Bakalauro žurnalistika

Bendrinkite žinutes, kurias reikia pasauliui: žiniatinklyje, radijuje, laikraštyje ir TV studijoje be NC

Žinių formavimas yra svarbiausias ir svarbiausias žurnalistikos uždavinys. Įtakos, tinklaraščių kūrėjai ar „YouTube“ moderatoriai - žiniasklaidos rinka nuolat atskiria save, be žurnalisto profesijos, vis daugiau naujų žaidėjų konkuruoja dėl visuomenės dėmesio. Būtent dėl šios priežasties vis svarbesnis yra gilių žurnalistų mokymas. Kadangi žurnalistika yra ne tik talentas ir amatas, žurnalistika taip pat yra proto, rūpestingumo ir socialinės užduoties požiūris.

Profesionalus žurnalistinis darbas, kaip redaktorius, reikalauja ne tik gebėti pasakyti įdomias istorijas, bet ir gilias žinias, didelę paklausą sau ir tokiu būdu didžiausią įmanomą savo ataskaitų objektyvumą.

Studijų programa „Žurnalistika ir įmonių komunikacija“ (BA) suteikia studentams šiuos klasikinius žurnalistikos įgūdžius ir žinias apie viešuosius ryšius (PR) ir viešą komunikaciją.

Šiuolaikinėje visuomenėje vis labiau nyksta ribos tarp žurnalistikos ir viešųjų ryšių. Socialinės žiniasklaidos laikais kiekvienas gali tapti vidutiniu, tradiciniai leidėjai ir žiniasklaidos formatai nebėra vieninteliai visuomenės nuomonės veiksniai. Tradicinių žiniasklaidos namų redaktoriai vis dažniau tampa vartininkų prižiūrėtojais. Procesai turi vykti greičiau šiandien, moksliniai tyrimai dažnai ignoruojami. Dažnai tai yra papildymai ir nepageidaujamas vadinamųjų netikrų naujienų, vienas didžiausių šiuolaikinės žurnalistikos pavojų, sklaidos. Kadangi žurnalistai yra tikri didvyrių naujienų džiunglių herojai: beprecedentis klaidingų pranešimų potvynis, kuris sparčiai plinta internete, reikalauja intensyvaus žurnalistinio mokymo.

Visose mūsų vietose įrengta naujausia technologija, o studentams suteikiama nemokama prieiga prie universiteto televizijos ir įrašų studijos.

Skirtingai nuo viešųjų universitetų, mes ypač vertiname visą turinį, turintį praktinę reikšmę. Todėl tyrimas apima kelis praktinius projektus, taip pat dalyvavimą mūsų pačių žiniasklaidos mokymo skyriuje viso tyrimo metu.

Kiekviena mūsų studijų programa, nepriklausomai nuo bakalauro ar magistro, yra be NC. Manome, kad vienkartinis, subjektyvus reitingas neturėtų turėti įtakos bendram gyvenimo planui. Daug svarbiau nei vidurinės mokyklos diplomas yra aistra būsimai profesijai, motyvacijai ir entuziazmui. Todėl, nepriklausomai nuo jų numerus clausus, atrenkame kandidatus pagal įėjimo testo rezultatus. Tai, kad ši koncepcija pasireiškia, rodo mūsų mažas išeiti iš šalies lygis, kuris yra gerokai mažesnis už šalies vidurkį. Kaip valstybės akredituotas universitetas, mūsų studentai turi teisę į BAföG kiekvienoje studijų programoje.

faktai:

