BA Europos teisės ir valdymo

European Law and Governance School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA Europos teisės ir valdymo

European Law and Governance School

Tai unikaliai suprojektuoti ir pažangiausius trejų metų mokė bakalauro studijų programą, taip pat žinomas kaip ELGS laipsnį, eina į į ELGS, misijos širdį, kuri yra suteikti studentams gilinimas ir tarpdisciplininio pažvelgti pagrindinių teisės klausimų ir valdymas Europos Sąjungoje. Programa suteikia studentams išsamų supratimą apie teisę ir šiuolaikinės valdymo pasaulyje, daugiausia dėmesio skiriant Europos Sąjungoje. Be to, ši programa bus suteikti studentams galimybę ugdyti kritinį įgūdžius ir vertingos profesinės patirties, kuri jiems pasirengti gyvenimui po baigimo.

Ši novatoriška programa užpildo spragą švietimo apie ES, jos įstatymus, ir kaip ji reglamentuoja suteikiant studentams unikalus tarpdisciplininio fone, kuris leis jiems suvokti savo sudėtingus ir tarpusavyje aspektus. Studentai turėtų pasirinkti sekti pirmuosius dvejus metus Europos teisės programos LLB ir paskutinių metų Europos valdymo programa, arba atvirkščiai, lyginant su BA. Tai suteikia studentams su individualizuoti studijas, kiek įmanoma, priklausomai nuo to, ką jie tikisi padaryti savo būsimos karjeros galimybę.

Į Europos teisės ir valdymo studijų bakalauro sukurtas ir remiamas platus ELGS Tarptautinė fakulteto daugiau kaip 100 teisės ir valdymo mokslininkų ir praktikų visame pasaulyje, kad ELGS "Partnerių universitetai Europoje ir pasaulyje, ir EPLO. Svarbu, kad mokiniai programos bus suteikta galimybė lankyti EPLO renginius pagrindinių temų ES teisės ir valdymo, ir bendrauti su žinomais ES lyderių ir sprendimų priėmėjams. Absolventų su aiškiu supratimu labiausiai up-to-data mokslinės tyrimų ES valdymo srityje, taip pat praktinio pritaikymo teorinių žinių, ir tvirtą profesinį tinklą remti jų karjerą po ELGS.

Kam ji skirta

Šis laipsnis yra idealiai tinka studentams, kad:

  • ieškoti pozicijas Europos ir tarptautines institucijas ir įstaigas
  • siekiame būti nacionalinės valdžios administratoriai, kurie dirba dėl ES ir tarptautiniu lygmeniu
  • siekiama tęsti karjerą viešosios politikos, viešųjų reikalų, pilietinės visuomenės organizacijų ir susijusių sektorių srityse
  • domina tolesnėms studijoms ir specializacijos valdymo, viešosios politikos, politikos ir tarptautinių santykių
  • noras būti juridiniai patarėjai, dirbantys tarpvalstybiniu mastu Europos Sąjungoje

Programos privalumai

Ši programa leidžia studentams geriau suprasti dabartiniame kontekste, pagrindines ir ilgalaikius tikslus ES savo misiją dėl visiškos integracijos valstybių narių, o taip pat leidžia studentams puikią lankstumas, mobilumas ir personalizavimas savo studijas. Per daugelį ūkinių bendrijų ELGS, studentai gali papildomai specializuotis bet konkrečių dalykinių sričių programos.

Be to, studentai turės tarnauti kaip stažuotojams už studijų kreditų, tokiu būdu įgyti neįkainojamos on-the-darbo patirtį ir statybos profesionalų tinklą, remti juos po baigimo. Iki šios programos pabaigoje studentai gebės suprasti ES teisinės integracijos, jo sistemoms ir sistemą, kur iššūkiai melas, ir kur daugiau darbo reikia nuveikti kilmę.

Programos turinys

Į Europos teisės ir valdymo Studeis BA trejų metų mokė studijų programa, uždirbti 180 ECTS kreditų iš viso. Kursai vedami svarbiausių teoretikų ir praktikų savo srityse, ir teikiama per klasikinių paskaitų ir interaktyvūs vadovėliai. Kai kurie kursai bus integruoti kitų mokymo metodikas tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, seminarams, svetainės vizitus į įvairių viešųjų ir privačių biurų, taip pat grupiniai pristatymai. Studentai turi sėkmingai užbaigti 18 privalomų modulių ir 10 papildomų modulių, kurie apima įgūdžių kursus ir stažuotes.

akademiniai reikalavimai

Būsimieji studentai dėl Europos Bendrijų teisės bakalauro ir valdymo studijų, baigę savo aukštosios mokyklos studijas viršų pagyrimu vienoje iš ES valstybių narių ir atitinka reikalavimus, taikomos universitete savo gimtojoje šalyje yra raginamos taikyti. Be to, studentai, turintis tarptautiniu mastu pripažįstamą aukštojo mokslo laipsnį (pvz. Tarptautinės bakalaureato), kurie gavo aukščiausius apdovanojimus raginamos taikyti.

Studentai baigę savo aukštosios mokyklos studijas institucijoje pagrįstas šalyje už ES ribų, kurie dalyvavo programoje, kuri nėra pripažinta tarptautiniu mastu, taip pat raginamos taikyti, bet jų gali būti paprašyta pateikti papildomų dokumentų nuo sprendimo fakulteto taryboje. Dėl tarptautinio pobūdžio programos ir studentų organizacijos, rūšiavimo equivalencies bus nustatomas pagal Fakulteto taryba.

kalbos reikalavimai

Visos programos kursai bus dėstomi anglų kalba, su specializuotų papildomų modulių išimtis. Kaip rezultatas, kilę iš ne angliškai kalbančiose šalyse studentai turi įrodymų savo lygį anglų kalbos įgūdžiai pagal taip:

  • TOEFL interneto pagrindu, 80
  • Kembridžo sertifikatas mokėjimą, C
  • Kiti tarptautiniu mastu pripažinti bandymai lygiaverčių ženklus, gali būti priimtas, pasikeitus Fakulteto tarybos sprendimu

Studentai, ketinantys studijuoti institucijoje-partnerėje, kaip dalį savo studijų arba užsiimti tam tikra kita nei anglų kalba stažuotę bus paprašyta aiškiai įrodyti savo gebėjimą lankyti kursus ir dirbti atitinkamoje kalba.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
9,900 EUR
Locations
Graikija - Athens, Central Athens
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Graikija - Athens, Central Athens
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla