BA (Hons) sporto verslo vadyboje - UG-MAO-SBM

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas

Sporto verslo vadybos kursas yra sukurtas siekiant patenkinti sporto pramonės reikalavimus techniškai kompetentingiems, orientuotiems į klientą, komerciškai suprantamiems specialistams, kurie turi lankstumą ir gebėjimą pritaikyti savo įgūdžius ir žinias į įvairią klientų orientuotą aplinką, tiek vidaus, tiek tarptautinei rinkos vieta. Tai apima sporto mokslo, valdymo, profesionalių ir perkeliamų įgūdžių integravimą. Baigę studijas, studentai galės pritaikyti patikimus analitinius metodus, kuriais grindžiami moksliniai principai ir valdymo įgūdžiai, spręsti problemas, su kuriomis susiduria su sportu susijusios pramonės šakos.

Jūs patiriate profesionaliai orientuotą mokymo programą, teikiamą remiant: "realaus gyvenimo" kontekstą ir realistinę sporto darbo aplinką; integruotą mokymosi patirtį sudarė palankios sąlygos personalo komandoms, naudojančioms įvairius pristatymo būdus; galimybių tobulinti ir plėtoti reikiamus asmeninius įgūdžius, įskaitant problemų sprendimą, sprendimų priėmimą ir refleksinius įgūdžius; ir bendradarbiavimas su konsultaciniu projektu, bendradarbiavimas su sporto verslo bendrove, siekiant padėti išspręsti realaus pasaulio verslo iššūkius.

Kas mus daro kitaip?

Apskritai laipsnyje daug dėmesio skiriama sporto verslo valdymui, o ne skirtingų sporto sričių valdymui. Tai yra unikalus požiūris į bendrą vadybos ir verslo žinių sujungimą su tam tikro sektoriaus supratimu. Jūs ne tik studijuosite sporto valdymą, sporto politiką ir sporto verslą, bet ir studijuosite finansus, projektų valdymą, rinkodarą ir vartotojų patirtį labai konkrečiame sporto verslo valdymo kontekste.

Svarbiausi dalykai yra:

 • Svarbu suprasti ir pripažinti suinteresuotųjų šalių dalyvavimą.
 • Projektų valdymas.
 • Praktikos akcentavimas projektų valdymo atvejų tyrimuose
 • Finansinė analizė, įskaitant dėmesio rėmimui.
 • Suprasti vartotoją ir pabrėžti "Big Data"
 • Vartotojų patirties valdymas
 • Specialistas dėmesys skiriamas sporto rinkodarai.
 • Ir žiniasklaida ir viešieji ryšiai vadovams.

Patekimo reikalavimai

Ketverių metų apdovanojimų laipsnis

SQA Aukštesnysis: ABBB - vienas posėdis. AABB - du posėdžiai. GCE lygis: BBB IB diplomas: 32 taškai.

Trejų metų apdovanojimų laipsnis

SQA Adv. Aukštasis: ABB GCE A lygis: ABB IB diplomas: 35 taškai.

Kita kvalifikacija

HNC / HND: Vienerių metų minimalus įrašas. Škotijos HNC / D-B kategorijos. Anglų, Velso ir NI HNC / D - Nuopelnai ir skirtumų.

Išplėstinis įrašas: Išplėstinis įrašas galimas su HNC / D versle. Prieigos kursai: Prieigos kursai ir kitos JK / ES ir tarptautinės kvalifikacijos yra sveikintinos.

Papildoma informacija

Bendrieji įėjimo reikalavimai taikomi.

Matematikos standarto klasė (3), nacionalinė 5 (C), tarpinė 2 (C), GCSE (C) arba lygiavertė.

Jei egzaminai imami per du posėdžius, arba yra pakartotinių ar patobulinimų, įėjimo reikalavimai gali būti didesni.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip savo anglų kalbos įgūdžių įrodymą:

 • IELTS: 6.0 su minimaliu 5,5 kiekvieno įgūdžio
 • Kembridžo anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas (CPE): C klasė
 • Kembridžo pažengusio anglų kalbos pažymėjimas (CAE): C klasė
 • Pearson testas anglų kalbos (akademinės): 54 su 51 kiekviename komponente
 • IBT TOEFL: 80, be jokio testo mažiau nei 17

Jei norėtumėte tobulinti anglų kalbos įgūdžius prieš pradėdami eiti į šį kursą, mūsų partneris INTO University of Stirling siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius įstoti į šį laipsnį.

Struktūra ir turinys

Sporto verslo vadybos kursuose yra trys pagrindiniai komponentai: sporto vadyba ir techninė patirtis; verslo įmonė; ir supratimas apie rinką. Kiekvienas iš šių komponentų yra pateiktas per visą kursą, sukuriant unikalų pusiausvyrą tarp bendrų verslo studijų elementų ir labiau į pramonę orientuotų sporto, laisvalaikio ir koučingo mokslo modulių.

1 ir 2 metai yra skirti jums suteikti platų pagrindą verslo, vadybos ir sporto studijų temomis visame pasaulyje. Jūs mokysite vieną pagrindinį modulį per semestrą, paliekant lankstumą pasirinkti iš įvairių variantų iš University of Stirling valdymo mokyklos universiteto ir platesnio universiteto.

3 ir 4 metų kursai suteikia teoriją ir taikymą sporto verslo valdyme, įskaitant: politiką; valdymas; rinkodara; valdyti vartotojų patirtį; ir finansinis / verslo modeliavimas. Jūs užsiimate su dviem pagrindiniais moduliais per semestrą ir pasirenkate pasirenkamuosius per semestrą iš visos valdymo mokyklos. Pastaraisiais metais yra galimybė dirbti su atskiru projektu arba dirbti grupėje ir bendradarbiauti su organizacija konsultavimo projektuose.

Kiekviename savo studijų etape turėsite daugybę galimybių kurti tinkamus su darbu susijusius įgūdžius, baigę 8-ojo semestro profesinio tobulėjimo ir praktikos modulį, kuris padės jums pasirengti įeiti į darbo vietą.

Pristatymas ir įvertinimas

Sporto verslo vadybos kursą teikia pagrindiniai akademikai, dirbantys sporto ir verslo srityse. Yra pristatymo būdų įvairovė; pradedant nuo paskaitų stiliaus pristatymų iki mažų grupių interaktyvių sesijų.

Vertinimas skirtas įsitraukti į mąstymą apie tikrovės iššūkius, su kuriais susiduria Sporto verslas. Pradedant nuo refleksinių esė, verslo ataskaitų ir grupinių darbo uždavinių, kiekvienas vertinimas suteikia studentams galimybę parodyti savo besivystančių įgūdžių kaip būsimų verslo lyderių.

Karjeros galimybės

Pasibaigus studijoms, galėsite taikyti gerus analitinius metodus, kuriais grindžiami moksliniai principai ir valdymo įgūdžiai, siekiant išspręsti problemas, su kuriomis susiduria su sportu susijusios pramonės šakos. Įvairiose sporto verslo organizacijose yra daug galimybių, įskaitant sporto renginių organizavimo projektų valdymą arba mažmeninės prekybos sporto verslo valdymą.

Kaina

2018/2019

 • Užjūrio studentai (ne ES): 12 140 svarų sterlingų
 • Škotijos ir ES studentai: 1 820 svarų sterlingų
 • Studentai iš likusios JK: 9 250 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau