Oficialus aprašymas

BA BMus (Hons) Muzika

Įvažiavimas į BMus programų klausytis arba interviu kompozitorių ir kūrybos muzikos technologijų pareiškėjų). Kaip vadovas minimalaus standarto, reikalaujamų atvykimui, mes tikimės, instrumentinės ir vokalinės kandidatai galėtų parodyti muzikinį sugebėjimą, reikalaujama įgyti, ne ABRSM laipsnio VIII pasižymėjimą. Kompozitoriai ir Creative Muzika Technika pareiškėjai bus prašomi siųsti savo kūrybos pavyzdžius aptarti interviu.

&nbsp

Kandidatai, kurie sėkmingai klausytis / interviu paprastai turėtų gauti bent du A lygiai, įskaitant muziką, prie C kategorijos arba virš (ar lygiavertę kvalifikaciją) iki atvykimo. Lygiaverčiai kvalifikacija apima Škotijos Highers, BTEC National diplomas / pažymėjimas, WBQ, tarptautinio bakalauriato Išplėstinė GNVQ, AVCE arba Advanced diplomas (3 lygis) ir pripažintus tarptautinius kvalifikaciją.VI lygio arba virš ABRSM teorija kvalifikacijos taip pat gali būti laikomos alternatyva A Levels. Bet kokiu atveju, bet kokį pasiūlymą vietoje minimalių sąlygų yra pagrįsta atskirų prašymų ir (arba) klausymai, ir dažnai bus didesnė negu minimalius pirmiau nurodytus reikalavimus.

&nbsp

Tarptautinė pareiškėjams, kurių gimtoji kalba nėra anglų reikės įgyti pripažintą anglų kalbos kvalifikacija, pvz IELTS, TOEFL ar jos ekvivalentą. Dėl BMus (Hons) muzikos Žinoma, jums reikės pasiekti bendrą IELTS 5.5 su ne mažesnis kaip 5,5 skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo komponentus (arba lygiavertė kvalifikacija).

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Royal Welsh College of Music & Drama »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date