BA (Hons) tarptautinėse vadybos studijose su Europos kalbomis ir visuomene

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Daugialypis absolventas, turintis tvirtą verslo ir rinkodaros požiūrį, yra labai mėgstamas pasaulinėje darbo rinkoje. Suderinus šiuos vertingus įgūdžius, mūsų kursas "Tarptautinių vadybos studijų" tema "Europos kalbos ir visuomenė" yra puikus pasirengimas įvairioms įdomioms karjeros galimybėms.

Kursas apima pagrindinius verslo aspektus su galimybe studijuoti ispanų ir (arba) prancūzų kalbas. Kartu su savo kalbos mokymu jūs susipažinsite su ekonomine, politine, socialine ir kultūrine aplinka, kurioje vyksta tarptautinis verslas. Jūs taip pat turėsite laisvę mokytis papildomos kalbos arba priimti teisės, politikos, buhalterinės apskaitos ar ekonomikos modulius - pritaikydami savo kurso specifiką, kad atitiktumėte savo asmeninius siekius.

Kaip studentas, jūs gausite naudos iš University of Stirling bendros kompetencijos dėstant tiek šiuolaikines kalbas, tiek verslui, o viskas, ką mokotės, bus įgyvendinta dėl daugybės galimybių mokytis ir dirbti Ispanijoje, Lotynų Amerikoje ar Prancūziškai kalbantis šalis. Šį kartą užsienyje jums suteikiama galimybė patirti, kiek vertingos yra jūsų naujos kalbos ir verslo įgūdžiai, net dar prieš baigus studijas.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Praleisk semestrą Ispanijoje, Lotynų Amerikoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Kanadoje ar Maroke

# 2 Naudokite mūsų aukštai vertinamą mokymą ir mokslinius tyrimus tiek verslo, tiek šiuolaikinėmis kalbomis

# 3 96% mūsų bakalauro absolventų dirba arba tobulina studijas per 6 mėnesius nuo baigimo ("Atostogų išvykimo iš aukštojo mokslo" tyrimas 2015/16)

Kurso informacija

Jūs mokysite tris dalykus savo laipsnyje. Yra du privalomi Pathways , būtent kalba (prancūzų arba ispanų) ir verslo / marketingo Pathway . Be to, trečiasis Pathway yra pasirinktas iš antrosios kalbos, politikos, finansų, verslo teisės ar ekonomikos.

Mokymas

Jūs mokysite paskaitų, pamokų ir mažų grupių kalbų kursų mišinio. Be to, IT išteklių naudojimas ir vietinių kalbų asistentų buvimas prancūzų ir (arba) ispanų klasėse skatina greitą pažangą.

Vertinimas

Vertinimas yra skirtas įvairių įgūdžių, įgytų per studijuotus modulius, įvairovę - nuo vertimų iki egzamino gramatikos testų, žodinių egzaminų ir pristatymų (tiek anglų, tiek tinkama kalba). Mes naudojame tiek tęstinį vertinimą, tiek baigiamuosius egzaminus viso laipsnio metu.

Atkreipiame dėmesį, kad studentai nerodo paskutinės disertacijos metų šioje programoje. Tačiau vertinimas, susijęs su 6-ojo semestro užsieniu, yra disertacija, apimanti mokslinius tyrimus, vykdomus pagal tikslinę kalbą (prancūzų ar ispanų kalbas) ir išplėstą vertimo žodžiu ir raštu vertimo tikslinėje kalboje.

Studijuoti užsienyje

Jūs praleisite 6 semestro studijas universitete Ispanijoje ar Lotynų Amerikoje, Prancūzijos universitete ar verslo mokykloje ar kituose mūsų partneriuose Kvebeke, Maroke ar Šveicarijoje. Kai kuriais atvejais prancūzų studentams gali būti leista praleisti visus 3 metų studijas "Ecole de Management", Strasbūre. Tai turėtų būti iš anksto aptariama programos direktoriumi.

Visi šios programos studentai gali kreiptis dėl anglų kalbos asistentų per Britanijos tarybą. Tai yra konkurencinga sistema, o sėkmingi pareiškėjai praleidžia metus mokamą darbą nuo 4 iki 5 semestro Prancūzijoje ar kitoje prancūzakalbėje šalyje, Ispanijoje ar Lotynų Amerikoje.

Studentams, studijuojantiems tiek prancūzų, tiek ispanų kalbų, kurie turi teisę gauti Britanijos tarybos schemą, asistentūra atitiks mūsų gyvenamosios vietos reikalavimą vienai kalbai, o antrosios kalbos šalį praleidote šeštąjį semestrą. Prancūzų ir ispanų studentai, kurie nevykdo asistentės, turės įvykdyti mūsų minimalaus gyvenimo reikalavimo reikalavimus (dažniausiai 4 savaitės praleidžiamos prancūziškai ar ispaniškai kalbančioje šalyje, dažnai kalbų mokykloje). Ši minimali rezidencija vykdoma studento pačių sąskaita ir atostogų metu. "

Studentai, kurie vartoja tik vieną kalbą, taip pat gali kreiptis dėl asistentų, tačiau jie nepakeičia privalomo semestro užsienyje 6 semestre.

kontaktas

Dr Cristina Johnston, kurso direktorius

44 (0) 1786 467531

cristina.johnston@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užjūrio studentai (ne ES): 12 140 svarų sterlingų
  • Škotijos ir ES studentai: 1 820 svarų sterlingų
  • Studentai iš likusios JK: 9 250 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau