BA anglų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Grenfelio universiteto Anglijos programa, Memorialinis universitetas leidžia jums dirbti meno bakalauro su anglų kalbos pagrindu ir nepilnamečiu kitoje dalykinėje srityje.

Mes siūlome išsilavinimą anglų literatūroje ir kūrybiniame rašyme pagal laisvųjų menų studijų programą.

"Grenfell's English" programa apima pagrindinius kursus, kurie padeda suprasti esminius anglų literatūros aspektus. Kursai taip pat skirti konkrečioms anglų kalbos studijų sritims, įskaitant:

 • Kanados literatūra
 • Dramos literatūra
 • Šiuolaikinė literatūra
 • Kūrybinis rašymas

Kodėl verta mokytis anglų kalbos Grenfell?

Jei jums patinka skaityti ir rašyti, anglų programa "Grenfell" išplės jūsų kūrybiškumą, vaizduotę ir kritinį mąstymą. Ypatingas dėmesys skiriamas kūrybiniam rašymui, o mūsų dėstytojai atskleidžia skirtingą pasaulėžiūrą per literatūrą, leidžiančią jums analizuoti kultūrą, pasaulio įvykius ir savo kasdienius susitikimus nauju būdu.

 • Išbandykite tiek klasikinę, tiek šiuolaikinę literatūrą, nuo viduramžių epochų iki šiuolaikinių grafinių romanų.
 • Geriau suprasti žmonių socialines ir kultūrines sąlygas per visą istoriją.
 • Susipažinkite su kintančiais požiūrių ir požiūrių, susijusių su tokiomis idėjomis kaip grožis ir tiesa.
 • Suprasti kitų džiaugsmus ir skausmus, suprasti įvykius, kurie mus formuoja.
 • Sužinokite, kaip bendrauti su pasauliu aplink jus ir įvertinti Kanados ir viso pasaulio rašytojų atliekamo kultūrinio darbo įvairovę.
 • Gaukite tvirtą bendravimo ir kritinio mąstymo įgūdžius.

Tai prieinama

Jums patiks žemiausia mokymosi kaina angliškai kalbančiame Kanadoje. Provincijos vyriausybė teikia aukštą prioritetą švietimui, teikdama didelį finansavimą Memorialiniam universitetui. Šis įsipareigojimas leidžia mums suteikti prieinamą, tačiau aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą.

Tai asmeniška

Grenfell'e jūsų profesoriai žinos tave pagal vardą. Mūsų žemas studentų ir instruktorių santykis užtikrina, kad jūsų mokymasis bus asmeniškas ir tinkamas. Turėdami tik daugiau nei 1300 studentų universiteto mieste, jūs turėsite tikrų ryšių su savo klasiokais ir tapti svarbia Grenfell bendruomenės dalimi.

Mūsų fakultetas specializuojasi literatūrinių žanrų pločio iš Kanados poezijos ir aborigenų literatūros, Viktorijos ir Amerikos klasikų.

Informacija pirmosios pakopos studentams

Be anglų kalbos programų reikalavimų, anglų kalbos specialistai taip pat baigs aštuonių kursų nepilnametį kituose dalykuose. Mažosios programos siūlomos srityse, įskaitant tautosaką, geografiją ir meno istoriją.

Kaip "Grenfell" studentas, galite dalyvauti Studentų mainų programoje, kur mokate Grenfell mokymosi kursus studijuodami kituose NSE nariu universitetuose Kanadoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose. Anglų kalba studentams siūlomos įvairios apdovanojimų ir stipendijų.

Priėmimas

Jei norite būti priimtas į "Grenfell" programą anglų kalba, turite atitikti bendruosius priėmimo reikalavimus memorialiniam universitetui ir paskelbti anglų kalbą kaip savo pagrindinę.

Karjeros galimybės

Grenfell anglų kalbos absolventai yra pasirengę dirbti įvairiose srityse ir eiti įvairias karjeros galimybes, pavyzdžiui:

 • Mokytojas
 • Žurnalistas
 • Copywriter
 • Redaktorius
 • Ryšių su visuomene specialistai
 • Valstybės tarnautojas
 • Romanas ar dramaturgas

Apdovanojimai ir medaliai

Madeline Fowlerio premija anglų kalba

Šis prizas, kurio vertė 100 JAV dolerių, yra Madeline Fowler atmintis, kurios skaitymo meilė buvo įkvėpimo jos vaikams. Apdovanojimai paprastai suteikiami anglų kalbos bakalauro studentams, dirbantiems dieninėse studijose Grenfelio mieste. Apdovanojimą įteikia Senato Baigimo stipendijų ir finansinės pagalbos komitetas, remdamasis anglų kalbos programos pirmininku.

Universiteto akademinio meistriškumo medalis anglų kalba

Universiteto akademinės kompetencijos anglų kalbos medalis suteikiamas baigimo metais kandidatui į bakalauro laipsnį anglų kalbos pagrindu, kurį rekomenduoja anglų kalbos programos pirmininkė. Šį apdovanojimą priėmė senato stipendijų ir finansinės pagalbos komitetas.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2017

Apie mokyklą

Grenfell Campus, Memorial University is located in Eastern Canada in the city of Corner Brook on Newfoundland's west coast. Grenfell's unique location offers international students a vibrant, friendly ... Skaityti daugiau

Grenfell Campus, Memorial University is located in Eastern Canada in the city of Corner Brook on Newfoundland's west coast. Grenfell's unique location offers international students a vibrant, friendly and safe learning environment. At Grenfell, our class sizes are small, so it's easy to get to know your professors and classmates - you'll feel at home in no time. Skaityti mažiau