BA (Hons) muzikos verslo vadyba su fondo metais

Ar esate siekiantis muzikos vadybininkas, įrašų etiketė exec, gyvų renginių organizatorius arba verslo išminties įrašų atlikėjas, kuris nori pakelti priekį nuo pakuotės su pažangiomis ateities žiniomis ir įgūdžiais? Įgūdžiai, kuriuos galite išmokti LCCM, apima socialinės žiniasklaidos rinkodarą, auditorijos kūrimą internete su augimo įsilaužimu, menininko prekės ženklu ir duomenų analize. Jūs išmoksite kritiškai mąstyti ir kūrybiškai veikti, kad geriau suprastumėte ir naršytumėte atsirandančios skaitmeninės muzikos kraštovaizdžio galimybes, jums bus naudinga iš tikrųjų pramonės patirtis ir mokymo programa, skirta nukreipti jus į dabartines ir būsimas darbo galimybes ir įgūdžių trūkumą pramonėje.118022_118000_OurStory.png

Reikalavimai kursui

  • Jums reikia ne mažiau kaip 96 UCAS taškų arba lygiavertės sumos, skirtos atvykti į kursą, pirmiausia iš 3 lygio kvalifikacijos, pvz., A lygio, BTEC išplėstinio diplomo ar tarptautinio bakalaureato diplomo.
  • GCSE anglų kalba ir matematikoje, arba lygiavertėje programoje turite turėti 4 (arba C) ar aukštesnį laipsnį, norint patekti į mūsų bakalauro verslo kursus.
  • Fondo metai rekomenduojami tiems, kurie A, BTEC ar lygiaverčių dalykų studijose nežinojo bent vieno iš šių dalykų: verslo studijos arba ekonomika, muzikos gamyba, anglų kalbos ar žiniasklaidos studijos. Įėjimas į 4 lygį priklauso nuo įėjimo interviu.
  • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, mes priimame įvairias pripažintas kalbos kvalifikacijas, kurios atitinka IELTS akademinį minimalų 6,0 balų skaičių, o skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo metu - ne mažiau kaip 5,5.
  • Amžius: minimalus amžius 18 m
Rugpjūčio 17 d. LCCM vykdo „Open Days“118021_117999_LCCMCommunity.png
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų London College of Creative Media »

Paskutinį kartą atnaujinta July 10, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
9,250 GBP
UK / EEE: £ 9 250, International: £ 15.000
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date