BA anglų ir amerikiečių studijų

Eötvös Loránd University (ELTE)

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA anglų ir amerikiečių studijų

Eötvös Loránd University (ELTE)

Programa yra siūloma anglų kalbos ir Amerikos studijų mokyklos. Programa gali būti baigtas, kaip pagrindinis programos ar kaip nepilnametis programą, pastaroji yra prieinamas tik studentams, kurie kitoje Stambios programos metu Elte. Studentai atsižvelgiant programą kaip pagrindinę renkasi vieną anglų arba amerikiečių trasoje pirmosios kadencijos pabaigos. Trejų metų trukmės programa nesuteikia mokymo kvalifikaciją.

Stiprumas programos

Studentai anglų studijų sekti per anglų ir amerikiečių studijų bakalauro programa yra siūlomi galimybę susipažinti su informacinių technologijų ir spausdinimas fondų pirmojo etapo studijų. Tai po seminarų ir paskaitų, skirtų plėtoti mokinių kompetenciją naudojant anglų kalbos kaip pasaulio bendravimo kalba, akademinio rašymo ir kasdienio burnos argumentacijos mokslinė ir verslo aplinkos serijos. Taigi studentai gaus akademinių tyrimų, vertinimo ir kritinio mąstymo anglų literatūros, britų ir amerikiečių socialinę-politinę istoriją pamatus ir sukurti kalbinės lygių aprašymo ir analizės anglų kalba (fonologija ir sintaksės) supratimą.

Studentai renkasi Amerikos studijų kelio per anglų ir amerikiečių studijų BA programą būtų suteikta galimybė susipažinti su fone ir išskirtiniai bruožai Amerikos istorijos, kultūros, literatūros, ir Amerikos įvairių anglų kalba. Sutelkiant dėmesį į šių mokslinių tyrimų srityse, Amerikos studijų kelio tikslas yra suteikti studentams su kritinio mąstymo ir akademinių tyrimų fondų, siekiant parengti juos būsimoms studijoms ar sėkmingų pastangų, kai į darbo rinką.

Karjeros galimybės

Tie, turintis menų laipsnį anglų ir amerikiečių studijų bakalauro gali gauti priėmimo į anglų studijų magistro ar Amerikos studijų magistro ar panašių filologiniai laipsnių. Jie galės dirbti įvairiose srityse, pavyzdžiui, ir žurnalistika, turizmo, švietimo nevalstybinėse įkurta mokyklos, vyriausybinės organizacijos, diplomatija ir visi kiti darbai, kad nereikia laipsnio specifinių įgūdžių.

Darbo pavyzdžiai

Akademinis: BA absolventai turi teisę įtraukti į magistro studijas anglų arba MA į Amerikos tyrimų ar panašių filologiniai laipsnių. Iš universiteto karjeros Žurnalistika, turizmo, mokyti anglų kalbos nevalstybinėse finansuojamų mokyklų, valstybinių organizacijų, diplomatijos, bet koks kitas darbas, nereikalaujantis laipsnio specifinių įgūdžių ir tt

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai - Kalba reikalavimas

  • TOEFL PBT (popieriaus testas): 453-497 arba
  • TEFL (interneto testas): 46-59 arba
  • IELTS (International English Language Testing System): 5.5 arba
  • Metmenyse (Bendra Europos metmenys): B2
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Eötvös Loránd University (ELTE)
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
1,500 EUR
per semestrą.
Locations
Vengrija - Budapest
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Vengrija - Budapest
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla