Apžvalga

Dabartinė verslo aplinka yra orientuota į gerai parengtus ir veiksmingus rinkodaros darbuotojus. BA (Hons) rinkodaros vadybos apdovanojimas atsirado dėl to, kad darbdaviai paklausė absolventų, turinčių praktinių rinkodaros įgūdžių, pagrįstų supratimu apie platesnę verslo struktūrą, tiek komercinių, tiek pramonės, profesinių ar sektorių organizacijų kontekste. Kursas skirtas supažindinti absolventus su įgūdžiais ir žiniomis, kad jie galėtų pradėti savo karjerą rinkodaros srityje.

Kas yra apdovanojantis organas?

Marketingo vadybos bakalauro laipsnį ir rinkodaros vadybos diplomą aukštojo mokslo srityje skiria Cardiff Metropolitan University, UK.

Ką programoje yra?

Sėkmingai baigus pirmus metus, studentas turėtų turėti žinių ir supratimo apie valdymo teorijas, stilių ir įrankius, taikomus verslo pasauliui, pažinimo įgūdžius, praktinius ir profesinius bei perkeliamus įgūdžius. Antrus metus apdovanojimai studentams ištirs platesnę verslo ir teisinę aplinką, rinkodaros vaidmenį šioje aplinkoje ir tai, kaip įvairūs organizacijos aspektai sutampa aptarnauti rinką. Trečiaisiais metais dėmesys pradedamas pereiti į labiau specializuotą rinkodaros studiją ir kaip rinkodaros specialistai vertina organizaciją suprantant klientus. Ketvirtieji apdovanojimo metai yra orientuoti į rinkodarą, apimančią tokias pagrindines sritis kaip inovacijos ir verslumas, šiuolaikiniai rinkodaros klausimai, strateginis valdymas, tarptautinė ir pasaulinė rinkodara, strateginis prekės ženklo valdymas ir efektyvi reklama. Be to, kai studentas eina per kursą, jie įgis įvairias verslo ir rinkodaros įgūdžius, kuriuos vertina darbdaviai, remiant subalansuotą mokymo metodų ir vertinimo metodų derinį.

Antrus metus apdovanojimai studentams ištirs platesnę verslo ir teisinę aplinką, rinkodaros vaidmenį šioje aplinkoje ir tai, kaip įvairūs organizacijos aspektai sutampa aptarnauti rinką. Trečiaisiais metais dėmesys pradedamas pereiti į labiau specializuotą rinkodaros studiją ir kaip rinkodaros specialistai vertina organizaciją suprantant klientus. Ketvirtieji apdovanojimo metai yra orientuoti į rinkodarą, apimančią tokias pagrindines sritis kaip inovacijos ir verslumas, šiuolaikiniai rinkodaros klausimai, strateginis valdymas, tarptautinė ir pasaulinė rinkodara, strateginis prekės ženklo valdymas ir efektyvi reklama. Be to, kai studentas eina per kursą, jie įgis įvairias verslo ir rinkodaros įgūdžius, kuriuos vertina darbdaviai, remiant subalansuotą mokymo metodų ir vertinimo metodų derinį.

Kur kyla kvalifikacija?

Rinkodaros vadybos absolventai turės įgūdžių ir žinių, norėdami pradėti karjerą šiose srityse: pardavimai, reklama, viešieji ryšiai, prekės ženklo valdymas, mažmeninė prekyba ir bendras valdymas.

Kiek laiko užtruks?

Marketingo vadybos bakalauro laipsnį galima pasiekti per minimalų 4 metų laikotarpį.

Kiek tai kainuoja?

Semestro kaina yra OMR 1125 / - (2920 USD / -). Studentas turės studijuoti 8 semestrus, kad galėtų baigti savo studijas.

Kada prašyti?

Registracijos galioja visus metus. Tačiau programos pradžios data kiekvienais metais bus kovo ir spalio mėn.

Programos struktūra

6 lygio pasirinktys: studentai turi pasirinkti 60 kreditų 6 lygio 2 bloko
  • Disertacija-GRM6003-40 kreditai
  • Inovacijos ir verslumas - GSP6032-20 kreditai
  • Šiuolaikiniai ir tarptautiniai verslo etikos aspektai - GHL6016-20 kreditai
  • Strateginis valdymas - GSP6000-20 kreditai
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Gulf College, MUSCAT, SULTANATE OF OMAN »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Price
- Semestro kaina yra OMR 1125 / - (2920 USD / -).
Deadline
Susisiekti su mokykla
Registrations are open all round the year.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Registrations are open all round the year.
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Registrations are open all round the year.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Registrations are open all round the year.
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Registrations are open all round the year.
End Date