BA (Hons) komunikacijoje ir žiniasklaidoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

Programos misija - skatinti kultūrinę, ekonominę, socialinę ir technologinę plėtrą, sukuriant visiškai aprūpintą komunikacijos ir žiniasklaidos absolventų karjerą.

Skirtingos programos ypatybės

Komunikacijos ir žiniasklaidos fakultetas yra pirmasis fakultetas Egipte, kuriame filmai ir žiniasklaidos studijos vykdomos vienoje programoje. Be to, fakultetas įdarbino daugelį srities specialistų, atsakingų už mokymo ar mokymo procesą. Be to, programa yra skiriamoji, nes ji:

  • Siūlo išsamias studijų programas, kurios apima filmus, transliacijas, žurnalistiką, viešuosius ryšius ir naujus žiniasklaidos modulius iš įvairių subdisciplinų, tokių kaip žiniasklaida ir visuomenė, žiniasklaida ir politika, filmų ir žiniasklaidos analizė, daugialypė terpė ir komunikacija plėtrai.
  • Teikia mokymosi galimybes, mokydamasis spausdintuose leidiniuose, elektroniniuose portaluose, integruotoje naujienų erdvėje, virtualių ir realių studijų bei daugialypės terpės gamybos studijoje.
  • Aprūpina absolventus, kad jie galėtų dirbti nacionalinėje, regioninėje ir tarptautinėje žiniasklaidoje.
  • Suteikia studentams naujų komunikacijos technologijų įgūdžių, anglų ir arabų pranešimo įgūdžių, teorinių ir praktinių žinių bei vietos ir tarptautinių žiniasklaidos studijų perspektyvų.
  • Teikia JK ir Egipto patvirtinimą.106990_Foodcourt2.png

Programos tikslai

BA (Hons) komunikacijos ir žiniasklaidos studijos siekia:

  • Suteikti studentams:

a. sistemingai suprasti komunikacijos ir žiniasklaidos žinių bazę;

b. gebėjimas sistemiškai ir kūrybiškai analizuoti sudėtingus klausimus;

c. gebėjimas teisingai spręsti ir aiškiai pranešti apie savo išvadas;

d. sugebėjimas būti savireguliuojamu ir naujovišku problemoms spręsti ir spręsti;

e. nepriklausomas mokymosi gebėjimas, reikalingas tęstiniam profesiniam tobulėjimui; ir

f įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus tapti žiniasklaidos ir ryšių tyrėjais bei akademiniais specialistais tiek regioniniu, tiek tarptautiniu mastu.

  • Pateikite intelektualiai reikalaujančią mokymo programą, apimančią komunikacijos ir žiniasklaidos idėjas, principus, praktiką ir etinius aspektus Egipte ir visame pasaulyje.
  • Pateikite mokymosi aplinką, kuri studentams, turintiems didelį įgimtą gebėjimą, galėtų išnaudoti visą savo potencialą asmeniškai ir akademiniu požiūriu, kad baigus studijas jie galėtų laisvai rinktis iš daugybės karjeros ir turėti supratimą, žinias ir asmeninę brandą, kad greitas indėlis į pasirinktą užimtumo ar mokslinių tyrimų erdvę tradicinėse ir naujose žiniasklaidos priemonėse.
  • Pateikite programą, atitinkančią atitinkamų profesinių institucijų švietimo reikalavimus tiek nacionaliniu, tiek Jungtinėje Karalystėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2018

Apie mokyklą

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Skaityti daugiau

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Skaityti mažiau