Read the Official Description

Dėl išsilavinimo reikalavimai

  1. Tiems, kurie siekia bakalauro laipsnį, pareiškėjas turi turėti aukštosios mokyklos diplomą, puikius metu didelio mokslo metus ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 25 metų amžiaus.

  2. Tiems, kurie siekia magistro laipsnį, pareiškėjas turi turėti susijusią bakalauras, puikius bakalauro studijų metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, ne vyresnis kaip 35 metų amžiaus.

  3. Tiems, kurie siekia daktaro laipsnio, pareiškėjas turi turėti susijusią magistro laipsnį, puikius studijuojant metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 40 metų amžiaus.

Kalbos reikalavimai

Bakalauro ir magistro priėmimas turi atitikti reikalavimus IELTS arba TOEFL. Jeigu pareiškėjas neturi atitinkamo sertifikato, jis / ji gali dalyvauti kalbų mokymo, ir gali pradėti profesinio mokymosi etapą pravažiavus mokymus.

Paraiška medžiagos

  1. NUPT paraiškos forma 2. vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas; 3. aukštosios mokyklos stenograma; 4. pasas; 5. pasas dydžio nuotraukų.

Priėmimo procedūros

  1. NUPT išduos pareiškėjui nuskaitytą iš anksto priėmimo laišką, jei jis / ji yra kvalifikuoti, o jis / ji turi sumokėti accomadation mokestis (4000rmb), paraiškos mokestis (400) ir draudimo mokestį (600) altogher 5000rmb iš anksto, nes 10 dienas, tada NUPT išduos "priėmimo praneša" ir JW202 į applicant.About stipendija, naujų studentų, visi jie gali gauti pirmo lygio stipendiją (mokslą nemokamai) pirmaisiais metais, daugiau informacijos apie stipendiją, patikrinkite "NUPT Tarptautinė studentų stipendijų valdymo nuostatai".

  2. Įvežtų pareiškėjas turėtų kreiptis į Liaudies Respublika Kinijos ambasados ​​(konsulatą) taikyti studijuoti Kinijoje (X1) vizos viešą pranešimą ir JW202 forma.

  3. Įvežtų studentas turi atlikti "Admission Pranešimas apie NUPT Tarptautinės studentų", "Foreigner fizinę apžiūrą FORMA" (lentelė galioja tik šešis mėnesius, ieškovas yra patariama daryti fizinę apžiūrą balandžio-liepos), originalus aukščiausią pažymėjimą, stenograma dešimt pasų dydžio nuotraukos užsiregistruoti departamento Tarptautinio bendradarbiavimo ir pasikeičiant NUPT pagal nustatytą laiko "Priėmimo Pranešimas apie NUPT Tarptautinės studentų".

būstas Įvadas

Jauni mokytojai butas statybos 10, Xianlin apgyvendinimu Apgyvendinimas Įmoka: 4000 RMB / yearfor vienas studentas gyvena dviviečiame kambaryje. Jei doktorantas nori gyventi vien dviviečiame kambaryje, mokestis bus dvigubai.

Taikymo būdo ir prašymo pateikimo metu

  1. Taikymo medžiagos turi būti siunčiami nuskaitytus kopijas į aukščiau elektroniniu paštu, o žodis formato paraiškos forma yra teikiama pirmenybė. 2. Prašymas terminas yra gegužės 31 kiekvienais metais.
Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by Nanjing University Of Posts And Telecommunications »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
20,000 CNY
- Kainą per metus
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date