Read the Official Description

BA (apdovanojimai) Verslas

NVI anketa bakalauro (su pagyrimu) Verslo "yra išsamus ir platus pagrįstas verslo laipsnį. Jūs apims visas pagrindines verslo disciplinas ir turi galimybę specializuotis tam tikrose srityse verslo, kaip jūs pažangą per paskaitas. Pirmaisiais metais jums bus mokytis platų verslo subjektams.

Apie šią Course

Po bendros pirmaisiais metais, jums bus suteikta galimybė pasirinkti tam tikrose srityse, pavyzdžiui, verslo ar vadybos specializaciją, su dar specializacijų kitų verslo sričių, taip pat bus sukurtas. Moduliai jums mokytis į antrąjį ir trečiąjį metų bus skirtis priklausomai nuo kelio pasirinkote.

Per ekspertų dėstytojų mūsų verslo mokyklos gausite didelį supratimą apie tai, kaip verslo kūrinių ir kokia dalis verslo pasaulyje norėtumėte padaryti savo karjerą. Šio visą laiką laipsnis privalumas yra tai, kad ji yra labai lanksti ir atveria daug karjeroje. Jūs įgyti platų verslo pamatus ir tada gali sutelkti dėmesį į konkrečioje srityje Jus labiausiai patiks per pasirinktą specializaciją ir iš pasirenkamųjų modulių visą kursą diapazone.

Šis laipsnis taip pat suteikia jums daug galimybių pereiti į magistrantūros studijas, ar magistrantūros studijų vėliau. Jei ieškote plataus masto laipsnis, puiki pradžia versle ir daug karjeros galimybes, tada šis kursas tikrai kreipiuosi į Jus.

Kas už kursas?

Žinoma, yra idealus, jei jūs žinote, jūs norite verslo kvalifikaciją, bet nesate tikri, kuri zona norite specializuotis, arba jei norėtumėte sukurti pilnai suformuotas supratimą apie verslą. Žinoma, yra abiturientų, subrendusių studentų ir absolventų QQI lygio 5/6 programų, kurie nori pradėti nuo dieninių studijų metu.

Kaip šio žinoma, jūs baigs:

  • Turi fantastišką pagrindą visose šiuolaikinio verslo pasaulyje aspektus.
  • Suprasti, kaip analizuoti ir spręsti verslo problemas.
  • Nauda iš darbo galimybių įvairovę tokiose srityse, kaip valdymo, rinkodaros, darbo santykių, ekonomikos ir tarptautinės prekybos.

Kurso struktūra ir apdovanojimai

Ši bakalauro verslo kursas yra trejų metų pagyrimu laipsnis. Žinoma, yra paleisti per 6 semestrus su vykusiame visą kursą ir egzaminų kiekvieno semestro pabaigoje nuolatinio vertinimo. Baigus jūs gausite QQI bakalauro (su pagyrimu) laipsnį verslo esant 8 lygiu Nacionalinės kvalifikacijų sąrangos.

Karjeros perspektyvas

Absolventai BA (Hons) Business programą bus galima kreiptis dėl karjeros galimybes įvairovė tiek bendrojo valdymo ir specializuotų valdymo funkcijas. Pastarųjų absolventų analizė nustatė karjera per apskaitos ir finansų, finansinių paslaugų, pensijų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo, įdarbinimo, valdymo, verslo plėtros ir verslumo (pradedant savo verslą).

Naujausi absolventai iš BA (Hons) Business dirba su Linkedin, Accenture, AIB, ARVATO, Citi, BordGais, "Deutsche Bank", IBM, "State Street, bokštai Watson ir UPS.

Patekimo į rinką reikalavimai

Minimalūs įvažiavimo reikalavimai laipsnio C3 arba virš dviejų aukštesnio lygio dalykų, kartu su D3 (didesnis ar Įprasta lygis) iš keturių dalykų. Iš klasės D3 (didesnis ar eilinio lygio) Minimalus reikia gauti anglų kalba. Klasė D3 Įprasta lygio matematikos nereikia. Tačiau NVI priims E klasė aukštojo lygio matematikos kartą kiti reikalavimai buvo įvykdyti. E klasė rezultatas nebus skaičiuojamas kiekis.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by National College of Ireland »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019