BA (Hons) tekstilės dizainas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Ar turite aistrą kurti ir gaminti? Dėl spalvos? Ar eksperimentuojate su medžiagomis? Mūsų bakalauro (Hons) tekstilės dizaino laipsnis įkvėps jus pasiduoti norui kurti ir kurti individualius meno, architektūros, mados, interjero, gyvenimo būdo ir prabangos audinius.

Dalyvaudami amatų ir dizaino mokykloje, mūsų kursai orientuojasi į tekstilės gamybos įgūdžius ir dizainą. Mes mokome tradicinių įgūdžių derindami eksperimentinius amatų metodus, suteikdami tradiciniams tekstilės amatams naujos gyvybės ir šiuolaikiškumo. Būsite supažindinti su įvairiais rankomis atspausdintais ir rankomis austais procesais, įskaitant laikui bėgant naudotus metodus, tokius kaip dažymas rankomis, ikat, indigo, rūdis ir atsparumas. Kūrybines dirbtuves ves aukštos kvalifikacijos akademikai ir technikai. Mūsų programa apima apsilankymą šiuolaikinių dizainerių, siūlančių specializuotas dirbtuves, ty popieriaus gaminimą, klijavimą, veltinio gaminimą, ženklų darymą, piešimą, medžiagų tyrinėjimą, statybą / mišrias laikmenas. Turėdami specialias studijas ir asmeninę erdvę, turėsite prieigą prie įvairių tekstilės gaminių, siūlų ir audinių dažymo laboratorijų, cheminių medžiagų maišymo kambarių ir specialių apdailos vietų.

Dirbsite ties tiesioginiu bendradarbiavimu, projektais ir parodomis, o metus du studentai imsis praktikos tiek JK, tiek užsienyje. Nuo trejų iki trejų metų pasirenkami studijų užsienyje metai su atrinktais partneriais Europoje, Amerikoje ir Azijoje.

Mūsų akademikų ir kviestinių dėstytojų komanda yra patyrę praktikai ir tyrėjai, dirbantys pramonėje komisijose ir parodose. Mes turime savo UCA Farnham tekstilės kolekciją, kuri suteikia mūsų studentams pavydėtiną istorinių ir šiuolaikinių materialių objektų archyvą vietoje. Taip pat mūsų miestelyje yra tarptautiniu mastu žinomas Amatų studijų centras, UCA paskirtas muziejus, tyrimų centras ir galerija, skirta amatams.

Absolventų profesijos apima interjero tekstilės kūrimą, madą ir kostiumą, kostiumų ir aksesuarų kūrimą, medžiagų ir techninės tekstilės kūrimą, tekstilės gaminių gamybą, spalvininkus, tendencijų prognozuotojus, kuratorius, tekstilės konservavimą, tekstilės prekeivius ir stilistus.

Mes ruošiame savo studentus įsitraukti į pramonės profesijas, o mūsų absolventai įsidarbino tokiose garsiose įmonėse kaip Burberry, Paul Smith, Jaeger, Colefax ir Fowler, Zoffany, David Linley. Mes taip pat sukūrėme verslumo reputaciją, nes daugelis mūsų absolventų pradėjo verslą. Mes turime ilgą sąrašą abiturientų, kurie yra tapę dizaineriais ir tekstilės menininkais, o daugelis mūsų absolventų dirba švietimo srityje kaip akademikai ir tyrėjai.

Kurso informacija

1 metai

Pirmaisiais metais išmoksite naujų dizaino ir techninių įgūdžių, leidžiančių jums sukurti originalią tekstilės medžiagą nuo nulio. Praktiniai įgūdžiai apima seminarų ir įvadų, susijusių su piešimu ir žymėjimu, spalvų kilme, medžiagomis, procesais, spausdinimo / paviršiaus ir pynimo / konstravimo metodais, ciklą. Tvari praktika bus įdiegta ir tęsiama kiekviename kurso etape. Papildyta kontekstinėmis studijomis, supažindinančiomis su meno, amatų ir dizaino teorine puse.

Tekstilės praktikos procesas 1

 • Taip pat būsite supažindinti su pagrindiniais įgūdžiais ir žiniomis, kurios suteikia dalyko mokymosi pagrindą informuoti apie jūsų projektavimo ir priėmimo procesą. Būsite supažindinti su priėmimo procesu, kaip pagrindiniu įgūdžiu ir priemone eksperimentiniams tyrimams, tiriant medžiagas ir procesus.

Kontekstinės studijos 1

 • Vykdydamas iliustruotų paskaitų ir seminarų ciklą, skyrius išnagrinės įvairias teorines ir praktinėmis pozicijomis pagrįstas pozicijas, siekdamas parodyti didelę esamų požiūrių į amatus ir dizainą įvairovę bei apsvarstyti konkrečius estetinius sprendimus, susijusius su jų kontekstu.

2 tekstilės praktika

 • Šio skyriaus tikslas yra išplėsti turimas ir plėtoti naujas medžiagines žinias ir proceso įgūdžius, apimant tyrimus, idėjų generavimą, konceptualizavimą, pasikartojantį tyrinėjimą, projekto kūrimą, dokumentaciją, vertinimą, rezoliuciją ir komunikaciją per jūsų individualius atsakymus į projekto aprašymus.

3 tekstilės praktika

 • Šio skyriaus tikslas yra konsoliduoti anksčiau įgytų įgūdžių spektrą ir įgyti naujų įgūdžių, kurie palaiko vis labiau pasitikinčius savimi ir pasiektus atsakymus į sudėtingesnius projekto aprašymus. Jūs praplėsite savo darbo dalyko konteksto supratimą ir pradėsite tyrinėti atitinkamą tekstilės dėmesį.

2 metai

Antraisiais metais toliau tobulinsite savo praktinius ir projektavimo įgūdžius. Jūs pradėsite atrasti savo stilių ir nustatyti savo kūrybinį žodyną bei individualų dizaino identitetą. Norėdami išplėsti savo idėjas ir patobulinti savo įgūdžius bei tobulėti, turėsite galimybę dalyvauti tiesioginiuose pramonės konkursuose, įdarbinimo ir studijų užsienyje metais.

Tekstilės praktikos tyrinėjimas 1

 • Šio skyriaus tikslas yra pradėti kurti ir tyrinėti savo individualų dizaino identitetą ir pomėgius. Tai atliekama bendradarbiaujant su konceptualiai vadovaujama tekstilės projekto aprašu (-omis), įskaitant, kur įmanoma, gyvus projektus, bendradarbiavimą, konkursus ir įdarbinant ryšį su pramone.

Kontekstinės studijos 2

 • Objektai ir aplinka yra labai svarbūs mūsų supratimui apie pasaulį. Šio skyriaus tikslas yra supažindinti su įvairiais kontekstais, įrodančiais prasmės svarbą, ir būdais, kuriais ši reikšmė gali būti naudojama kuriant ir išreiškiant vertę amatų ir dizaino praktikoje. Daiktai, kuriuos mes gaminame ir naudojame, turi „gyvybę“ - jie sumanomi, suprojektuojami ir gaminami naudojantis pasirinktomis medžiagomis ir procesais, prieš pradedant tarpininkauti viešoje erdvėje ir dažnai patiriami bei vartojami privačiai.

Tekstilės praktikos tyrinėjimas 2

 • Jūs pratęsite ir toliau plėtosite individualų dizaino identitetą ir domėjimąsi naudodamiesi instrukcijomis, apimančiomis visus projektavimo proceso etapus nuo pradžios iki sprendimo priėmimo ir apimančiais gyvus projektus, bendradarbiavimą, konkursus ir, kur įmanoma, išdėstymą. Jūs esate raginami aktyviai tyrinėti požiūrio kontrastus, kad patikrintumėte savo individualų identitetą ir projekto rezultatą (-us).

Tekstilės praktikos tyrinėjimas 3

 • Pradėdami nustatyti galimas dominančias sritis, kurias reikia tęsti trečiųjų metų studijų metu, būsite paraginti tobulinti ir patobulinti savo individualų požiūrį į mokslinius tyrimus, projektavimo procesą ir tobulinant savo rezultatus.

Tarptautiniai metai (neprivaloma)

 • Amatų ir dizaino mokyklos studentai turi unikalią galimybę UCA pridėti papildomus studijų metus užjūrio įstaigoje (aukštojo mokslo įstaigoje ar darbo vietoje).

Tarptautiniai metai

Šie pasirenkami metai yra skirti praplėsti savo švietimo patirtį ir pagilinti supratimą apie kultūrų įvairovę, suteikiant galimybę mokytis kitokiame kultūriniame kontekste ir įgyti naujų perspektyvų.

Studijos užsienyje gali pakeisti gyvenimą. Gyvendami kitoje šalyje, patirsite naujų vietų, žmonių, kultūrų ir galimybių. Ugdysite iniciatyvą, savarankiškumą, motyvaciją ir, priklausomai nuo to, kur einate, darbo kitos kalbos žinias - visas savybes, kurių darbdaviai nori. Grįšite baigę mokslą su visais Tarptautinių metų patirties privalumais.

3 metai

Paskutiniaisiais metais mes padėsime jums savarankiškai vadovauti savo tyrimams. Kurdami, individualizuodami savo būsimos karjeros / profesijos praktiką, jūs sukursite, redaguosite ir kurauosite nemažą dalį tekstilės darbų savo portfelyje. Metus užbaigsite tvarkydami ir dalyvaudami viešoje parodoje.

Tekstilės praktikos aplankas

 • Mūsų profesinės praktikos skyrius suteikia jums pasirengimą konstruktyviai bendrauti su jūsų ateities perspektyvomis baigus studijas. Turėsite informacinių pokalbių, seminarų ir paskaitų, kurias ves karjeros ir pramonės specialistai bei profesionalūs praktikai, seriją. Šis skyrius padeda palengvinti perėjimą iš studento į ankstyvosios praktikos profesionalą arba jūsų karjeros tikslą. Turėsite susikurti individualų, tikslingą ir į ateitį orientuotą rinkinį, atspindintį jūsų asmeninį susidomėjimą jūsų būsima karjera / profesija.

1 praktika tekstilės srityje

 • Šio įrenginio tikslas yra pradėti formuoti individualią tekstilės praktikos poziciją vienu iš dviejų būdų - tiriamojo / tiriamojo prototipo kūrimo arba tyrimų bandymo iki skiriamojo gebos.

Kontekstinės studijos 3

Jūs sugalvosite, sukursite ir sukonstruosite asmeniškai reikšmingą konteksto tyrimų rinkinį. Šis tyrimas informuos, papildys ir apmąstys jūsų praktiką, kritiškai susisieks su įvairiais kontekstiniais ir teoriniais pagrindais ir padės paremti jūsų praktikos išdėstymą atsižvelgiant į praeities, dabarties ir galimas ateities pastangas.

2 tekstilės praktika

 • Jūs inicijuosite savo individualų galutinį pagrindinį savo portfolio ir absolventų parodos projektą bei pasirenkamą viešąją parodą (nauji dizaineriai).

Mokesčiai ir papildomos kursų išlaidos

Mokestis už mokslą

Kursų įmokos per metus už 2020 m.

 • JK ir ES studentams - £ 9 250
 • Tarptautiniams studentams - £ 16 250 (standartinis mokestis)
 • Tarptautiniams studentams - 15 600 svarų sterlingų (visas išankstinio mokėjimo mokestis)

Papildomos kursų išlaidos

Be mokesčio už mokslą, skaitykite papildomas kursų išlaidas iki 2020 m.

Šie mokesčiai yra teisingi tik nurodytais mokslo metais. Išlaidos gali padidėti kiekvienais metais studento tęstinės registracijos į kursus laikotarpiu atsižvelgiant į infliaciją (atsižvelgiant į bet kokią maksimalią reguliuojamą studijų mokesčio ribą). Bet koks tęstinių studentų koregavimas bus RPI-X prognozuojamu greičiu arba mažesnis.

Įranga

Taip pat turime specialias studijos erdves - tris, 9 m ilgio ekrano spausdinimo lenteles; individualios dažymo laboratorijos; medžiagų žvalgymo zona; Indigo vazos ir rūdžių dažymo vieta; cheminio maišymo patalpos ir apdailos vietos su pramoniniais garlaiviais, kepimo spintele ir šilumos presais; kompiuterizuotos ir George Wood Dobby staklės, „Countermarch“ ir stalo staklės; Pramoniniai kūginių ir sruogų vyniojimo įrenginiai bei audinių apdailai skirti rėmai; gerai aprūpintos audinių ir siūlų parduotuvėmis; galimybė naudotis specializuotomis įstaigomis visoje Amatų ir dizaino mokykloje.

Kurso jungtys

Šio kurso metu jūs susidursite su galimybių pasauliu

Pramonės nuorodos

Mes užmezgėme tvirtus pramonės ryšius su daugeliu pirmaujančių šio sektoriaus vardų - mūsų studentai pradėjo stažuotis ir (arba) užsitikrino pelningą karjerą, pavyzdžiui:

 • Beno Shermano dizainas
 • Courtaulds tekstilė
 • Colefaxas ir Fowleris
 • Davidas Linley
 • Debenhams dizaino departamentas
 • Dedar
 • Esquel Apparel Ltd
 • Ivo spausdina
 • Jaeger
 • John Lewis dizaino studija
 • „Ratti Spa“ dizaino studija, Italija
 • „Sandersons“ JK dizainerio audinys ir tapetai
 • Sacho Hessleino muziejus
 • Savoiro lovos, „Mayfair“
 • „Zoffany“ audiniai
 • Karališkasis operos teatras
 • Tekstilės ir mados muziejus
 • Zandra Rodas
 • Mirjam Rouden
 • Paulas Smithas
 • Margo Selby dizaineriai
 • Christopherio Farro dizaino studija
 • „Keeler Gordan“ dizaino studija
 • „LK Bennett“ dizaino studija
 • „Westcott“ dizaino studija
 • V&A muziejus
 • Šiuolaikinio meno galerija, Londonas.

Karjera

Mūsų tekstilės dizaino laipsnis suteikia jums kelią į įvairias karjeros galimybes. Neseniai absolventai užsitikrino tokius vaidmenis:

 • Spaudinių dizaineriai
 • Audinių technologai
 • Viešojo meno specialistai
 • Audžia interjero audinių dizainerius
 • Audinių ir aksesuarų koordinatoriai
 • Dizaineriai
 • Tekstilės dizaineriai ir stilistai
 • Tekstilės konservatoriai ir kuratoriai
 • Dailės pedagogai ir mokytojai
 • Mados pirkėjai ir mažmenininkai
 • Meno administratoriai
 • Galerijos direktoriai.

Personalas ir techniniai

Jūsų kursui vadovaus programos direktorius Sharon Ting, padedamas:

 • Vyresnioji dėstytoja 0,4, spausdinta Diana Harrison.
 • Vyresnioji dėstytoja 0.6 p. Louise Anderson.

Tolesnis tyrimas

Taip pat galbūt norėsite apsvarstyti galimybę tęsti studijas magistrantūroje.

Patekimo reikalavimai

JK atvykimo reikalavimai

Kartu su jūsų aplanku standartiniai stojimo reikalavimai * šiam kursui yra šie:

Vienas iš šių dalykų:

 • 112 naujų UCAS tarifų taškų
 • Atestatas į fondo meno ir dizaino diplomą (3 arba 4 lygis)
 • Skirtumas, nuopelnai, nuopelnai BTEC išplėstiniame diplome
 • Už nuopelnus UAL išplėstiniame diplome
 • 112 naujų UCAS tarifų taškų iš akredituoto galimybės gauti aukštojo mokslo diplomą tinkamu dalyku
 • Tarptautinio bakalaureato diplomo metu gauti 27–30 taškų, turint bent 15 IB taškų aukštesniame lygyje.
 • Ir keturi GCSE išlaikomi A * -C laipsnio ir (arba) 4–9 klasės mokėjimai, įskaitant anglų kalbą (arba „Funkcinių įgūdžių anglų kalba“ / „Pagrindinių įgūdžių komunikacijos lygis 2“).

Kitos susijusios ir lygiavertės 3 lygio JK ir tarptautinės kvalifikacijos yra svarstomos individualiai, todėl mes raginame kreiptis į įvairaus išsilavinimo studentus.

* Kartais studentams, susidūrusiems su sunkumais, kurie paveikė jų rezultatus, ir kurie, tikimasi, pasieks aukštesnius rezultatus, mes teikiame žemesnius nei standartiniai priėmimo kriterijus. Mes atsižvelgiame į mūsų pareiškėjų portfelių stiprumą, taip pat į jų reitingus - tokiais atvejais stiprus portfelis yra ypač svarbus.

Tarptautiniai atvykimo reikalavimai

Norėdami peržiūrėti lygiaverčius atvykimo reikalavimus savo šaliai, apsilankykite mūsų svetainėje.

Jūsų portfelis

Šiam kursui reikės, kad jūs apsilankytumėte pareiškėjų dieną ir atsineštumėte savo aplanką įvertinimui. Norėtume pamatyti kruopščiai parinktą iki 15 lapų rinkinį. Tai turėtų apimti vaizdinės studijos, analitinis piešimas, spalvos ir darbas įvairiose laikmenose kartu su eskizų knygomis, paskaitų užrašais ir bent viena esė. Papildoma informacija apie tai, kaip sudaryti aplanką, ir konkretūs reikalavimai įtrauktiniems darbo pavyzdžiams bus pateikti kandidatų portale, kai pateiksite paraišką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Skaityti daugiau

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau