BA / BSc (Hons) muzikos verslas

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Verslumas, profesinė praktika ir perkeliami įgūdžiai yra esminiai požymiai, reikalingi karjeros plėtrai ir palaikymui muzikos industrijoje. Muzikos verslo laipsnį valdo ir dėsto pramonės specialistai ir praktikai, turintys ilgametę patirtį, visose pagrindinėse muzikos pramonės srityse. Turėdami glaudžius ryšius su pramone, jūs taip pat gausite svečių paskaitas, seminarus, seminarus ir galėsite dalyvauti meistriškumo kursuose su pramonės ekspertais, pavyzdžiui, vadovais ir įrašų vadovais.

Apžvalga

Šis kursas skirtas suteikti galimybių ir naudos ne tik pareiškėjams, besidomintiems karjera verslo srityse, bet ir kūrėjams bei specialistams, kurie kuria ir gamina muziką ir gali būti suinteresuoti savivalda ir platinimas.

Jūs parengsite pagrindinius įgūdžius verslo ir projektų valdymo, verslo, rinkodaros ir teisės srityse, akcentuosime ir susitelksime į muzikos industriją.

Jūsų ateitis muzikos versle:

Dabar yra tikrai įdomus laikas būti muzikos versle, nes technologiniai pasiekimai ir elgesio pokyčiai suteikia naujų galimybių. Mūsų dėmesys verslumui, verslui ir įsidarbinimo galimybėms, taip pat galimybė dirbti praktikoje studijų metu padės jums pasinaudoti šiomis galimybėmis, nes pramonė ir toliau prisitaikys ir vystysis.

SAE absolventai dirba visame pasaulyje muzikos industrijoje. Jūs prisijungsite į tarptautinę bendruomenę, kurioje yra daugiau nei 12 000 absolventų, suteikiant jums neprilygstamą prieigą prie potencialių verslo partnerių tinklo.

Moduliai

Pramonės apžvalga

Norėdami pradėti išvystyti muzikos industrijos supratimą, susipažinsite su pagrindinėmis sritimis, tokiomis kaip tradiciniai ir nauji įrašų kompanijų modeliai, muzikos leidiniai, gyvi pasirodymai ir įvairūs menininkų valdymo aspektai.

Jūs išnagrinėsite, kaip išsivystė ši pramonė, ir tendencijas bei procedūras, kurios egzistuoja šiandien. Mes taip pat suteiksime jums išsamią pramonės institucijų apžvalgą ir jų įtaką vieni kitiems bei platesniam sektoriui, taip pat suteiksime jums patarimų dėl mokesčių rinkimo taisyklių ir sistemų.

Profiliavimas ir turinio valdymas

Šis modulis leis jums kurti ir taikyti įgūdžius ir žinias dviejose svarbiausiose muzikos industrijos srityse: įrašymas ir leidyba. Jūs pažiūrėsite, kaip veikia muzikos leidyba ir kaip ieškoti menininko / dainų autoriaus galimybių, taip pat sukurkite portfelį, kad padidintumėte menininko profilį, naudodamiesi spaudos rinkiniais, meno kūriniais ir paleiskite vieną.

Rinkodara, verslo planavimas ir teisė

Šiame modulyje jūs padėsite suprasti pažangius verslo ir komunikacijos, sutarčių ir planavimo principus bei veiklą, taip pat plėtoti savo įpročius.

Jūs atliksite plataus masto savarankišką kūrybinį projektą, kuris suteiks jums galimybę išnagrinėti ir apmąstyti profesionalų, taip pat atitinkamus teorinius, kūrybinius ir logistinius aspektus, kuriuos reikalauja tokio masto projektas.

Kaina

SAE institutas yra privatus aukštojo mokslo paslaugų teikėjas. JK / ES studentams suteikiamas mokestis už studijas, tačiau neapima viso kurso mokesčio.

Mokesčiai

Mokestis už mokslą skiriasi priklausomai nuo miestelio ir ar esate studentas iš Jungtinės Karalystės / ES ar tarptautinis studentas.

Londono ir Oksfordo universitetuose studentams mokama 9000 svarų sterlingų per metus, o studentams - 12 000 svarų sterlingų per metus.

Liverpule mokesčiai yra £ 8000 per metus JK / ES studentams ir £ 11,000 per metus tarptautiniams studentams. Nuo 2015 m. Rugsėjo mėn. Šie mokesčiai padidės iki £ 9000 (JK / ES) ir £ 12 000 (tarptautinių studentų) per metus.

Mokesčiai už mūsų Glazgo miestelį yra 6000 svarų sterlingų per metus JK / ES studentams ir 9 000 JAV dolerių per metus tarptautiniams studentams. Nuo 2015 m. Rugsėjo mėn. Šios išlaidos padidės iki 7 000 svarų per metus (JK / ES) ir 10 000 000 (tarptautinių studentų) per metus.

2 metų laipsnis

Kadangi mūsų mokslo laipsniai yra tik 2 metai, jūs sutaupysite didelę sumą už studijų kainą ir pragyvenimo išlaidas, palyginti su tradiciniu 3 metų laipsniu. Taigi, jūs galite mokytis ir baigti su daug mažesniu studentų skolų lygiu!

Kadangi paskolos už mokslą mokestis neapima viso kurso mokesčio, yra maža suma, kurią gali tekti mokėti per savo lėšas. Mes suprantame, kad tai ne visada lengva, ypač kai jūs neturite pajamų, todėl mes sukūrėme mokėjimo planus, kad paskirstytume nedidelį skirtumą, kurį turėsite sumokėti. Jei neturite teisės gauti finansavimą, mes taip pat turime mokėjimo planus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical cre ... Skaityti daugiau

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical creative media educator with 54 campuses in 26 countries Skaityti mažiau
Londonas , Liverpulis , Oksfordas , Glazgas + 3 Daugiau Mažiau