Oficialus aprašymas

Ar turite aistra muzikai? "SAE Audio Production" absolventai turi prestižinį "Oskarų", "Grammys" ir "BAFTA" apdovanojimų laimėtoją ir užima geriausias darbo vietas garso pramonėje. Gaukite priėjimą prie mūsų įspūdingų studijų ir tapkite kvalifikuotu garso profesionalu!

Apžvalga

Labai gerbiamas kursas, glaudžiai susijęs su pramone, paruošia jus nuolatiniams pažangiausioms komercinėms technologijoms ir sukuria prisitaikančių ir kvalifikuotų garso profesionalų paklausą.

Jūs išmoksite garso gamybos būdus gyvajam ir įrašytam garsui ir giliai suprasite garso teoriją. Jūs sukursite maišymo ir įrašymo įgūdžius ir parengsite garso išvestį įvairioms žiniasklaidos priemonėms.

Naudodamiesi mūsų projektais pagrįstomis praktinėmis idėjomis, turėsite prieigą prie mūsų pasaulinės klasės studijų įrangos ir galėsite pakartoti realaus pasaulio scenarijus, kad pasirengtumėte dirbti šiame sektoriuje. Sudarę teoriją ir praktiką, savo kūrybiškumą ir gamybos įgūdžius sukursite profesionaliu lygmeniu - suteiksite jums visus svarbius konkurencinius pranašumus, kai baigsite studijas.

Jūsų ateitis garso įraše:

Mūsų absolventai dirba visoje audio industrijoje ir dirba su Marku Ronsono atlikėjais į Beyoncé. Mūsų absolventai laimėjo "Oskarus", "BAFTA" ir "Grammys".

Jei norite dirbti vienoje iš daugelio garso pramonės sričių, įskaitant "Music Production", "Sound for Film" ir "Television", "Live Sound", radijo transliaciją, "Sound Design", "Game Sound" ir kt., Mūsų garso gamybos lygis suteikia jums žinių ir praktinės patirties. įgūdžiai, reikalingi sėkmingai karjerai.

Nuo 1976 m. Mes rengiame profesionalius garso profesionalų specialistus, o kaip SAE absolventą, jūs prisijungsite į tikrai pasaulinę absolventų, mentorių ir potencialių darbdavių bendruomenę.

Moduliai

Garso ir garso praktikos principai

Mes supažindinsime jus su garso kaip fizinio reiškinio koncepcija ir parodysime, kaip numatyti jo elgesį tiek fiziškai, tiek perceptiškai. Tada jūs susitelksite į pagrindinius garso gamybos principus, įskaitant ekvalaizerių, dinamikos procesorių ir efektų teoriją ir praktinį pritaikymą. Šis kritinis pagrindas leis jums suvokti signalų nukreipimo koncepcijas, mikrofonus ir garsiakalbius, suteikdamas jums pagrindinių įgūdžių dirbti profesionalioje garso aplinkoje.

Signalų srautas ir apdorojimas

Šis modulis skirtas padėti jums sukurti teorines žinias, reikalingas veikti modernioje studijų aplinkoje. Dirbdami studijoje, jūs sukursite praktinius įgūdžius, kad galėtumėte naudoti profesionalią garso įrangą, pvz., Nukreipti signalus, įrengti mikrofonus ir naudoti išorinę įrangą. Sutelkdami dėmesį į techninius studijų darbo aspektus, galėsite užbaigti savo pirmines dainas tiek analogiškoje, tiek skaitmeninėje aplinkoje. Be to, jūs išplėtysite savo žinias apie muzikos gamybos technologijas į sudėtingesnį lygį.

Multimedijos garsas

Jūs susipažinsite su daugybe profesionalių įrankių ir technologijų, naudojamų gaminant garso multimedijos programas. Daugiausia dėmesio skiriama garso rengimui skirtingoms žiniasklaidos priemonėms, įskaitant vaizdinius ir interaktyvią aplinką. Šis modulis leis jums ištirti garso estetiką ir semantiką dramos realybės požiūriu, tuo pačiu metu apžvelgti galimus karjeros galimybes šioje srityje nuo muzikos kūrimo, transliavimo ir gyvajam garsui iki filmo, televizijos ir žaidimų garso.

Kaina

SAE institutas yra privatus aukštojo mokslo paslaugų teikėjas. JK / ES studentams gali būti skiriami mokesčiai už studijas, tačiau jie neapima viso kurso mokesčio.

Mokesčiai

Mokestis už mokslą skiriasi priklausomai nuo miestelio ir ar esate studentas iš Jungtinės Karalystės / ES ar tarptautinis studentas.

Mūsų universitetuose Liverpulyje, Londone ir Oksforde mokesčiai yra £ 9000 per metus JK studentams ir £ 13.000 per metus tarptautiniams studentams.

Mokesčiai už mūsų Glazgo miestelį yra £ 9,000 per metus JK / ES studentams ir £ 11,000 per metus tarptautiniams studentams. Nuo 2019 m. Rugsėjo mėnesio studentai išaugs iki 11500 svarų sterlingų per metus.

2 metų laipsnis

Kadangi mūsų mokslo laipsniai yra tik 2 metai, jūs sutaupysite didelę sumą tiek už studijų kainą, tiek už pragyvenimo išlaidas, palyginti su tradiciniu 3 metų laipsniu. Taigi, jūs galite mokytis ir baigti su daug mažesniu studentų skolų lygiu!

Kadangi paskolos už mokslą mokestis neapima viso kurso mokesčio, yra maža suma, kurią gali tekti mokėti per savo lėšas. Mes suprantame, kad tai ne visada lengva, ypač kai jūs neturite pajamų, todėl mes sukūrėme mokėjimo planus, kad paskirstytume nedidelį skirtumą, kurį turėsite sumokėti. Jei neturite teisės gauti finansavimą, mes taip pat turime mokėjimo planus.

Programa mokoma:
Anglų
SAE Institute UK

Peržiūrėti 5 daugiau kursų SAE Institute UK »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Rugs 2019
Duration
24 mėnesių
Dieninės
Price
13,000 GBP
9000 GBP per metus UK / ES studentai | 13000 GBP per metus tarptautiniai studentai
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Creative Media Degrees at SAE Institute