Oficialus aprašymas

Apžvalga

Čia galite atsisiųsti visą BA (Hons) grafinio dizaino programos specifikaciją.

Studijuoti AUB

Galite pasirinkti baigti savo laipsnį vienu iš šių vardinių apdovanojimų

  • BA (Hons) Grafinis dizainas (judesio grafika)
  • BA (Hons) Grafinis dizainas (Branding)
  • BA (Hons) Grafinis dizainas (informacinė grafika)
  • BA (apdovanojimai) grafinis dizainas (redakcinis dizainas)

Mūsų dėstytojai yra išskirtiniai. Mes neseniai apdovanoti auksu TEF (Teaching Excellence Framework), kuris vertina mokymo kokybę.

Tai įkvepiantis mokytojai, mokslininkai, pramonės specialistai ir technikai, kurie čia yra čia, kad padėtų jums studijuoti ir padėtų jums pasiekti nepaprastų rezultatų.

Žiūrėti vyresnįjį lektorių, Alice Stevens, dalinatės jausmais, kaip Grafinis dizainas keičia pasaulį.

4 lygis (pirmasis)

Per pirmuosius metus jums bus suteikta visa apimtis grafinio dizaino įgūdžių ir sprendimų.

Mes supažindinsime jus su įvairiais būdais, kurie bus ištirti per kursą. Jūs sužinosite, kaip svarbu palaikyti lanksčią komunikaciją įvairiuose žiniasklaidos priemonėse.

Galite ieškoti ekrano, spausdinimo, interaktyvių, internetinių, tipografinių ir teoriškai pagrįstų problemų. Jūsų praktinis darbas priklausys nuo rašymo įgūdžių, nes grafinis dizainas dažnai apima vaizdus, ​​dirbančius su tekstu.

Pirmieji metai suteiks jums galimybę kurti kognityvinius, kūrybinius ir techninius įgūdžius, integruojant teorinius ir praktinius užsiėmimus. Pirmojo kurso lygio vienetai suteikia pagrindinių įgūdžių, principų, procesų ir žinių įvadą.

Visi pirmųjų metų kursai yra skirti suteikti jums patirties studijų ir IT srityse ir skatinti pasitikėjimą naudoti techninius procesus, metodus ir medžiagas, reikalingas grafiniam dizainui studijuoti.

Tyrimas tokiu lygiu suteikia platesnį dalyko supratimą kontekste. Teorija ir praktika yra vientisai integruoti į visus vienetus. Įgūdžiai moksliniams tyrimams, kritinė analizė ir vertinimas, tarpusavyje susijusių praktikos ir technologijų perdavimas yra pristatomi studentų kūrybinio potencialo didinimui.

5 lygis (antrieji metai)

Per 5 lygį turite susieti kūrybinius tikslus su kritinėmis ir konteksto sistemomis.

Mokymosi sutartys vykdo savęs inicijuotą projektą "Innovate: Consolidate" padalinyje. Tai leidžia mums pabrėžti laipsnišką mokymo metodų pasikeitimą, leidžiantį jums sukurti labiau pasitikinčius ir atspindinčius jūsų mokymosi metodus ir parodyti, kad padidėjęs savarankiškas mokymasis.

Teorinis 5-ojo lygmens supratimas grindžiamas 4 lygiu atliktu darbu, siekiant išplėsti studentų žinias ir suvokti platesnius vizualiųjų menų kontekstus ir problemas atitinkamose teorinėse sistemose.

Galutinėje terminale šiuolaikinė praktika, kontekstinis supratimas ir grafinio dizaino tyrimai yra išplėstos ir gilesnės "Apibrėžimo ir tobulinimo temų ir problemų" skyriuje.

6 lygis (tretieji metai)

6 lygis skatina jus patvirtinti savo ypatingas kūrybines siekius ir išplėsti jų tyrimo apimtį ir gylį.

Visi vëlesni vienetai reikalauja, kad nustatytumëte savo studijŕ per mokymosi susitarimus, kuriuos derybiù su mokytoju grupe. Tai padeda suvokti, kaip integruoti savo mokymąsi į kursą.

Pagrindinis projekto vienetas suteikia jums galimybę įrodyti savo kūrybiškumo, intelekto užuominos ir išraiškingų sugebėjimų brandumą. Jūsų galutiniai didieji projektai bus skirti jūsų tapatybei kaip individualus dizaineris. Jums bus raginama peržiūrėti savo projektą kaip "trampliną" į karjerą ir jį naudoti atidarant duris į pramonę.

Panašiai "tiriamojo tyrimo" padalinys suteikia galimybes vykdyti pažangių nepriklausomų tyrimų programą, apsvarstyti ryšius su pagrindiniu projektu arba parodyti, kad mokslinių tyrimų įgūdžių lygis; analizė, kritika ir komunikacija yra tinkamos atvykti į darbą arba magistrantūros studijas.

Ką studentai daro

Norite sužinoti daugiau apie tai, kas vyksta kurso metu? Galite naršyti mūsų studentų darbo galeriją ir pažvelgti į kai kuriuos projektus, kuriuose dirba dabartiniai studentai.

Kiekvienais metais mūsų moksleiviai dalyvauja daugybėje konkursų ir pasiekia įspūdingų rezultatų. Daugiau apie tai galite sužinoti čia . Jie taip pat laimėjo prestižinius ir aukšto lygio apdovanojimus, tokius kaip:

  • Trys moksleiviai išrinko "Royal Society of Arts" studentų dizaino apdovanojimus, iš kurių vienas buvo apdovanotas
  • Keturi YCN apdovanojimai
  • Vienas studentas laimėjo ir dar du buvo apdovanoti "Shine Awards"
  • Šešios kūrybinės sąžinės apdovanojimai
  • D
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Arts University Bournemouth »

Paskutinį kartą atnaujinta May 29, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
9,250 GBP
Namai / ES mokesčiai - 9 250 JAV dolerių per metus / Tarptautinis (ne ES): 16 500 svarų sterlingų
Deadline
Susisiekti su mokykla
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
End Date