Read the Official Description

Biologija yra tarp Concordia parašas programų, turinti žvaigždžių reputaciją pateikimas studentams prestižinių studijų programų ir karjerą.

Be ekvivalentas sąveiką, biologija studentai bendradarbiauja su fakulteto mokslinių tyrimų metu itin aukšto lygio - projektuojant eksperimentus ir tarnauja kaip bendraautoriais projektams nuo nagrinėjant diabeto kraujagysles efektą studijuoti drambliai Tanzanijoje. Galimybę pateikti nacionaliniu konferencijose yra tarp įdomių rezultatų savo kūrybinį tiriamąjį darbą.

Su labai daug ant rankų-mokymuisi, biologija studentams įgyti realaus pasaulio patirtį, kuri suteikia jiems skirtingus privalumus, kai jie absolventas. Nesvarbu, ar jūs planuojate karjeros mokslinių tyrimų srityje, sveikatos priežiūros profesijų arba aplinkos tyrimai, biologija programa ne Concordia parengs jums eiti toliau greičiau.

Ar prasmingas tyrimai

Mūsų fakulteto nariai dalijasi savo žiniomis, kaip jūs dirbate side-by-side apie mokslinių tyrimų projektus. Yra daug galimybių - nuo metinio vasarą mokslinių tyrimų programos, Mayo klinika Inovacijų Mokslininkai programą, padedant su Kilimandžaras dramblys mokslinių tyrimų ir išsaugojimo projektas Tanzanijoje.

Studijos užsienyje

Prisijunkite prie parazitinių ligų tyrimo Bangladeše, ar keliauti gegužės seminaruose užsienyje į Tanzaniją ar pamatyti nuostabų gyvūnų rūšis į Galapagų salas.

Gauk geras patarimas

Biologija yra vartai programa, skirta studentams, kurie nori patekti į sveikatos priežiūros profesijoms. Apie 40 procentų Concordia biologijos absolventų eiti medicinos, stomatologijos, veterinarijos arba Aukštųjų mokyklų.

Jei esate vadovauja už sveikatos profesijų karjerą, mūsų sveikatos priežiūros profesijų patariamoji taryba duos jums ekspertų patarimus dėl kursų jums reikia imtis, kad padės jums labiausiai jūsų pasirinktą karjeros. Tai malonu žinoti, kad turime puikią komandą žmonių padėti jums pasiekti savo tikslus.

Po Concordia

Mūsų biologija absolventai palikti paruošti bet kokios karjeros jie pasirenka programą.

Concordia anketa biologija studentai yra visada kažkas įdomu. Tiesiog sustabdyti departamento konferencijų salėje ir pamatyti patys. Kambario milžinas Chalkboard išvardyti visi studentai pripažintus vasaros mokslinių tyrimų programas, taip pat tiems, pasileidome į studijų ir sveikatos priežiūros profesijų mokyklose. Naujausi Concordia absolventai lanko grad mokykloje vėžio tyrimų, infekcinių ligų, neurologijos ir augalų ekologija. Kitos grads studijuoja mediciną Šiaurės Dakota, Minesotos universiteto, Creighton ir Minesotos universiteto Duluth universitete.

Program taught in:
Anglų

See 9 more programs offered by Concordia College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline