BA / BSc (Hons) mažmeninės prekybos ir patirties valdymas *

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Mūsų BA / BSc („Hons“) mažmeninės prekybos ir patirties valdymo srityje išplėskite savo supratimą apie neprisijungusių ir internetinių mažmeninės prekybos vietų verslą, jų organizavimą ir vietą kūrybinėse industrijose.

Vykdykite iš mūsų dinamiškos ir novatoriškos kūrybinių industrijų verslo mokyklos „UCA Epsom“, šis kursas suteiks jums galimybę dirbti kultūriniame ir kūrybiniame versle, ypač daug dėmesio skiriant dirbti ir valdyti mažmeninės prekybos vietas bei mažmeninės prekybos patirtį tose pramonės šakose.

Ugdysite patobulintus komunikacijos, organizavimo ir analitinius įgūdžius, sužinosite apie vartotojų poreikius ir reikalavimus, tendencijas ir rinkodarą, taip pat tyrinėsite meną ir dizainą.

Yra galimybių imtis praktikos pramonės įmonėje, studijuoti užsienyje ir net skirti metus laiko nuo studijų, kad galėtų mokytis.

Jūs taip pat įgysite gyvybiškai svarbų pagrindinį verslo pobūdį - nuo apskaitos ir finansų iki rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių - per verslo seminarų ciklą, kuriuo dalinsitės su kitų verslo kursų studentais.

Taip pat turite galimybę baigti profesinės praktikos metus kaip kursą, daugiau informacijos rasite žemiau.

* Kursas turi būti patvirtintas.

Studijų trukmė:

 • Trys metai visą darbo dieną
 • Arba ketverius metus, dirbant visą darbo dieną su Profesinės praktikos metais

Kurso informacija

Vienerius metus

Būsite supažindinti su įvairiais mažmeninės prekybos ir patirties valdymo aspektais, išmokite suprasti dizaino patirtį ir patenkinti įvairius vartotojus. Jūs taip pat dalyvausite bendruose verslo seminaruose, suteikdami galimybę bendrauti su keliais kitais kursais mokykloje.

Apibūdinami šie vienetai:

 • Įvadas į mažmeninę prekybą
 • Mažmeninis pirkimas ir prekyba internetu
 • Vartotojų supratimas
 • Verslo seminaras I
 • Mažmeninės prekybos patirties kūrimas
 • Vartotojų ir pirkėjų rinkodara
 • Menas, dizainas ir gamyba
 • Verslo seminaras II

Metai du

Antraisiais studijų metais apimsite vienetus, tinkamus tiek bakalaurantams, tiek bakalaurantams, tęsite verslo seminarus su kitais studentais ir turėsite galimybę, jei norite, pasirinkti pramonės praktiką arba studijuoti užsienyje.

Apibūdinami šie vienetai:

 • Skaitmeninė ir internetinė mažmeninė prekyba I
 • Verslo tvarumas ir etika
 • Mažmeninės prekybos vietų tvarkymas
 • Verslo seminaras III
 • Mažmeninės prekybos valdymas
 • Verslo seminaras IV
 • Vietos pramonei (neprivaloma)
 • Studijos užsienyje (neprivaloma)

Profesinės praktikos metai (jei vykdoma)

Jei pasirinksite baigti profesinės praktikos metus, tai įvyks trečiaisiais metais. Jūs atliksite praktiką kūrybinėse industrijose, kad toliau tobulintumėte savo įgūdžius ir CV.

Studijuodami Profesinės praktikos metus, turėsite sumokėti sumažintą mokestį už tuos metus. Šis mokestis bus nustatytas pagal vyriausybės finansavimo taisykles. Remdamiesi galiojančiais teisės aktais, mes tikimės, kad tai bus ne daugiau kaip 20% mokesčio už mokslą, kuris jums mokamas už antrus studijų metus. Šiais metais taip pat turėsite papildomų kelionių ir apgyvendinimo išlaidų. Artėjant profesinės praktikos metams Universitetas teiks jums papildomų patarimų ir rekomendacijų šiuo klausimu.

Treji metai

Paskutiniai metai leis jums tęsti bendrus verslo seminarus su kitais studentais, ištirti dabartines pramonės tendencijas ir problemas bei sužinoti apie prekės ženklo ir kategorijų valdymą, prieš baigdami studijas su savo paskutiniojo laipsnio projektu.

Apibūdinami šie vienetai

 • Aktualios mažmeninės prekybos problemos
 • Skaitmeninė ir internetinė mažmeninė prekyba II
 • Inovacijų strategiją
 • Verslo seminaras V
 • Prekės ženklo ir kategorijų valdymas
 • Verslo seminaras VI
 • Laipsnio projektas

Mokesčiai ir papildomos išlaidos

Mokestis už mokslą

Kursų įmokos per metus už 2020 m.

