BA (Hons.) anglų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Į kursai BA anglų programos buvo pasiūlyta neatsilikti nuo laisvųjų menų požiūrio; jie papildė kartu su tarpdisciplininių pasirenkant ir pagrindinių kursų. Ji turi šias Majors: Lingvistika ir TESOL ir literatūra.

Major kalbotyros ir TESOL siekiama plėtoti studentų žinias ir įgūdžius taikomosios kalbotyros srityje, kad jie gali būti sukurti savo karjerą kaip kalbos mokytojų, mokytojų-instruktorių, vertėjų, administratorių, ar kai kuriose kitose srityse, kuriose žinios kalbinių klausimais svarbu. Major literatūros supažindina studentus su Didžiosios Britanijos, Amerikos ir Pietų Azijos anglų literatūros (įskaitant verstinės literatūros iš žinomų literatūros kūrinių kitomis kalbomis), taip pat jų kultūrinius ir istorinius kontekstus.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Minimalus VPS 2,50 iš SSC / lygiaverčiai ir SAK / ekvivalentas atskirai (įskaitant papildomą tema).
  • Minimalus VPS 2.5 O-lygių penkių dalykų ir A lygiai dviejų dalykų pagal Kanados universiteto Bangladešas skalę (A = 5, b = 4, c = 3 ir D = 2). nebus laikomi dalykai su E klasės.
  • Kandidatai, kurie baigę aukštąjį išsilavinimą (12 metų mokymo) pagal kitokią sistemą nei MIK & SSK arba O & A Levels turės gauti patvirtinimą apie priėmimą komiteto universitete.
  • Kandidatai, kurie baigę mokyklą užsienyje, turi pateikti Patikrintas / patvirtina kopijas praėjusiais akademiniais dokumentais, iš jų instituto / Užsienio reikalų ministerijos ir lygiavertiškumo sertifikatas iš antrinių & aukštesnio lygio mokslo taryba, Dhaka.
  • Kandidatai, turintys mažiau nei 60% ženklų anglų kalba, jo / jos Admission Test bus reikalaujama užbaigti Anglų Pagrindinių kurso semestro pradžios.

KURSŲ STRUKTŪRA

Iš BA struktūra English programos yra pateiktas žemiau esančioje lentelėje:

kursai

Studentas taip pat gali būti reikalaujama imtis ne kredito, korekcinių kursų anglų kalba, kad iki jo / jos trūkumą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Canadian University of Bangladesh (CUB) is a new university. Yes it is newly established (January, 2016), but it is also a totally new breed of university, too. What makes Canadian University unique? ... Skaityti daugiau

Canadian University of Bangladesh (CUB) is a new university. Yes it is newly established (January, 2016), but it is also a totally new breed of university, too. What makes Canadian University unique? It’s application based. That means that “we teach by demonstrating; we learn by doing”. Our approach to education, in that respect, very much follows the North American Model. Skaityti mažiau