Read the Official Description

BA (apdovanojimai) Marketingo praktikos

Ar jūs kada nors pažvelgė į naujausią didelis prekių reklaminės kampanijos ir minties; Galėčiau padaryti geriau nei, kad? Rinkodara yra svarbi mūsų kasdieniame gyvenime, kaip organizacijos konkuruoja dėl dėmesio su TV reklamos, sporto rėmimo, socialinės žiniasklaidos kampanijų ir daugiau. NVI naujas bakalauro (su pagyrimu) Marketingo praktika leis jums suprasti šiuos kampanijas ir strategijas už juos ir suteikti jums įgūdžių dirbti šioje sparčiai tempas srityje.

Apie šią Course

Mūsų pagyrimu rinkodaros laipsnis yra unikali tuo, kad Jums bus pasiūlyta praktinės patirties. Jūs išmoksite apie naujausias mąstymo ir metodus, bet taip pat dirbti gyvo pramonės projektų planavimas, įgyvendinimas ir prisitaikančio esamas kampanijas pagal ekspertų dėstytojų ir rinkodaros specialistų priežiūra. Jūs pristatys savo idėjas į pramonės darbuotojų iš Airijos įmonių ir ne forprofit organizacijų, dirbančių su mumis, kad jūsų laipsnį, kaip praktiškas, kaip įmanoma diapazone.

Šis laipsnis apims visas pagrindines marketingo temas, pavyzdžiui, prekės ženklo valdymas, vartotojų elgsena, skaitmeninės rinkodaros ir verslumo. Antraisiais metais, turėsite galimybę formuoti savo laipsnį ir specializuojasi pasirinktą drausmės pasirinkdami rinkodaros, skaitmeninės rinkodaros ar verslumo pasirenkant.

Paskutiniai metai baigiasi įdomų capstone projektą, kur dirbs intensyviai su kruopščiai atrinktų organizavimo gyvų kampaniją. Tai leis jums taikyti rinkodaros žinias sukaupė per trejus metus savo kurso. Dirbsite kaip konsultantai komandose kurti rinkodaros iniciatyvas, kurios bus nagrinėjama priežiūrą dėstytojus ir pramonės bendraamžiai.

Kaip šio žinoma, jūs baigs:

  • Suprasti, kaip šiuolaikinė rinkodara veikia ir kaip įvairių disciplinų marketingo dirbti kartu Airijoje ir tarptautiniu mastu.
  • Sužinokite, kaip analizuoti rinkodaros problemas kietas verslo aplinkoje ir sukurti praktinius sprendimus.
  • Nauda iš įvairių įsidarbinimo galimybių tokiose srityse kaip rinkodaros, verslumo, skaitmeninio marketingo ir reklamos.

Kurso struktūra ir apdovanojimai

Ši bakalauro kursas yra trejų metų pagyrimu laipsnis. Žinoma, yra paleisti per 6 semestrus su vykusiame visą kursą ir egzaminų kiekvieno semestro pabaigoje nuolatinio vertinimo. Baigus jūs gausite QQI bakalauro (su pagyrimu) laipsnį Marketingo praktikos 8 lygiu Nacionalinės kvalifikacijų sąrangos.

Kas už kursas?

Žinoma, yra idealus, jei jus domina rinkodaros, pardavimo, komunikacijų arba galvojate, galbūt jūs norėtumėte sukurti savo verslą. Žinoma, yra abiturientų, subrendusių studentų ir absolventų QQI lygio 5/6 programų, kurie nori pradėti nuo valdomas ir tyrimo metu.

Karjeros perspektyvas

Galimybės egzistuoja dirbti tokiose srityse, kaip; Brand vadyba, skaitmeninės rinkodaros, rinkos tyrimai, Pardavimai ir Marketingas, produktų kūrimas, Tarptautinis marketingas per visus pramonės sektorius.

Patekimo į rinką reikalavimai

Minimalūs įvažiavimo reikalavimai laipsnio C3 arba virš dviejų aukštesnio lygio dalykų, kartu su D3 (didesnis ar Įprasta lygis) iš keturių dalykų. Iš klasės D3 (didesnis ar eilinio lygio) Minimalus reikia gauti anglų kalba. Klasė D3 Įprasta lygio matematikos nereikia. Tačiau NVI priims E klasė aukštojo lygio matematikos kartą kiti reikalavimai buvo įvykdyti. E klasė rezultatas nebus skaičiuojamas kiekis.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by National College of Ireland »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019