Read the Official Description

Kartu su Derbio universitetu, Jungtinėje Karalystėje, vienerių metų papildomasis kursas skirtas visiems, norintiems būti kūrybingais ir strateginiais. Jis skirtas tiems, kurie nori sužinoti apie mados verslą, bet nori kurti ir kurti. Galiausiai šis kursas skirtas tiems, kurie nori siekti mados, orientuoto į rinką, karjeros.

Šis kursas padės jums sukurti mados dizaino įgūdžius ir išplėsti savo žinias apie pagrindinius verslo aspektus, derinant kūrybinį ir praktinį mokymąsi.

Derbio universitetas (UoD) yra ambicingas, novatoriškas ir modernus universitetas, orientuotas į realiojo pasaulio mokymąsi. Turėdamas savo reputaciją atitinkamoms pramonės šakų studijų programoms, UoD siūlo jums neprilygstamas galimybes įgyti profesinės patirties kartu su savo studijomis. Būtent šis įsipareigojimas mokytis realiuoju mastu, kuris išskiria jus į darbo rinką.

" UoD" užėmė 2-ąjį labiausiai rekomenduojamą "UK Modern University" tarptautiniame studentų barometre 2016 m., O 81,1% tarptautinių absolventų baigė studijas arba baigė studijas baigę studijas.

UDD buvo Tarptautinių studentų barometro * tarptautinių studentų centro paramos pasaulyje 5 vieta. Ji yra įsteigta "Top 50", 48 vietą iš 119 įstaigų "Guardian University Guide 2017" ir yra 20 didžiausių universitetų mokymo kokybė (Times

Modulio Nr.: 252806

Ką tu padengsi

Jums bus mokoma profesionalios mados dizaino studijų aplinka, kurią palaiko naujausios internetinės mokymosi galimybės. Jums bus paskatinta dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose - keli pastarieji studentai per pastaruosius keletą metų laimėjo nacionalinius konkursus.

Studijų moduliai:

  • Derybų studijos madoje (40 kreditų)
  • Mados marketingo projektas (40 kreditų)
  • Verslumas ir įmonė (20 kreditų)
  • Mados kryptis (20 kreditų)

Kaip tavo mokosi

Vertinimas yra 100% kursinių darbų, įskaitant praktinę gamybos ir žodinio pristatymo darbą kartu su raštiškais darbais. Jūs turėsite galimybę parašyti išplėstinį esė apie pasirinktą temą ir dirbti su savarankiškai derėtais ir nepriklausomais kūrybiniais projektais.

Karjera ir užimtumas

2016 m. BA (Hons) mados kursas pasiekė 100% bendrą studentų pasitenkinimą nacionaline studentų apklausa (NSS) JK. Jūs gausite vertingą informaciją apie komercinius mados sektoriaus elementus, integruotą perspektyvą, apimančią naujas mados dizaino ir rinkodaros koncepcijas.

Įdarbintiems absolventams - UoD yra tarp visų JK universitetų 15-oji aukščiausia, o anglų-12-oji - 96 proc. Absolventų, dirbančių ar tobulinančių studijų per šešis mėnesius nuo HESA 2016 m. Pabaigos. Šis kursas apima įmones ir verslininkystę, teikiančią esminę paramą asmenims, norintiems pradėti verslą.

Program taught in:
Anglų
Last updated March 5, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Bal 2019
Spal 2019
Duration
1 metai
Full-time
Price
1,800,000 HKD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Bal 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Spal 2019
End Date
Application deadline

Bal 2019

Location
Application deadline
End Date

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date