BA ispanų

Cardinal Stritch University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA ispanų

Cardinal Stritch University

Kalbų katedra siūlo menų bakalauro laipsnį ispanų. Kalbos studijų tikslai yra suteikti galimybę studentams efektyviai bendrauti plėtojant įgūdžių: supratimas, kalbėjimo, skaitymo ir kalbą raštu ir suprasti ir įvertinti kultūrų ir pasaulėžiūrų, kurios skiriasi nuo jų pačių vertybes.

Užsienio kalbos tyrimas padidina mokinių supratimą apie savo vertybes ir įsitikinimus. Klasės literatūros ir civilizacijos supažindinti studentus su užsienio kultūros šedevrų. Kai derinama su studijomis kitų padalinių, pagrindinis patenkins studentams labai skirtingas karjeros tikslų: darbas tarptautinėje verslo, teisės, arba pramonėje; Atliekant valstybės tarnybą; mokyti pradinėse ar vidurinėse mokyklose; toliau kalbos studijas aukštosios mokyklos; dirbti muziejuose; daro tyrimus originalioje kalbomis; tarnauja turizmo pramonei; dirbančių sveikatos priežiūros arba socialinių paslaugų profesijų.

Laipsnio reikalavimus

  • Programos kreditų: 34
  • Privalomieji dalykai
    201, 202, 203, 204 arba 205, 306, 309, 310, 330 arba 331, 345.401 ir visi kiti viršutinis skyrius kursai (300 arba 400), kad pasiektų 34 kreditai. Tradiciniai Ispanijos didžiųjų leista imtis daugiausia dviejų kursų, specialiai sukurtas žodžiu sertifikatas ar nepilnametis vertimas; Šie kursai yra: SPN 334, 335, 340, 341, 350.
  • Reikalingi pagalbiniai Kursai: nėra

Papildoma informacija

Kai reikalingi kursai pagrindinė bus baigtas užsienyje. Pakrovimas patirtis (SPN 310) reikalingas majoras. Kai reikalingi kursai pagrindinė gali būti baigtas užsienyje, jei studentas nusprendžia mokytis ispanų kalbančių šalyje, bet bus reikalaujama patvirtinimas chiar. Antriniai mokymas majoras reikalauja 307.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
- 14.106 $ per semestrą
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Milwaukee, Wisconsin
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Milwaukee, Wisconsin
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla