "Kino filmas" ir "Moving image production showreel"

Kurso turinys

1 metai

 • Sukurkite savo pasakojimo įgūdžius ir savo pagrindinius kūrybos amatų įgūdžius, tokius kaip gamyba, scenarijų kūrimas, kryptys, kinematografija, garso, redagavimas ir spalvų klasifikacija.
 • Sužinokite apie standartinius pramonės metodus, susijusius su filmų kūrimo procesu, įskaitant priešprodukciją, gamybą ir pogaminimą
 • Darbas gamybos grupėse įvairiose praktiniuose projektuose, įskaitant vaizdinį pasakojimą, dramos adaptavimą, garso dizainą ir gamybos dizainą
 • Interviu ir parašykite atvejo tyrimą apie asmenį, kuris šiuo metu dirba kino pramonėje
 • Sukurkite individualius pagalbinius mokslinius tyrimus ir dokumentus, sudarydami tyrimų ir ikimokyklinio dienoraščio formą

2 metai

 • Toliau tobulinti pramonės informuotumą ir pasakojimo įgūdžius, dirbti su trumpalaikėmis apklausomis su pramonės klientais ir ekspertais
 • Sustiprinti įgūdžius ir žinias platesniame kino formų kontekste, įskaitant dokumentinius ir reklaminius filmus, kartu su skirtingomis dramos formomis
 • Plėtoti bendrus darbo įgūdžius projektuose, kuriuose mokiniai dalyvauja kituose kursuose, taip pat įdarbinimo galimybes ir gyvus pramonės projektus
3 metai
 • Paruoškite, nukreipkite, fotografuokite ir po pagaminimo trumpą filmą
 • Gaukite atsiliepimų ir patarimų apie savo filmą iš profesionalų, dirbančių kino pramonėje
 • Gaukite paramą, kad galėtumėte parengti penkerių metų įdarbinimo planą, įskaitant planus ieškoti pramonės vietų, stažuočių, mentorių ir užimtumo, taip pat būdus, kaip parengti savo galutinį filmą festivalio (konkurso) pateikimui.
 • Parašykite mokslinių tyrimų ataskaitą apie jūsų interesus atspindinčią kino gamybos, kultūros ar auditorijos sritį

Patekimo reikalavimai

Tipiški JK pasiūlymai

A / AS lygiai - GCE
GCE A / AS 3 lygio A lygio BBB kvalifikacija, iš kurių bent viena turi būti susijusi su menu, dizainu ar žiniasklaida. Jei kandidatai nesinaudoja 3 A lygiais, NUA apsvarstys A lygio / AS lygio ir kitų 3 lygio kvalifikacijų derinius.

BTEC išplėstinis diplomas (QCF arba RQF)
Skiriamumas, nuopelnai, nuopelnai mene, dizaine ar žiniasklaidoje

BTEC diplomas (QCF arba RQF)
Skirtumas *, išskirtinumas * dailės, dizaino ar žiniasklaidos dalykams

UAL išplėstinis diplomas
Nusipelno

UAL 3 lygio fondo meno ir dizaino diplomas
Nusipelno

UAL 4 lygio fondo meno ir dizaino diplomas
Praeiti

Fondo diplomas meno ir dizaino
Nusipelno

Galimybė įgyti aukštojo mokslo diplomą (menas ir dizainas)
Praeiti

Tarptautinis bakalaureato diplomas
Mažiausiai 32 taškai

NUA sveikina visų amžiaus grupių kandidatus. Jūsų prašymas visų pirma bus įvertintas per pokalbį ir portfelio peržiūrą, taigi, net jei neturite oficialios kvalifikacijos ar neatitinka mūsų tipiškų pasiūlymų, vis tiek gali būti verta kreiptis.

Jei studijuojote savo paraiškos metu ir jūsų pokalbis sėkmingas, tikėtina, kad gausite sąlyginį pasiūlymą.

Jei jūsų studijuojanti kvalifikacija nerodoma, nesijaudinkite, nes galime priimti kitokias išankstines kvalifikacijas ir skirtingų kvalifikacijų derinius. Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su mūsų studentų įdarbinimo komanda.

Tarptautinės paraiškos

Mes priimame kvalifikacijas iš viso pasaulio, kad surastume įvažiavimo reikalavimus iš konkrečios šalies, prašome patikrinti mūsų skirtus tarptautinius puslapius.

Dauguma tarptautinių studentų turi turėti anglų kalbos kvalifikaciją. Pareiškėjai turi turėti minimalų UKVI patvirtintą IELTS egzamino rezultatą iš viso 6,0, kiekviename skyriuje - mažiausiai 5,5. Galimos lygiavertės anglų kalbos kvalifikacijos, pvz., IB anglų kalbos mokymo programos A arba B / anglų literatūros (4 laipsnio).

Jei norite atskirai aptarti savo paraišką, galite rašyti mums šiuo adresu: international@nua.ac.uk.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Skaityti mažiau