BA (Hons) mados dizainas

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Sukurkite savo unikalų stilių su BA (Hons) mados dizainu. Daugiausia dėmesio skiriama meistriškumui ir naujovėms, mes aprūpinsime jus plačiomis žiniomis apie madą nuo dizaino, eksperimentavimo, modelio pjaustymo ir statybos iki savo kolekcijos surinkimo. Jei norite padaryti savo ženklą mados pramonei, galite pradėti šį kursą.

Su didelėmis, gerai įrengtomis dirbtuvėmis ir pramonės įranga naudosite erdvę individualiems dizainams sukurti.

Suprasti madą

Jūs ištirsite daugelį mados posūkių ir posūkių, taip pat, kaip tyrinėti ir plėtoti idėjas, kad sukurtumėte įdomų ir novatorišką madą. Kursas ugdo naujus būdus kurti ir mąstyti.

Be projektavimo ir statybos, jūs taip pat sužinosite, kaip pristatyti savo idėjas klientams ir pikio dizaino koncepcijas platesnei auditorijai. Šio kurso metu jūs sukursite savo asmenines stipriąsias puses, kuriate nedidelę kolekciją ir portfelį, kad baigtumėtės į dizaino industriją.

Susidomėkite su pramone

Jūs turėsite naudos iš mūsų ryšių su mados pramone ir netoli Londono. Londonas yra viena iš pasaulio mados sostinių, gerai žinoma dėl neršiančių naujovių ir talentų. Taip pat dirbsite su savo trumpikėliais, turėsite galimybę dirbti su pramoniniais projektais su pirmaujančiais dizaineriais. Svečių garsiakalbiai gali aprėpti įvairias sritis nuo mados dizaino, kostiumų, stiliaus, konsultavimo firminiais ženklais ir „Fashion PR“.

Jums bus sukurtos gyvos parodos ir mados šou, kad pristatytumėte savo darbą ir tinklą su pramonės specialistais.

Daugiau vietų, daugiau pasirinkimų

Bucks yra „Placements Plus“ universitetas. Taigi, nepriklausomai nuo to, kokiu mastu tai padarysite, galite būti tikri, kad bus daug galimybių, susijusių su pramone, kad galėtumėte patekti į pasirinktą lauką.

Mes taip pat pasiruošsime darbui iš anksto, turėdami specialių įgūdžių, reikalingų darbui mokyti, toliau tobulinant savo CV ir kuriant įgūdžius darbdaviams. Pripažįstant vertę, į šiuos įgūdžius įtraukiame šią patirtį į savo studijų laiką.

„Placements Plus“ yra visa tai, kad padedate jums gauti vertingos patirties pagal savo diržą, kol esate studentas. Jei norite vėliau padidinti savo pasirinkimą ir padėti jums gauti norimą aukšto lygio darbą.

Kurso informacija

UCAS CODE: W230

Mūsų dėstytojų komanda yra patyrę dizaineriai, dabartiniai pramonės specialistai ir mokslininkai. Jie dirba tendencijų, metodų ir pramonės poreikių priešakyje. Jūs dirbsite su standartine pramonės įranga, mokantis naujausius metodus ir į ateitį orientuotus mados meistriškumo metodus. Mūsų dirbtuvėse gausite „vienas su vienu“ mokymą, glaudžiai bendradarbiaujant su dėstytojais, specialiais technikais ir kartu su kolegomis.

Sukurkite naujoviškus dizainus mūsų profesionalioje standartinėje studijoje ir dirbtuvėse

Šis kursas yra 75% praktinis, todėl turėsite daug galimybių plėtoti savo temą naudodamiesi praktiniu ir eksperimentiniu požiūriu. Tai apims prieigą prie seminarų, kad būtų remiamas projektavimo procesas.

Su savo asmenine darbo erdve jums bus naudinga, kad esate mūsų energingas ir dinamiškas dizaino studijos bendruomenė. Iš čia galėsite naudotis visa reikiama įranga. Mes praleidome daug meilės ir priežiūros, kad Raudonasis pastogė puikią kūrybinę erdvę. Mes turime vieną iš geriausiai įrengtų seminarų šalyje ir specializuotų technikų komandą. Jūs įvaldysite medžiagas tiek tradiciniais metodais, tiek naudojant skaitmeninę programinę įrangą.

Įgyti patirties dirbdami su trumpais kampeliais

Dėl mūsų artumo Londone, galite aplankyti kai kurias geriausias pasaulio parduotuves, galerijas ir muziejus įkvėpimui. Jūs galite dirbti su dizaineriais sostinėje ir aplink ją, įgydami patirties, kaip prisitaikyti prie darbo su verslu iššūkių. Studentai turės galimybę pastebėti mūsų Londono laipsnio šou.

Kokie kursų įvedimo reikalavimai?

Tipiškas pasiūlymas bus UCAS tarifo balas 80. Reikia bent dviejų pilnų A lygių (arba lygiaverčių). Kiekviena paraiška yra nagrinėjama atskirai.

Peržiūrint jūsų paraišką, galite būti pakviestas į pokalbį.

Pareiškėjai, kurie neatitinka minimalių trijų metų bakalauro studijų programos reikalavimų, arba tie, kurie nesijaučia visiškai pasirengę studijoms, gali kreiptis dėl ketverių metų programos, įskaitant Fondo metus.