 • Laipsnis: žurnalistika
 • Laipsnis: Menų bakalauras
 • Galimos studijų vietos: Berlynas, Hamburgas ir Iserlohnas
 • Studijų trukmė: 6 semestrai
 • Semestras užsienyje: 4 semestras
 • Pradžioje semestro:
  • Žiemos semestras: rugsėjo mėn
  • Vasaros semestras: kovo mėn
 • Kredito taškai: 180 ECTS
 • Specializacijos galimybės (pasirinkimas):
 • Klientų patirties valdymas
 • marketingas
 • Moderavimas radijuje
 • Skaitmeninis verslas
 • Verslo valdymas
 • Studijų tikslas:
 • Sutelkti dėmesį į individualią paramą mažose mokymosi grupėse ir šeimos atmosferą. Optimalios karjeros galimybės per laisvai pasirenkamas specializacijas, praktinius projektus, ekskursijas ir semestrą užsienyje. Žinomų dėstytojų mokymas iš mokslo ir praktikos.
 • Mūsų vietų mokymo personalas:
 • Berlynas: Y terminalas
 • Hamburgas: didelis miesto popierius
 • Iserlohn: Maerkzettel
 • Studijų mokesčiai:
 • ES pareiškėjams: 8 940 EUR per metus
 • Ne ES kandidatams: 10 340 EUR per metus

Ypatingas dalykas apie studijas University of Applied Sciences Europe

Kaip valstybės akredituotas, privatus universitetas, mes taip pat garantuojame žurnalistikos studijas nedidelėms seminarų grupėms ir individualiems mokytojams - mes esame tarp 10 geriausių Vokietijos universitetų verslo administravimo srityje mokymo srityje ir esame pasaulio lyderė tarptautinėje orientacijoje: dabar laukiame universitete turime daugiau nei 100 skirtingų tautų.

Be to, mūsų žinomi dėstytojai tiesiogiai atvyksta iš verslo pasaulio ir įgijo atitinkamą profesinę patirtį valdymo ir žurnalistikos srityse. Dėl mūsų mokymo seminaro pobūdžio tiesioginis ir asmeninis bendravimas su mokytojais yra savaime suprantamas dalykas. Bakalauro studijose galima keisti vietoves ir atskirus atvejus ir susijusiuose bakalauro studijų kursuose.

Tyrimo turinys

Klasikinis žurnalistikos amatas apima straipsnių ir spaudos tekstų rašymą, interviu atlikimą, darbus prieš ir už kameros, radijo ir televizijos įmokų kūrimą, tyrimus (įskaitant socialinę žiniasklaidą), žurnalistų atstovavimo formų žinias. Gebėjimas identifikuoti šaltinius, taip pat tiriamąją ir internetinę žurnalistiką.

Naudodamiesi įvairiomis priemonėmis ir programomis, naudojamomis šiuolaikinėje žiniasklaidos komunikacijoje, studentai mokosi redagavimo ir garso programinės įrangos, skaitmeninės medijos dizaino ir paieškos sistemų optimizavimo (SEO) iki VR projektų kūrimo.

Mokymo redaktoriai

Kūrybines ir produktyvias žurnalistų užduotis papildo žiniasklaidos ir mokesčių teisės mokymas, duomenų apsauga, kuri tapo svarbi ne tik nuo Europos bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) - redakcinio planavimo ir sėkmingo verslo metodų bei priemonių. Taip pat mokomi pagrindiniai įgūdžiai įvairiose srityse, pvz., Žiniasklaidos ekonomikoje, kurių žinios dažnai yra būtina žiniasklaidos ir visuomenės kasdienio darbo sąlyga.

Interneto žurnalai „Terminal-Y“ Campus Berlin, „Grossstadtpapier“ Hamburge ir „Maerkzettel“ Iserlohne - tai mokymo skyriai, kuriuose studentai dirba per daugialypės terpės pasakojimo kursą. Dėl šios priežasties tyrimo pabaigoje pateikiamas išsamus taikymo aplankas su darbo pavyzdžiais, pavyzdžiui, internetiniais straipsniais, daugialypės terpės projektais ir televizijos bei radijo įmokomis.

Kaip ir tikroje redakcijoje, studentai atlieka visas užduotis ir pareigas, priklausomai nuo patirties lygio ir dirba savarankiškai, taip pat nepriklausomai nuo redaktoriaus iki skyriaus vadovo ir tarnybos vadovo (CvD). Nuo pat pradžių mūsų dėstytojai lydi mokinius ir paruošia juos būsimai profesijai.

Studentai dalyvauja reguliariuose, tarpdisciplininiuose seminaruose, kuriuose dalyvauja daug įvairių paramos renginių, nuo ekskursijų iki informacinių renginių, vykstančių mūsų menų ir magistrantūros bakalauro studijų parodose ir vernissage.

semestras užsienyje

Semestras užsienyje yra neatsiejama mūsų ketvirtojo semestro dalis. Mūsų universitetų tinklas su daugiau nei 40 partnerių universitetų turi galimybę praleisti vieną semestrą užsienyje visuose penkiuose žemynuose. Europoje galima dalyvauti „Erasmus“ programoje, kuria studentai užsienyje mokydamiesi gali gauti mėnesinę dotaciją.

Specializacija ir laipsnis

Dviejų žurnalistikos ir korporatyvinių komunikacijų disciplinų derinys vienoje studijų programoje suteikia jums daug galimybių, kaip vėliau pasirinkti karjerą. Žurnalistinis supratimas yra visiškai palankus geriems viešiesiems ryšiams ir atvirkščiai, žurnalistas taip pat gali būti naudingas PR konsultanto, spaudos sekretoriaus ar lobistų darbo metodų supratimui.

Per pastaruosius du semestrus - taip vadinamoje specializacijos studijų programoje - studentai siekia specializacijos, taikydami tikslinį kursų pasirinkimą. Taigi, studentai dirba teminėse srityse, taigi ir vėliau. Kiekviena mūsų universiteto studijų programa yra FIBAA akredituota ir valstybės pripažinta - absolventai baigia studijas baigę bakalauro laipsnius (BA).

Padarykite karjerą su žurnalistika ir PR

Darbo perspektyvos yra didelės, nes žurnalistikos švietimas su bakalauro laipsniu yra laikomas tiek žurnalistikos, tiek televizijos, spaudos, radijo ar internetinio redaktoriaus ar reporterio, taip pat viešųjų ryšių / viešųjų ryšių (PR) klausimais. PR vadybininkas yra kvalifikuotas įmonėse, organizacijose ir PR agentūrose.

Ar tai muzikos žurnalistika, kultūros žurnalistika, mokslo žurnalistika ar sporto žurnalistika - bakalauro studijų programa leidžia mūsų absolventams lengvai patekti į norimą profesinę sritį.

Be žurnalistinės veiklos, absolventai taip pat tampa komunikacijos konsultantais, socialinės žiniasklaidos vadovais ar net moderatoriais. Be to, mūsų absolventai, kaip komunikacijos specialistai, taip pat tinka kiekvienai profesijai vidaus komunikacijos, strateginio bendravimo, tarpininkavimo ir viešųjų reikalų srityje.

Mūsų vietų privalumai

Studijų programa yra siūloma Berlyne, Hamburge ir Iserlohne (Šiaurės Reinas-Vestfalija) ir siūlo pareiškėjams galimybę mokytis Vokietijoje, apsuptyje kai kurių didžiausių žiniasklaidos namų Vokietijoje.

Mokydamiesi Berlyne, tai yra „Axel Springer AG“ žiniasklaidos įmonės arba Berlyno „Mediaspree“ televizijos studijos. Berlynas yra politinis Vokietijos centras, o sostinės starto ir meno scena klesti - puikios sąlygos visiems, kurie domisi politine, kultūrine ar verslo žurnalistika.

Kita vertus, visame mūsų Hamburgo universiteto studente yra tradicinių „Spiegel“ ir „DER ZEIT“ leidyklų. Hamburgas, kaip senas Hanzos miestas, siūlo daugybę verslo įmonių, taip pat gyva muzika ir agentūra.

Iserlohn (Šiaurės Reinas-Vestfalija) studentai ras vidutinio dydžio regioninę ekonomiką ir daugybę žiniasklaidos formų - tokių kaip mūsų savanorių partneris „Westfalenpost“. Kadangi yra netoli Ruhr rajono, ypač į Kelną, dažnai vyksta ekskursijos į WDR (Westdeutscher Rundfunk), SID (Sporto informacijos tarnyba), Ruhro naujieną Dortmunde, WAZ (Westdeutsche Allgemeine Zeitung) ir daugelį kitų redakcijų televizijoje ir Tvirtai transliuoti programą.

Kitas vietos akcentas yra universiteto žurnalas „Iserlohner“, kurį du kartus per metus skelbia studentai.

Kiekvienoje vietoje studentai turi galimybę dalyvauti universiteto radijo biure „BiTS.fm“.

Kodėl žurnalistika

Nors prieš keletą metų karjeros pradžios kliūtys vis dar buvo labai mažos, žurnalistika XXI amžiuje tapo akademine profesija.

Skaitmeninimas reikalauja ne tik naujų amatų, bet ir naujų pajamų modelių kūrimo. Tai lydi esminiai žiniasklaidos kraštovaizdžio pokyčiai, vis daugiau dėmesio skiriant skaitmeninei žiniasklaidai ir skaitmeniniam ryšiui.

Todėl redaktoriai ir leidėjai beviltiškai ieško kvalifikuotų darbuotojų, galinčių kompetentingai prisidėti prie šio pereinamojo laikotarpio. Žvelgiant į žurnalistus šiandien, ne tik reikia suprasti savo amatus, bet ir valdyti verslo pagrindus bei sugebėti suprasti ir plėtoti naujus formatus.

Todėl tyrimo metu turi būti mokomos išsamios žinios apie įvairias žiniasklaidos priemones arba žiniasklaidos tyrimų pagrindus. Kita vertus, didėjant informacinių kanalų skaičiui, auga komunikacijos specialistų poreikis privačiame sektoriuje, nuo viešųjų ryšių iki vidaus ryšių ir socialinių žiniasklaidos kanalų.

stažuotė

Kaip privatus universitetas, mes galime pasiūlyti savo absolventams vieną metų stažuotę bakalauro laipsnyje, bendradarbiaudami su Westfalenpost.

Be regioninių ir nacionalinių dienraščių, tokių kaip „Berliner Morgenpost“, „Funke Mediengruppe“ taip pat yra daug žurnalų ir „Westfunk“ grupės radijo stočių.

Šios praktikos privalumai yra ne tik praktinės patirties įgijimas, bet ir greitas karjeros įsidarbinimas ir geresnės ilgalaikės karjeros perspektyvos, nesvarbu, ar vėliau jie priima sprendimą dėl PR ar žurnalistikos.

Studentai kalba apie studijas #uestories

„Daugelis mano kolegų nori dirbti kaip žurnalistai, bet bet kuriuo atveju aš kreipiuosi į verslą“.

Johanna yra 20 metų ir studijuoja žurnalistiką

Jūsų kelias į bakalauro studijas University of Applied Sciences Europe

Europos University of Applied Sciences Europe studentai pirmiausia vertinami kaip asmenys. Mes išsamiai informuojame pareiškėjus ir sužinosime intensyvaus atrankos proceso metu, kuris mums tikrai tinka. Tik tokiu būdu galime garantuoti pasitikėjimo pagrindą, kuris yra lemiamas studijų programos sėkmei. Mes norime pasitikėti už jūsų ir jūsų karjeros. Ir jūs turėtumėte būti tokie pat saugūs.

Jūs galite kreiptis prieš vienerius metus norėdami gauti mums norimą semestrą. Žiemos semestro paraiškų pateikimo terminas yra rugpjūčio 15 d. (Ne ES kandidatai: birželio 15 d.) Ir vasario 28 d. Vasarą (ne ES kandidatai: vasario 28 d.) . Po to vyksta tolesnė procedūra neatpažintoms studijų vietoms. Jei jau turite galiojančią Vokietijos studentų vizą, galite kreiptis į oficialią paraiškos pateikimo terminą.

Beje, galite patekti į egzaminą be vidurinės mokyklos diplomo ir vienerius metus iki planuojamo studijų pradžios. Tai suteikia jums tikrumo, ar galite mokytis Europos University of Applied Sciences Europe .

Mes laukiame Jūsų prašymo 2019 m. Vasarą ir žiemą.

būtinos sąlygos

Bakalauro studijų programos pradžiai taikomi šie reikalavimai:

 • Paraiškas galima pateikti iki rugpjūčio 15 d. (Ne ES pareiškėjai: birželio 15 d.) Arba iki vasario 28 d.
 • Bendra aukštojo mokslo įėjimo kvalifikacija ir / arba Fachhochschulreife, įskaitant praktinę dalį *
 • Sėkminga priėmimo tvarka
 • Asmeninis pokalbis
 • Tinkami anglų ir vokiečių kalbos įgūdžiai B2 lygiu

NC („Numerus clausus“) neriboja jokių apribojimų.

* Išimtiniais atvejais taip pat galima atlikti tyrimą be bendrojo (Fach-) Hochschulreife. Šiuo tikslu reikalingas baigtas profesinis mokymas, ne mažiau kaip dvejų metų profesinė profesinė patirtis, taip pat įtraukimas į dalyko studijas.

Privalumai studijų programose kitose valstybinėse ar valstybinėse pripažintose aukštojo mokslo institucijose, taip pat užmokykliniai pasiekimai yra pripažįstami taikant paraišką, su sąlyga, kad nustatoma jų atitiktis atitinkamo studijų kurso pasiekimams. Lygiavertiškumas nustatomas, kai esminio skirtumo neįmanoma įrodyti ir studijų programos, kuriai prašoma kreditų, turinio, apimties ir reikalavimų vykdymas iš esmės yra vienodas. Už tai atsakinga egzaminų komisija. Konkrečios kreditavimo sąlygos ir tiksli jos tvarka yra reglamentuojamos atitinkamose studijų programos egzaminų taisyklėse.

registravimo procedūros

Norėdami gauti išsamią paraišką, prašome užpildyti internetinę paraiškos formą, CV, motyvacijos laišką (bent vieną DIN A4 formato puslapį vokiečių kalba), taip pat savo Abitur arba Fachabitur sertifikatą. Visi dokumentai taip pat gali būti pateikti internete. Jei dar neturite dabartinės vidurinės mokyklos diplomo, prašome pateikti naujausią vidurinės mokyklos pažymėjimą. Mūsų atrankos komiteto nariai sutinka dėl jų tinkamumo. Tada baigsite internetinio priėmimo testą. Jei tai būtų teigiama, kviečiame Jus į atranką. Netrukus gausite patvirtinimą, jei gausite studijų vietą.

Patarimai dėl motyvacinio rašymo

Saugaus vokiečių kalbos vartojimas yra sėkmingo tyrimo pagrindas. Todėl motyvacinis laiškas, be kita ko, taip pat padeda mums iš anksto suprasti jūsų kalbos įgūdžius. Apibūdinkite vieną ar pusę A4 formato puslapių („Arial“ šriftas, 12 šrifto dydis, vienas atstumas), kas jus domina pasirinktoje studijoje, kodėl norėtumėte studijuoti University of Applied Sciences Europe ir kokie jūsų lūkesčiai. Jūsų motyvaciniame laiške neturėtumėte laikytis jokių būdingų ypatumų ar įkvepiančių patirties iš jau baigtų stažuočių.

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos apie priėmimo procedūrą rasite Europos University of Applied Sciences Europe Priėmimo ir registracijos nuostatuose.

Programa taip pat gali būti užpildyta internetu.

Priėmimo testas ir atrankos interviu

Įėjimo testą sudaro:

Anglų testas

Anglų kalbos testas atliekamas internete ir susideda iš įvairių užduočių, kurios yra orientuotos į gramatiką, rašybos ir žodyno įgūdžius.

