BA / BSc (Hons) Žaidimo menas Animacija

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Ar kada nors norėjote sukurti iš savo mėgstamo vaizdo žaidimo ugnį kvėpuojantį drakoną? Arba tuos nuostabius ginklus iš daugelio šiuolaikinių VR modelių? Su savo meilužiais vaizdo žaidimams ir animacijai sujungti savo meninius talentus ir paverskite šį kūrybinį derinį į savo svajonių karjerą.

Apžvalga

Tradiciniai įgūdžiai, tokie kaip eskizas ir gyvenimo traukimas, informuoja apie 3D dizaino kūrinius, leidžiančius kurti savo amatus, naudojant standartines technologijas ir gamybos metodus.

Jūs sukursite "3D" meną žaidimams, žaidžiamiems keliose platformose, ir sukursite pasaulius, kuriuos žaidėjai nori prarasti.

Mūsų praktinis požiūris parodys, kaip eksperimentavote su skirtingomis dizaino koncepcijomis, kad surastumėte savo asmeninę nuojauta. Tuo pačiu metu sužinosite, kaip interpretuoti kūrybinius pokalbius ir sužinoti, kaip sėkmingai pateikti žaidimus į rinką.

Kruopščiai prižiūrimi mūsų specialistų specialistų komanda, jūs sugebėsite tobulinti savo įgūdžius ir pagaminti savo "showreel", kad įsitikintumėte, jog baigiate darbą.

Jūsų ateitis animacijoje:

Žaidimų pramonė juda taip sparčiai, kaip auga technologija, kad sukurtų naujų ir įspūdingų efektų. Tikriausiai reikia naujos vaizduotės, suderintos su techniniais įgūdžiais, kad įdomiai paverstų žaidėjus pasauliu simbolių ir jų iššūkių.

Mūsų absolventai ieškojo darbo daugelyje visame pasaulyje pripažintų animacinės pramonės bendrovių ir kai kuriose daugybės nepriklausomų agentūrų, kurios įsitvirtino patenkinti šią augančią rinką. Jūs netgi galite pasirinkti pradėti savo verslą, pvz., Baigę Urwiną Rijkaartą, kuris pastebėjo studijų, kurios specializuojasi 3D žaidimų infografikoje, rinkos spragą ir tinkamai panaudojo "CrozRoads Studios" studijas.

Moduliai

3D pagrindai

Šio modulio tikslas - supažindinti studentus su "3D" principu ir kurti turinio kūrimo įgūdžius bei metodus. Tai suteikia įžvalgą modeliavimo, struktūrizavimo ir standartinių darbo eigos operacijų 3D gama, įskaitant sąveiką. Be to, modulyje siekiama išdėstyti efektyvų geometrijos panaudojimą, atsižvelgiant į našumą ir darbo eigos optimizavimą. Modulio pabaigoje turėsite įgūdžių 3D aplinkai kurti ir realizuoti naudodami įvairias 3D modeliavimo programas, pritaikydami profesionalius darbo procesus ir parodydami praktinį gamybos vamzdyno supratimą.

Atvaizdavimo ir animacijos pagrindai

Šio modulio tikslas - supažindinti studentus su "3D" principu ir kurti turinio kūrimo įgūdžius bei metodus. Tai suteikia įžvalgą modeliavimo, struktūrizavimo ir standartinių darbo eigos operacijų 3D gama, įskaitant sąveiką. Be to, modulyje siekiama išdėstyti efektyvų geometrijos panaudojimą, atsižvelgiant į našumą ir darbo eigos optimizavimą. Modulio pabaigoje turėsite įgūdžių 3D aplinkai kurti ir realizuoti naudodami įvairias 3D modeliavimo programas, pritaikydami profesionalius darbo procesus ir parodydami praktinį gamybos vamzdyno supratimą.

Išplėstinė simbolių animacija ir gamyba

Jūs sužinosite, kaip sukurti stiprius animacijos animacinius metodus, susiedami anatomiją ir judesių žinias, veido animaciją, komedijos laiką ir bendrai veikiančias teorijas bei metodus tiek žmonėms, tiek ne žmonėms. Žiūrėk, kad jūsų asmeninis stilius iš tiesų formuoja ir tobulėja, nes dar labiau sustiprinsite savo žinias gamybos procese, kad galėtumėte sukurti vizualiai apsvaiginimo darbus jūsų demonstracijai, demonstruojant tiek techninį, tiek orą.

Kaina

SAE institutas yra privatus aukštojo mokslo paslaugų teikėjas. JK / ES studentams suteikiamas mokestis už studijas, tačiau neapima viso kurso mokesčio.

Mokesčiai

Mokestis už mokslą skiriasi priklausomai nuo miestelio ir ar esate studentas iš Jungtinės Karalystės / ES ar tarptautinis studentas.

Londono ir Oksfordo universitetuose studentams mokama 9000 svarų sterlingų per metus, o studentams - 12 000 svarų sterlingų per metus.

Liverpule mokesčiai yra £ 8000 per metus JK / ES studentams ir £ 11,000 per metus tarptautiniams studentams. Nuo 2015 m. Rugsėjo mėn. Šie mokesčiai padidės iki £ 9000 (JK / ES) ir £ 12 000 (tarptautinių studentų) per metus.

Mokesčiai už mūsų Glazgo miestelį yra 6000 svarų sterlingų per metus JK / ES studentams ir 9 000 JAV dolerių per metus tarptautiniams studentams. Nuo 2015 m. Rugsėjo mėn. Šios išlaidos padidės iki 7 000 svarų per metus (JK / ES) ir 10 000 000 (tarptautinių studentų) per metus.

2 metų laipsnis

Kadangi mūsų mokslo laipsniai yra tik 2 metai, jūs sutaupysite didelę sumą tiek už studijų kainą, tiek už pragyvenimo išlaidas, palyginti su tradiciniu 3 metų laipsniu. Taigi, jūs galite mokytis ir baigti su daug mažesniu studentų skolų lygiu!

Kadangi paskolos už mokslą mokestis neapima viso kurso mokesčio, yra maža suma, kurią gali tekti mokėti per savo lėšas. Mes suprantame, kad tai ne visada lengva, ypač kai jūs neturite pajamų, todėl mes sukūrėme mokėjimo planus, kad paskirstytume nedidelį skirtumą, kurį turėsite sumokėti. Jei neturite teisės gauti finansavimą, mes taip pat turime mokėjimo planus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical cre ... Skaityti daugiau

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical creative media educator with 54 campuses in 26 countries Skaityti mažiau
Londonas , Liverpulis , Oksfordas , Glazgas + 3 Daugiau Mažiau