Modulio moduliai

Modulio žemėlapis

Šiame modulio žemėlapyje pateikiamas modulių, kurie sudaro jūsų kursą, sąrašas.

Kiekvienas modulis yra vertas tam tikrą kreditų skaičių (paprastai 15 arba 30 kreditų bakalauro studijoms). Privalomi (arba „pagrindiniai“) moduliai apima pagrindines dalyko žinias, o „pasirinkimo“ moduliai leidžia jums kurti savo interesus. Norint gauti visą darbo dieną, kiekviename kurso lygmenyje turite užimti 120 kreditų. Galimų pasirinktinių modulių skaičius priklauso nuo privalomų modulių skaičiaus kiekviename lygyje. Daugiau informacijos apie tai, kaip jūsų kursai yra struktūrizuoti, galite rasti „Academic Advice“ puslapiuose.

Mūsų mokymą informuoja mokslinių tyrimų ir darbdavių reikalavimai, o moduliai periodiškai keičiasi, kad atspindėtų dalyko srities pokyčius. Be to, jei neturime pakankamai studentų, kurie domisi pasirinkimo moduliu, tai gali būti neteikiama. Jei pasirinkimo modulis neveikia, mes patarsime jums kuo greičiau ir padėsime pasirinkti alternatyvų modulį.

Šio kurso moduliai yra tokie:

1 metai

 • Kritiniai ir istoriniai tyrimai - istorinis ir kritinis mąstymas
 • Medžiagos ir procesai
 • Dizainas, metodai ir sąvokos
 • Portfelis

2 metai

 • Dizainas ir rinkos informuotumas
 • Gyvojo pramonės projektas
 • Paroda ir skatinimas
 • Kontekstinės studijos 2

3 metai

 • Kritinės ir istorinės studijos - disertacija
 • Galutinė kolekcija
 • Kontekstinė ataskaita

Įsidarbinimo galimybės

Kokios mano karjeros perspektyvos?

Mes užtikriname, kad turite visus įgūdžius, kurių reikia norint pradėti karjerą madoje. Mūsų dėmesys sutelkiamas į meistriškumą ir įgūdžius.

Jūs gausite naudos iš mūsų ryšių su mados sektoriumi, suteikdami galimybes dirbti su gyvais projektais ir išgirsti pramonės specialistus. Taip pat galite turėti galimybę patekti į pramonės varžybas.

Yra daugybė karjeros galimybių, pavyzdžiui, mados dizaineris, modelio pjaustytuvas, drabužių technologas, produkto kūrėjas, verslininkas, mados pirkėjas, vizualinis pirkėjas, mažmeninės prekybos vadyba, viešieji ryšiai, spauda ir žiniasklaida, renginiai ir gamybos organizavimas arba mados stilius.

Absolventai taip pat gali pasirinkti, kaip toliau tyrinėti madą magistrantūroje.

Kaip man padėti man pasiruošti savo ateities karjerai?

Visą laiką su mumis mes palaikysime jus kelyje į pasirinktą karjerą. Mes padėsime jums sukurti esminius įgūdžius, skatindami jus tapti versliniais, įsidarbinančiais ir gerais lyderiais.

Mes skatiname mūsų mokinius kreiptis į darbo vietas universiteto atostogų metu, suteikiant jums galimybę tobulinti savo įgūdžius darbo aplinkoje. Mūsų moduliai ir dėstymo patirtis padės jums tapti labiau nepriklausomais kaip besimokančiaisiais ir labiau žinomais jūsų disciplinos ekspertais.

Mes taip pat padėsime jums rasti darbą po baigimo.

Didelis sandoris

Bucks'e mes tikime, kad pirmiausia išleidžiame savo mokinius. Štai kodėl mūsų studentų sąjunga sukūrė išskirtinį „Big Deal“ paketą. Mes esame vieninteliai universitetai Jungtinėje Karalystėje, siūlantys nemokamą prieigą prie tokios įvairios ir įdomios veiklos spektro - visi praturtinti universiteto patirtį.

Siūlome NEMOKAMAI renginius ir pramogas, papildomus įgūdžių seminarus, sportą, rekreacinę veiklą, visuomenes ir mokamas studentų repo programas. Viskas viename iš 10 geriausių JK studentų studentų sąjungų. Tai didelis dalykas!

Mokesčiai

Kiek tai kainuoja

 • Nuolatinis gyvenimas ir ES, 2019 m. Rugsėjo mėn. - 9 250 svarų sterlingų per metus
 • „Full-Time International“, rugsėjo 2019 m. - 12 000 svarų sterlingų per metus
 • Nuolatinis gyvenimas ir ES, 2020 m. Vasario mėn .: 9 250 svarų sterlingų per metus
 • „Full-Time International“, vasaris 2020: 12 000 svarų sterlingų per metus

Dauguma kursų turės papildomų išlaidų, kurių neapmokės jūsų mokesčiai.

Jūs galite pasinaudoti finansine parama per stipendiją ar stipendiją per savo studento laiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Bucks New University was originally founded in 1891 as the School of Science and Art. Back then the School offered evening classes to people in the local area – and was initially funded with a tax on ... Skaityti daugiau

Bucks New University was originally founded in 1891 as the School of Science and Art. Back then the School offered evening classes to people in the local area – and was initially funded with a tax on beer and spirits! Skaityti mažiau
Aukštasis „Wycombe“ , Uxbridge , Aylesbury + 2 Daugiau Mažiau