Jei atskleidžiami gramatiniai ar kalbiniai trūkumai, prieš pradedant studijas galime rekomenduoti lankyti anglų kalbos kursus.

charakteristikų bandymas

Veikimo bandymas yra panašus į IQ bandymą. Iš viso per 105 minutes išbandoma daugialypė kalba, matematinė ir erdvinė intelektas. Kalbų srityje svarbu rasti sakinių, analogijų ar sąvokų panašumų.

Matematinius gebėjimus nagrinėja paprastos aritmetinės užduotys, kurias galima išspręsti „tepimo lapais“. Skaičiuojant frakcijas, užpildant skaičių serijas, aritmetinius simbolius reikia užpildyti laikui bėgant.

Nustatant kubelių paviršiaus modelius, formuojant trikampius ar apskritimus, identiškų modelių atrasti grupės yra užduotys, kuriomis nustatomas figūrinis erdvinis intelektas.

asmenybės testas

Asmenybės testas suteikia informaciją apie individualių pasiekimų motyvaciją. Nagrinėjant elgesį skirtingose profesinėse ar privačiose situacijose, galima susipažinti su asmenybės bruožais, kurie yra suskirstyti į „su darbu susijusių pasiekimų motyvacijos nustatymo priemonę“. Kai kurie pareiškėjai pripažįsta asmenines stipriąsias ir silpnąsias puses, dėl kurių jie dažnai galvoja.

priėmimo interviu

Po testų tą pačią dieną vyks pokalbis su vienu iš mūsų profesorių ar jų atstovų. Jame pirmiausia paaiškiname testų vertinimus ir, jei reikia, pasakykite, kokie reikalavimai jums dar turi būti atlikti prieš pradedant studijas.

Be to, po to aptarsime jūsų individualius lūkesčius dėl tyrimo ir jūsų tikslų. Taip pat sužinosite, kaip mes dirbame, kas mums svarbu ir ko tikimės iš mūsų būsimų studentų. Mūsų ateities studentams keliami reikalavimai yra aukšti - ypatingą reikšmę skiriame analitiniam mąstymui, socialinei kompetencijai, žodžiu išraiškingumui, tikslo orientacijai ir atsparumui. Mes nenorime įbauginti ar užvaldyti tavęs - priešingai! Parodykite mums, kas esate! Sąžiningumas ir atvirumas yra efektyvesni nei bendrosios frazės ar grojama dinamika.

Matematika fondas kursai

Matematika nebūtinai yra vienas iš populiariausių dalykų, o daugelis dalykų, atrodo, nesvarbūs kitiems žemesnio ir vidutinio lygio iššūkiams. Tačiau kai kurie pagrindiniai elementai yra svarbūs studijų laipsnio studijoms. Pradiniame kurse aptariami pagrindinio lygio ir vidurinio lygio pagrindinės žinios, taip pat viršutinio lygio temų ekonominiai pritaikymai.

Mes siūlome Jums matematikos kursus Hamburge ir Iserlohne.

Pateikite skaičiuoklę, rašymo bloką ir rašiklį. Dalyvių skaičius yra ne mažesnis kaip 10 ir yra 30 vietų. Mokestis yra 145 € už kursą.

Hamburgas:

Kursas vyks nuo kovo 4 d. Iki kovo 8 d. Nuo 9 iki 13:30 Hamburgo miesteliu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su studentais: serviceervice.hamburg@ue-germany.de elektroniniu paštu arba skambinti telefonu 040 181 399 2119.

Iserlohn:

Kursas vyksta nuo 2019 m. Rugsėjo 2 d. Iki rugsėjo 13 d., Nuo 9:00 iki 15:00 Campus Iserlohn.

Programa mokoma:
 • Vokiečių

Peržiūrėti 23 daugiau kursų University of Applied Sciences Europe »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 25, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Kov. 2020
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
8,940 EUR
ES pareiškėjams: 8 940 EUR per metus; Ne ES kandidatams: 10 340 EUR per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
End Date