Read the Official Description

Šis laipsnis kursas yra skirtas visiems studentams, besidomintiems šiuolaikinės problemos, klimato kaitos ir jos poveikio aplinkai ir ekonomikai, kaip pasaulinė klimato sistema veikia, mokslinių tyrimų metodus, šiuolaikinės klimatologijos, jos plėtros kryptys ir praktinio taikymo žinių apie atmosferą.

Akademijos klimatologijos anglų idėja yra suteikti studentams su pagrindinių šakų šiuolaikinės klimatologijos žinių, taip pat įgūdžių, kaip naudoti įgytas žinias sprendžiant aplinkosaugos ir socialines-ekonomines problemas šiuos iš klimatinių veiksnių. Šis laipsnis programa suteikia bendrą akademinį išsilavinimą į žemės mokslų klimatologijos srityje srityje, išleisti daug dėmesio suprasti pagrindinius atmosferos procesus įvairiais lygiais laiko ir erdvės. Per core modulio kursų, studentai įgis žinių ir įgūdžių, kurie sudaro pagrindą, suteikiantį galimybę susipažinti su daugiau sudėtingų problemų šiuolaikinėje klimatologijos. Programos moduliai skirta duomenų rinkimo ir analizės metodų, taip pat į klimatines ir matematinio modeliavimo atmosferą bus suteikti studentams su mokslinių tyrimų priemones, kurios reikalingos klimatologas darbą.

Absolventai bus pasirengę darbui vienetų vyriausybės departamentų, susijusiuose su rinkti ir analizuoti atmosferos duomenimis, valstybinių mokslinių tyrimų institutų, veikla užsiimančiose įmonėse natūralių energijos šaltinių naudojimo (pvz saulės energija, vėjo energija), užsiimančių aplinkos konsultavimo įstaigų plačiąja prasme, atsižvelgiant į poveikį klimato vertinimo vietos ir pasaulio mastu, prevencijos ir adaptacijos metodai, taip pat galimas pasekmes, jei klimato kaita. Gera kalba ir materialinis pagrindas, taip pat suteikti jiems galimybę atlikti darbą su tarptautinėmis institucijomis, dirbančių gamtinei aplinkai, tiek Europos Sąjungos šalyse ir visame pasaulyje (pvz Pasaulinės meteorologijos organizacijos).

Reikalavimai

Aukštosios mokyklos diplomą, iš įrašų, rodančių dalykų / pažymius ir tinkamumo liudijimą darbui su anglų kalba užsieniečiams (nebent vidurinį išsilavinimą buvo dėstomi anglų kalba) stenograma yra privalomi.

Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by University of Lodz »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
4,000 PLN
4000 Lt / metus mokestis taikomas už Lenkijos ir ES / ELPA piliečių. 2500 eurų / metus studentams iš ne ES / ELPA, papildoma 120 EUR mokestį, kuris apima registracijos mokestį (studentams lenkų kilmės mokslą yra sumažinama 50%).
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019