BA Ekonomikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ekonomikos bakalauras yra sukurtas siekiant ugdyti studentams įgūdžių, kurie yra skirti analizuoti ekonominius klausimus ir spręsti problemas, kurios yra tiek nacionalinės, tiek tarptautinės svarbos. Programa suteikia studentams aiškų, visapusišką supratimą apie ekonominius principus, koncepcijas ir idėjas platesniame socialinės ir politinės aplinkos kontekste.

Programa leidžia studentams suprasti ir taikyti duomenų ir įrodymų rinkimo procesą, įskaitant medžiagos organizavimą, analizę ir pristatymą. Tai taip pat suteikia studentams aiškų supratimą apie ekonomines sistemas, todėl jie yra abstrakčios sąvokos realioms problemoms, iš kurių kai kurios apima ekonominės politikos klausimus.

Gyvenimo aprašymasŠis laipsnis išsiskiria dėl to, kad jis siūlo. Studentai priims tokius kursus kaip "Elgesio ekonomika", "Viešoji ekonomika" ir "Ekonominių idėjų fondai". Tokie kursai suteikia studentams daugiau kritinio ir pliuralistinio požiūrio į ekonomiką nei daugelis pagrindinių ekonomikos programų. Kitas svarbus aspektas yra tarpdalykinis laipsnio pobūdis. Dėl Richmondo universiteto liberalų dailės tapatybės, šio laipsnio moksleiviai yra pakviesti į kursus iš kitų socialinių mokslų ar kitų akademinių sričių. Tai gerina studentų sugebėjimą kritiškai mąstyti ir apmąstyti mokomąsias medžiagas.


5 pagrindai BA ekonomikos studijoms

 • Pasinaudokite galimybe bendrai publikuoti tyrimo informaciniame biuletenyje "Ekonomikos informaciniai biuleteniai"
 • Gaukite vertingų mokslinių tyrimų apmokymų ir ieškokite vyresniojo projekto, kurį galėsite parodyti būsimiems darbdaviams
 • Pridėkite pageidaujamą darbo patirtį į savo CV per tarptautinę stažuotę
 • Papildyti ekonomikos studijas su vertingais nepilnamečiais iš kitų akademinių disciplinų
 • Būkite konkuruojančia kandidate, kai įeinate į aukščiausias aukštųjų mokyklų, tarp jų ir Jungtinėje Karalystėje bei JAV


Kai baigsite studijas

Karjeros keliai

BHP Billiton, Citigroup, Ernst ir Young, KPMG, Jungtinių Tautų, Goldman Sachs, Deloitte, Accenture, PWC

Aukštesnysis mokslas
Harvardo Kennedžio viešosios politikos mokykla, Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla, SOAS, Londono universitetas, Toronto universitetas, MIT Sloan valdymo mokykla

Karjeros keliai ekonomikos absolventams
Finansai, konsultavimas, viešoji politika, viešasis valdymas, turto valdymas, verslo plėtra, verslo administravimas


Karjeros palaikymas

Mes siūlome karjeros palaikymą ir patarimus per mūsų karjerą


Studijuoti užsienyje

Visi Richmond universiteto studentai turi galimybę mokytis užsienyje. Galite studijuoti viename iš mūsų universitetų semestrui iki metų arba studijuoti užsienyje bet kurioje iš mūsų partnerių vietų visame pasaulyje, suteikiant jums unikalią patirtį.


Patekimo reikalavimai

A lygis: 96 UCAS taškai

JAV aukštojo mokslo diplomas (ar lygiavertis): 2,5 GPA minimalus (pagal 4,0 skalę)

Tarptautinis bakalauro laipsnis: 24 IB taškai (1 metai) BTEC nacionalinis diplomas: MMM.

12-13 metų tarptautinės lygiavertės vidurinės mokyklos kvalifikacijos įgijimas su minimaliu C laipsnio vidurkiu, įskaitant matematiką ir anglų kalbą.


Anglų kalbos reikalavimai (ne gimtoji anglų kalba)

 • IELTS 5,5 su 5,5 kiekvieno klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo
 • TOEFL (IBT) 80 iš viso su: klausymasis 17, skaitymas 18, rašymas 17, kalbėjimas 20
 • "Pearsons" anglų kalbos testas (PTE) 51
 • Bendras Kembridžo anglų kalbos skalės balas ne mažiau kaip 168, klausydamasis, skaitydamas, rašydamas ir kalbėdamas


Kaip taikyti

Jūs kreipiatės tiesiogiai naudodami bendrą paraišką (50,00 Lt) arba "Richmond One Line" paraišką. Norėdami pateikti paraišką, jums reikės šios informacijos:

 • Išsami informacija apie jūsų išsilavinimo istoriją, įskaitant visų egzaminų / vertinimų datas.
 • Jūsų teisėjo el. Pašto adresas, kuriuo mes galime pateikti užklausą dėl jūsų akademinės nuorodos arba elektroninės kopijos.
 • Asmens pareiškimas - tai gali būti išsiųstas elektroniniu paštu kaip Word dokumentas arba PDF arba internetu.
 • Savo proceso arba baigtos vidurinės mokyklos (vidurinės mokyklos) elektroninės kopijos stenograma ir baigimo pažymėjimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Skaityti daugiau

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Skaityti mažiau
Kensingtonas , Ričmondas + 1 Daugiau Mažiau