BA (Hons) vizualiniai efektai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie Wiki

KITI TURKAI, KURIUOSE BŪTINA PRADĖTI 2019 m. Vasario mėn. Ir rugpjūčio mėn.

BA (Hons) "Visual Effects for Film and TV" dėmesys skiriamas aukštųjų technologijų naudojimui kompiuterio animacijoje ir 3D kompozicijos efektuose gyvuose scenos scenose. Remiantis turinio kūrimu ir 3D dizainu, specialiųjų efektų specialistai rinkoje kuria projektus, derinantys hiperrealizmą kompiuterinėje grafikoje ir skaitmeninius efektus su filmais ir skaitmeniniu kinemu, nuo ugnies modeliavimo, dalelių, simbolių ir skaitmeninių triukų iki chromo raktiniai ir matiniai dažai. Aukštos kokybės kompozicija prideda visas šias savybes prie ekrano. Studentai gali dirbti įvairiuose pramonės sektoriuose, ypač pažangiausiuose filmuose, kurdami turtą, kompoziciją, techninę kryptį ir specialiuosius efektus.

Jei esate aukštosios mokyklos moksleivis (arba lygiavertis) Brazilijos švietimo sistemoje, patariama pasinaudoti Fondo meno

Karjera

Absolventai galės dirbti augančioje ir jaudinančioje animacijos ir kompiuterinio vaizdo efektų srityje. Nelyginis poveikių integravimas su gyvais veiksmais į vaizduojamus filmus, televizorių ir žaidimus apima kompiuterizuoto turto su fotografavimo apibrėžimu kūrimą, dalelių poveikį, pvz., Skysčius ir ugnį, fizinio objekto dinamikos atkūrimą, minios, animaciją būtybių ir kompozicijos, matinio tapymo ir kameros atitikimas.

Mokymo metodai

Mokymas atliekamas per praktinius seminarus, paskaitas ir seminarus.

Stažuotės

Praktika yra vertingas būdas užmegzti kontaktus rinkoje ir suprasti pasirinktos disciplinos komercinę realybę.

Tai reiškia studentus, dirbančius įvairiuose kūrybinių industrijų sektoriuose: grafinėse, gaminių ar interjero dizaino konsultacijose; dirba menininkų rezidencijomis galerijose; gaminti objektus ir scenarijus televizijos ir kino pramonei; švietimo mokytojai; dirbti su komerciniais fotografais studentams, dirbantiems muzikos industrijoje.

Klasės tvarkaraštis

Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 08:30 iki 13:30.

"Studio Practice": ketvirtadieniais nuo 08:30 iki 13:30.

Kurso struktūra

1 METAI - 4 LYGIS

1-osios lygmens moduliai - 4 lygis yra bendri 2D animacijos ir simbolių kursai skaitmeninėms medijoms, 3D kompiuterinė animacija ir modeliavimas, 3D žaidimų menas

Šiais metais studentai supažindinami su skaitmeninės animacijos sritimi, jų plačiomis sąvokomis, kontekstu ir įgūdžiais. Moduliai yra suprojektuoti taip, kad studentai galėtų įgyti žinių ir įgyti pagrindinių įgūdžių, norėdami įstoti į 2-ąjį lygį.

Praktiškai mokiniai mokosi profesionalia programine įranga, vadovaudamiesi trumpais projektais ištisus metus.

Studentai gali nuspręsti pakeisti kursą iki 1-ojo lygio - 4 lygio pabaigos, nuolat vadovaujasi koordinatorių ir mokytojų. Išnagrinėjus 4 kursų galimybes (2D animacija ir simbolis skaitmeninėms medijoms, 3D kompiuterinis animavimas ir modeliavimas, 3D žaidimų menas

Pagrindiniai moduliai:

 • Mintys apie animaciją: pasakojimai, teorijos, kontekstas
 • Praktikos ir kompiuterinės grafikos technikos
 • Skaitmeninis menas
 • Kūrybiškumas, koncepcija, istorija
 • Moving Image

2 METAI - 5 LYGIS

2-ajame lygyje - 5 lygmenyje yra 60 specialių kreditų ir 60 kreditų.

Semestras A leidžia studentui specializuotis pasirinktoje srityje, per trumpus projektus ir gilinti savo žinias šioje srityje.

B semestras apima daugiau kūrybiškumo ir savarankiško mokymosi stiliaus. Darbo projektai leidžia pradėti kurti kūrybinį procesą, kol baigsis animacijos, žaidimų ar specialiųjų efektų scena. Studentai gali nuspręsti dirbti kaip projekto grupė, dalyvauti realiame projekte ar praktikoje. Tai suteikia studentams profesinius standartus ir išplečia jų supratimą apie klientų poreikius.

Pagrindiniai moduliai:

 • Moving Visions: skaitmeninės animacijos perspektyvos
 • Kūrybinis projektas
 • Išplėstinė specializacija specialiesiems efektams
 • Skaitmeninis specialiųjų efektų kinematografas
 • Interaktyvumas ir specialiųjų efektų profesinė praktika

Neprivaloma:

 • Profesinė patirtis

3 METAI - 6 LYGIS

Per trejus metus - 6 lygis, studentai turėtų tobulinti savarankiškus tyrimus konkrečioje jų pasirinktoje srityje. Šis darbas gali būti iš anksto sutartas, iššūkis, specialiai sukurtas instruktavimas jam arba gyvas projektas ar akademinio partnerio projektas.

Programa reikalauja, kad studentas vykdytų iniciatyvą, asmeninę atsakomybę ir siekius bei priimtų sprendimus sudėtingose ​​ir nenuspėjamose aplinkose. Vertinamas laiko planavimas, dizainas ir įtraukimas į estetiką ir emocinį / pasakojimo turinį.

Studentai privalo pateikti dokumentus profesionalų bankui. Daugelis studentų Londono Hertfordšyro universiteto darbuose laimėjo prizus Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse.

Pagrindiniai moduliai:

 • Pasirengimas darbo rinkai
 • Baigimo projektas
 • Išankstinis specialiųjų efektų kūrimas
 • Kritinės ir kultūrinės studijos: L6 Moksliniai tyrimai / Ataskaita / Esė

Registracijos sąlygos

Priimtini pareiškėjai gali užsiregistruoti pateikdami šiuos dokumentus:

 • RG ir CPF kopija (arba pasas / RNE tarptautiniams studentams)
 • Vidurinės mokyklos įrašo kopija su GDAE numeriu arba jo atitikmeniu
 • Rezidencijos įrodymo kopija (su pašto kodu)
 • 1 nuotrauka 3x4 (arba skaitmeninis failas JPG formatu, proporcingas 3x4)
 • EBAC Švietimo paslaugų sutarties pasirašymas
 • Oficialios anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas *

* Galiojantys oficialūs pažymėjimai: IELTS Academic 6.0 arba aukštesnė, FCE B2 lygio bendroji juosta B ar aukštesnė, CAE bendroji juosta 180 ar aukštesnė arba TOEFL iBT virš 65.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

A Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) é um centro de ensino inovador que oferece cursos de disciplinas criativas, com padrão de qualidade mundial. A EBAC tem parcerias com a University of Hertf ... Skaityti daugiau

A Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) é um centro de ensino inovador que oferece cursos de disciplinas criativas, com padrão de qualidade mundial. A EBAC tem parcerias com a University of Hertfordshire (Grã-Bretanha) e o consórcio de escolas de Moscou, formado pelas instituições British Higher School of Art and Design, Moscow Architecture School MARCH, Moscow Film School e Scream School of Computer Graphics. Skaityti mažiau