 • JK ir ES studentams - £ 9 250
 • Tarptautiniams studentams - £ 16 250 (standartinis mokestis)
 • Tarptautiniams studentams - 15 600 svarų sterlingų (visas išankstinio mokėjimo mokestis)

Jei pasirinksite studijuoti Profesinės praktikos metus, už tuos metus turėsite sumokėti sumažintą studijų mokestį. Šis mokestis bus nustatytas pagal vyriausybės finansavimo taisykles. Remdamiesi galiojančiais teisės aktais, mes tikimės, kad tai bus ne daugiau kaip 20% mokesčio už mokslą, kuris jums mokamas už antrus studijų metus. Šiais metais taip pat turėsite papildomų kelionių ir apgyvendinimo išlaidų. Artėjant profesinės praktikos metams Universitetas teiks jums papildomų patarimų ir rekomendacijų šiuo klausimu.

Papildomos kursų išlaidos

Be mokesčio už mokslą, skaitykite papildomas kursų išlaidas iki 2020 m.

Šie mokesčiai yra teisingi tik nurodytais mokslo metais. Išlaidos gali padidėti kiekvienais metais studento tęstinės registracijos į kursus laikotarpiu atsižvelgiant į infliaciją (atsižvelgiant į bet kokią maksimalią reguliuojamą studijų mokesčio ribą). Bet koks tęstinių studentų koregavimas bus RPI-X prognozuojamu greičiu arba mažesnis.

Profesinės praktikos metai

Jūs turite galimybę baigti profesinės praktikos metus kaip šio kurso dalį.

Dvejus metus praleisite mokydamiesi kartu su mumis, prieš tai įgyvendindami tai, ko išmokote, per metus trunkančią pramonės praktiką.

Mūsų praktikos praktika suteikia jums galimybę plėtoti savo profesinį, akademinį ir asmeninį potencialą, suteikiant galimybę pasitikėti savimi ir užsiimti kūrybinėmis darbo vietomis. Šias savybes plačiai pripažįsta darbdaviai, o nemažai daliai praktikuojančių studentų nacionaliniu lygmeniu siūlomas darbas baigti studijas arba pereiti į antrosios pakopos studijas.

Visoje jūsų praktikos vietoje kursų komanda jus palaikys, pasinaudodama plačiais pramonės ryšiais, padėsiančiais jums lengviau rasti jums tinkamą praktiką. Baigę praktiką grįšite baigę paskutinius studijų metus - pritaikę tai, ko išmokote darbe.

Verslo mokykla

Pirmoji tokio pobūdžio veikla JK yra mūsų kūrybinių industrijų verslo mokykla, paremta ilgamete bendradarbiavimo su darbdaviais tradicija, siekiant lavinti lyderystės, verslumo ir problemų sprendimo įgūdžius.

Įranga

Kūrybinių industrijų verslo mokykla „UCA“, įsikūrusi mūsų „Epsom“ miestelyje, yra pirmoji tokio pobūdžio JK. Yra specialios studijos ir studijų sritys, skaitmeninių laikmenų rinkiniai, kuriuose yra „Mac“ ir asmeniniai kompiuteriai, kurie yra užprogramuoti specialia programine įranga, įskaitant „Adobe Creative Suite“, „Dreamweaver“ ir „After Effects“. Čia yra moderni biblioteka, kurioje gausu knygų, ir dėl savo vietos, daugybė galimybių bendradarbiauti su kitų kursų studentais.

Patekimo reikalavimai

JK atvykimo reikalavimai

Į šį kursą įeina standartiniai reikalavimai *:

Vienas iš šių dalykų:

 • 112 naujų UCAS tarifų taškų
 • Atestatas į fondo meno ir dizaino diplomą (3 arba 4 lygis)
 • Skirtumas, nuopelnai, nuopelnai BTEC išplėstiniame diplome
 • Už nuopelnus UAL išplėstiniame diplome
 • 112 naujų UCAS tarifų taškų iš akredituoto galimybės gauti aukštojo mokslo diplomą tinkamu dalyku
 • Tarptautinio bakalaureato diplomo metu gauti 27–30 taškų, turint bent 15 IB taškų aukštesniame lygyje.
 • Ir keturi GCSE išlaikomi A * -C laipsnio ir (arba) 4–9 klasės mokėjimai, įskaitant anglų kalbą (arba „Funkcinių įgūdžių anglų kalba“ / „Pagrindinių įgūdžių komunikacijos lygis 2“).

Kitos susijusios ir lygiavertės 3 lygio JK ir tarptautinės kvalifikacijos yra svarstomos individualiai, todėl mes raginame kreiptis į įvairaus išsilavinimo studentus.

* Kartais studentams, susidūrusiems su sunkumais, kurie paveikė jų rezultatus, ir kurie, tikimasi, pasieks aukštesnius rezultatus, mes teikiame žemesnius nei standartiniai priėmimo kriterijus. Mes atsižvelgiame į mūsų pareiškėjų portfelių stiprumą, taip pat į jų reitingus - tokiais atvejais stiprus portfelis yra ypač svarbus.

Tarptautiniai atvykimo reikalavimai

Norėdami peržiūrėti lygiaverčius atvykimo reikalavimus savo šaliai, apsilankykite mūsų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Skaityti daugiau

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau